Ko ce koga ...

Halucinacija

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
335
Posto sam nov ovde, zanima me ko se ovde voli ko ne ! Mozda je glupo pricati o svemu tome da ne bi izbio neki eksces, mozda je nekome glupo da prica o tome ali ko zeli neka napise nesto, cisto da bih ja sto pre usao u ovaj Vas forumaski fazon !
Verujem da je bilo ovakvih tema ali isto tako verujem da cete me shvatiti i pomoci mi !
 
ja sam isto nova,mislim da me niko i ne cita,al nema veze,meni je lepo:)
a mislim da me bas i ne vole,pa mozes i ti tako...

Pa ne znam predstavi nam se malo... koje si god odakle si.. koje su tvoje zelje i ciljevi...
Ebi ga.. ne moz volete nesto sto ne poznajes... Al tu smo pa cemo se zavoleti.. ovaj upoznati.. ovaj... :lol:
 
Posto sam nov ovde, zanima me ko se ovde voli ko ne ! Mozda je glupo pricati o svemu tome da ne bi izbio neki eksces, mozda je nekome glupo da prica o tome ali ko zeli neka napise nesto, cisto da bih ja sto pre usao u ovaj Vas forumaski fazon !
Verujem da je bilo ovakvih tema ali isto tako verujem da cete me shvatiti i pomoci mi !

Au, takvi sve znaju! :mafijas:
 
nisam ja postavila temu--meni je ok--kao i uvek
ja sve radim "polako" --opusteno...
decko hoce da se upozna....ovaj novi....
a ja sam se ovde uclanila samo da lupetam--istinu,doduse--za svoju dusu...
 
Posto sam nov ovde, zanima me ko se ovde voli ko ne ! Mozda je glupo pricati o svemu tome da ne bi izbio neki eksces, mozda je nekome glupo da prica o tome ali ko zeli neka napise nesto, cisto da bih ja sto pre usao u ovaj Vas forumaski fazon !
Verujem da je bilo ovakvih tema ali isto tako verujem da cete me shvatiti i pomoci mi !

Ovde se svi vole dok ne iskljuce komp..:mrgreen:
 
volim i ja vas.

2wco003.jpg


Fak jea.
 
Posto sam nov ovde, zanima me ko se ovde voli ko ne ! Mozda je glupo pricati o svemu tome da ne bi izbio neki eksces, mozda je nekome glupo da prica o tome ali ko zeli neka napise nesto, cisto da bih ja sto pre usao u ovaj Vas forumaski fazon !
Verujem da je bilo ovakvih tema ali isto tako verujem da cete me shvatiti i pomoci mi !


Prijatelju moj (mislim da ja vech mogu tako da te zovem),
ovde ima svega, ubrzo cesh provaliti ko je ok, ko ne
samo se opusti i prepusti, oybiljnost ostavi na drugom mestu, ja najvishe volim duhovite i dlakave!!!:mrgreen:
 

Back
Top