Zašto pucate u Srbiju?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

drbob

Iskusan
Poruka
6.294
Dragi moji ako imate predznak najsrpski sajt,zašto "pucate" u Srbiju?Zašto zatvarate sve teme koje potenciraju Srbiju i srpstvo?
Ja,kao i istomišljenici,ne možemo da potenciramo ni jednu drugu državu osim Srbije.
Mi nemamo rezervnu otadžbinu i nama je dobrobit Srbije,a nadam se i vama,na prvom mestu.
Zato,ako ste srpski sajt,ne zatvarajte teme koje potenciraju Srbiju i srpstvo.
 
Dragi moji ako imate predznak najsrpski sajt,zašto "pucate" u Srbiju?Zašto zatvarate sve teme koje potenciraju Srbiju i srpstvo?
Ja,kao i istomišljenici,ne možemo da potenciramo ni jednu drugu državu osim Srbije.
Mi nemamo rezervnu otadžbinu i nama je dobrobit Srbije,a nadam se i vama,na prvom mestu.
Zato,ako ste srpski sajt,ne zatvarajte teme koje potenciraju Srbiju i srpstvo.

Lova bato,yehbe se njima za Srpstvo:ok:
 
Dragi moji ako imate predznak najsrpski sajt,zašto "pucate" u Srbiju?Zašto zatvarate sve teme koje potenciraju Srbiju i srpstvo?
Ja,kao i istomišljenici,ne možemo da potenciramo ni jednu drugu državu osim Srbije.Mi nemamo rezervnu otadžbinu i nama je dobrobit Srbije,a nadam se i vama,na prvom mestu.Zato,ako ste srpski sajt,ne zatvarajte teme koje potenciraju Srbiju i srpstvo.

Baš zato što nam je dobrobit Srbije na prvom mestu, zatvaramo takve teme. Takve teme su odlično mesto za mentalno zlostavljanje svih vrsta, za najgore uvrede na račun neistomišljenika, jednom rečju za gomilu gluposti.

I ubuduće će biti zatvarane kad procenimo da su besmislene.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top