BERZA U PADU A SASTAVLJENA ,, PROEVROPSKA VLADA" !!!

Poserem se ja po tu berzu, BELEX 15 ispod 1600 poena (a bio je i 3300 poena sredinom 2007.) nazalost razno-razni retardirani zrikavi kvazi-analiticari imaju ogroman uticaj na odluke investitora tako da sam ja na gubitku sada opet, informacije ne vrede ni 5 para na toj berzi, neka firma da objavi informacije o visestrukom povecanju dobiti i cena akcija uopste nece da porasti ni malo. ***** ti ja to. :otkacio: :otkacio: :otkacio:
 
AIK banka (najprofitabilnija banka u Srbiji, profitabilnija i od svih i domacih stranih banaka) je neko kupovao za 16000 dinara, sada moze da proda za 7000 dinara, Agrobanku je neko kupovao za 50000, sada moze da proda za 16000 dinara, a cena akcija uopste ne reaguje na informacije, recimo na informacije o povecanju dobiti. Strasno sta cine ti ANALiticari. :otkacio:
 
:D:D Pomozi kolegi, pa postavi link, da ne tražimo.

http://www.belex.co.yu/

imas sa desne strane indeks BELEX 15 i obrati paznju kako ta kriva ima padajucu putanju a ne rastucu :lol: :hahaha:

pa onda kliknes na index BELEXLINE i vids da je taj indeks kada je jos u opticaju bila vlada SRS-DSS-SPS rastao, a sto je formirana vlada ZES-SPS krenuo je da se strmoglavljuje ko da je bacen iz aviona sa 10.000 metara :rotf:
 
Poslednja izmena:
evo i slike :D

belex15.php


belexline.php
 

Back
Top