HITNOOOOOOOO!!!!!!KAKO DA SKINEM?

dollarqueen

Iskusan
Poruka
5.226
Ovako,u pitanju je sajt www.tv4.se (otvorite bilo koji video.Crvena kockica sa belom strelicom-to je video)
Tu se nalazi tona video klipova,intervjua.Svi su u nekon(ne znam kojem) formatu.Problem je kako skinuti.Probala sam sve zive programe o kojima ste pricali u ovim temama.Nista.Ni jedan URLHelper ne moze da nadje url,ne moze ni preko Hi Download-a.Ne moze ni Real Player.Moze,ali mi ne skida po MB nego po sekundama,pa je video u nekom cudnom formatu i kada ga pustim on je usporen,ton ide a slika ne ili obrnuto,nesto kao da gledam video u sporoj konekciji.Jel' moze pomoc,molim vas.....
 
Ovako,u pitanju je sajt www.tv4.se (otvorite bilo koji video.Crvena kockica sa belom strelicom-to je video)
Tu se nalazi tona video klipova,intervjua.Svi su u nekon(ne znam kojem) formatu.Problem je kako skinuti.Probala sam sve zive programe o kojima ste pricali u ovim temama.Nista.Ni jedan URLHelper ne moze da nadje url,ne moze ni preko Hi Download-a.Ne moze ni Real Player.Moze,ali mi ne skida po MB nego po sekundama,pa je video u nekom cudnom formatu i kada ga pustim on je usporen,ton ide a slika ne ili obrnuto,nesto kao da gledam video u sporoj konekciji.Jel' moze pomoc,molim vas.....
molim vas kako da skinem spot sa sajta yutube?????????? hvala unapred
 
Bacio sam pogled na www.tv4.se...Ne moze se to skinuti sa ovim uobicajenim programima,hvatacima.
Ne radi se o .flv formatu vec o Windows-ovim asf,asx,wmv...Eto to nek' vam bude smernica ;)

@vrbasanin23
Ima li nekih problema sa pretragom?? Nema potrebe da se zahvaljujes i to jos u napred..;) U ovom slucaju to je brzopleto kao i tvoje pitanje :D ;) pozz
 
Poslednja izmena:
ne znam da li si rešila problem ako nisi javi! moraš da znaš da dosta video zapisa ima svoj sopstveni format kao zaštita i kao sam format. ima programa koji to razbijaju ili konvertora samo da znaš da to nije ni malo naivan rad - iz iskustva. moraš prvo znati u kom formatu je neki video zapis i da li imaš odgovarajući konvertor tj. program koji će prvo da ga prihvati pa tek onda ide konvertovanje iz jednog, dva, tri ili više koraka! nije ni malo naivno!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top