Fetiš...

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
I

iluzionista

Gost
Znam da je bila tema, ali molio bih moderatore da je ne zatvaraju. Ona prethodna je pretvorena u chat iz medju Blondi i Milojka. :lol: Zato idemo ispocetka:

Sta je to sto vas izuzetno uzbudjuje u sexu:
deo odece, neka radnja, predmet.

Na primer: Moj najveci fetish su cipele sa visokom potpeticom. :oops:

vero_1783_1035317
 
iluzionista:
Znam da je bila tema, ali molio bih moderatore da je ne zatvaraju. Ona prethodna je pretvorena u chat iz medju Blondi i Milojka. :lol: Zato idemo ispocetka:

Sta je to sto vas izuzetno uzbudjuje u sexu:
deo odece, neka radnja, predmet.

Na primer: Moj najveci fetish su cipele sa visokom potpeticom. :oops:

vero_1783_1035317
To nema veze sa fetisom...
U stvari mozda i ima, ali samo ako uzmes cipelu sa visokom potpeticom (bez zene) i drkas na nju...(ili nekako drugacije opstis sa njom, ali ja to ne mogu da zamislim...it is beyond my imagination) :roll:
Pu bre, perverznjaku jedan...!
Ali bar ti je lako, jeftine i lepe zenske cipele mozes da nadjes na svakom koraku...Gde ja da najdem jeftinu a dobru zensku?! :x
 
iluzionista:
Znam da je bila tema, ali molio bih moderatore da je ne zatvaraju. Ona prethodna je pretvorena u chat iz medju Blondi i Milojka. :lol: Zato idemo ispocetka:

Sta je to sto vas izuzetno uzbudjuje u sexu:
deo odece, neka radnja, predmet.

Na primer: Moj najveci fetish su cipele sa visokom potpeticom. :oops:

vero_1783_1035317

MUSKI STRIPTIZ
 
Ronik:
To nema veze sa fetisom...
U stvari mozda i ima, ali samo ako uzmes cipelu sa visokom potpeticom (bez zene) i drkas na nju...(ili nekako drugacije opstis sa njom, ali ja to ne mogu da zamislim...it is beyond my imagination) :roll:
Pu bre, perverznjaku jedan...!
Ali bar ti je lako, jeftine i lepe zenske cipele mozes da nadjes na svakom koraku...Gde ja da najdem jeftinu a dobru zensku?! :x

Pogresno si razumeo pojam fetish. Mogao bih kasnije da pogledam u vujakliji, ali evo ti definicija iz Encarte:

fet·ish [ féttish ] (plural fet·ish·es) or fet·ich [ féttish ] (plural fet·ich·es)

noun

1. magical object: something, especially an inanimate object, that some people revere or worship because they believe it has magical powers or is animated by a spirit


2. object of obsession: an object, idea, or activity that somebody is irrationally obsessed with or attached to
make a fetish of neatness


3. psychiatry object arousing sexual desire: something, for example, an inanimate object or nonsexual part of the body that arouses sexual excitement in some people

Sta ovo znaci:

Neki objekat ili deo tela koji je predmet obozavanja, to jest izvor seksualnog uzbudjenja...
 
Ronik:
iluzionista:
Sta ovo znaci:

Neki objekat ili deo tela koji je predmet obozavanja, to jest izvor seksualnog uzbudjenja...
Pa bas to...
Ocigledno je da ti nisi dobro shvatio. Nista ja nisam pogresno napisao.

Jesi jednu stvar:

Ako su tebi fetish hh (high heels), to znaci da tebe uzbudjuje kad tvoja devojcica nosi hh.

Ili u onom perverznijem: kad ih ti nosis. :P ;) Ali, to nije slucaj kod mene. Naravno da nisam toliko perverzan. :lol:
 
Ja mnogo volim stikle... da ih nosim, naravno. :roll:
Da li je to fetis? Bio bi fetis ako trazis od nje da u krevetu nosi samo stikle.. To je vec preterano?

Prema tvom misljenju, fetis je, dakle, i sklonost ka vojnickim uniformama (kod mene:), ali to je neostvareno, bla, bla. Volim samo da vidim.).
Volim samo jedan fetis - vrat. A moj decko ima diiiivan vrat... Mmmm... I onako kad samo okrene glavu na drugu stranu - ja samo u vrat gledam, i osecam kako se bude moje vampirske sklonosti.... :twisted:
 
Snezna_kraljica:
Ja mnogo volim stikle... da ih nosim, naravno. :roll:
Da li je to fetis? Bio bi fetis ako trazis od nje da u krevetu nosi samo stikle.. To je vec preterano?

Prema tvom misljenju, fetis je, dakle, i sklonost ka vojnickim uniformama (kod mene:), ali to je neostvareno, bla, bla. Volim samo da vidim.).
Volim samo jedan fetis - vrat. A moj decko ima diiiivan vrat... Mmmm... I onako kad samo okrene glavu na drugu stranu - ja samo u vrat gledam, i osecam kako se bude moje vampirske sklonosti.... :twisted:
jak ili tanak....mislim, vrat?
 
Snezna_kraljica:
Ja mnogo volim stikle... da ih nosim, naravno. :roll:
Da li je to fetis? Bio bi fetis ako trazis od nje da u krevetu nosi samo stikle.. To je vec preterano?

Ma, ne... Ovako cu to objasniti... Kada vidim devojku predivnih nogu u mini suknji i cipelama sa stiklama odmah se pomalo uzbudim...

A, sto se tice kreveta, volim sexy donji ves. ;) Tako da nikada nije samo u stiklama...

Prema tvom misljenju, fetis je, dakle, i sklonost ka vojnickim uniformama (kod mene:), ali to je neostvareno, bla, bla. Volim samo da vidim.).
Volim samo jedan fetis - vrat.
Jeste... I sklonost ka vojnickim uniformama. E, to me podseti, sledece godine sluzim vojni rok... :P ;)

A moj decko ima diiiivan vrat... Mmmm... I onako kad samo okrene glavu na drugu stranu - ja samo u vrat gledam, i osecam kako se bude moje vampirske sklonosti.... :twisted:

Eh... Vrat je jedan on cestih fetisha. :oops:
 
iluzionista:
Ako su tebi fetish hh (high heels), to znaci da tebe uzbudjuje kad tvoja devojcica nosi hh.
Ne! :x
Fetis je kada svu svoju seksualnu paznju fokusiras na neki objekat ili deo tela koji nema mnogo veze sa seksom. Ovo sto ti pricas je normalna stvar, meni se svidjaju DEVOJKE koje nose visoke stikle, a ne cipele sa visokim stiklama...Nisi dobro razumeo i GOTOVO, nema vise rasprave!!! :x :x :wink:
 
Osim toga, uzivam u svalacenju, tako da nije vazno sta ima na sebi. Obozavam i nago zensko telo... Zna biti vrlo uzubdljivo istrazivati...

E, malo sam se zaneo... :oops:
 
Ronik:
iluzionista:
Ako su tebi fetish hh (high heels), to znaci da tebe uzbudjuje kad tvoja devojcica nosi hh.
Ne! :x
Fetis je kada svu svoju seksualnu paznju fokusiras na neki objekat ili deo tela koji nema mnogo veze sa seksom. Ovo sto ti pricas je normalna stvar, meni se svidjaju DEVOJKE koje nose visoke stikle, a ne cipele sa visokim stiklama...Nisi dobro razumeo i GOTOVO, nema vise rasprave!!! :x :x :wink:
U pravu si - tada se paznja ne usmerava na partnera vec iskljucivo na nezivi objekat - osoba je cesto nesposobna da dozivi sexualno uzbudjenje bez tog predmeta. I to je onda vec patolosko stanje...
 
Snezna_kraljica:
Ronik:
iluzionista:
Ako su tebi fetish hh (high heels), to znaci da tebe uzbudjuje kad tvoja devojcica nosi hh.
Ne! :x
Fetis je kada svu svoju seksualnu paznju fokusiras na neki objekat ili deo tela koji nema mnogo veze sa seksom. Ovo sto ti pricas je normalna stvar, meni se svidjaju DEVOJKE koje nose visoke stikle, a ne cipele sa visokim stiklama...Nisi dobro razumeo i GOTOVO, nema vise rasprave!!! :x :x :wink:
U pravu si - tada se paznja ne usmerava na partnera vec iskljucivo na nezivi objekat - osoba je cesto nesposobna da dozivi sexualno uzbudjenje bez tog predmeta. I to je onda vec patolosko stanje...
nije neziv....moja mashta ga budi :wink:
 
goodday:
Snezna_kraljica:
Ronik:
iluzionista:
Ako su tebi fetish hh (high heels), to znaci da tebe uzbudjuje kad tvoja devojcica nosi hh.
Ne! :x
Fetis je kada svu svoju seksualnu paznju fokusiras na neki objekat ili deo tela koji nema mnogo veze sa seksom. Ovo sto ti pricas je normalna stvar, meni se svidjaju DEVOJKE koje nose visoke stikle, a ne cipele sa visokim stiklama...Nisi dobro razumeo i GOTOVO, nema vise rasprave!!! :x :x :wink:
U pravu si - tada se paznja ne usmerava na partnera vec iskljucivo na nezivi objekat - osoba je cesto nesposobna da dozivi sexualno uzbudjenje bez tog predmeta. I to je onda vec patolosko stanje...
!!!!!!
nije neziv....moja mashta ga budi :wink:
:shock:
 
Snezna_kraljica:
goodday:
Snezna_kraljica:
Ronik:
iluzionista:
Ako su tebi fetish hh (high heels), to znaci da tebe uzbudjuje kad tvoja devojcica nosi hh.
Ne! :x
Fetis je kada svu svoju seksualnu paznju fokusiras na neki objekat ili deo tela koji nema mnogo veze sa seksom. Ovo sto ti pricas je normalna stvar, meni se svidjaju DEVOJKE koje nose visoke stikle, a ne cipele sa visokim stiklama...Nisi dobro razumeo i GOTOVO, nema vise rasprave!!! :x :x :wink:
U pravu si - tada se paznja ne usmerava na partnera vec iskljucivo na nezivi objekat - osoba je cesto nesposobna da dozivi sexualno uzbudjenje bez tog predmeta. I to je onda vec patolosko stanje...
!!!!!!
nije neziv....moja mashta ga budi :wink:
:shock:
da...da...da....patoloshko je li....cekaj da ja to zapishem negde....PAAAA...TOOOO....looo...shko...takoc
 

Back
Top