Koga iz zbog cega mrzite...

pokusavam da izbacim emocije te vrste iz sebe... Hmm... npr. ,,mrzim'' jednu rodjenu osobu, zato sto nikad nije hteo da me vidi, upozna... Navodnici su tu, zato sto mi to vise nije bitno, pa ni ta mrznja vise ne postoji...


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
 
Alexandra9:
pokusavam da izbacim emocije te vrste iz sebe... Hmm... npr. ,,mrzim'' jednu rodjenu osobu, zato sto nikad nije hteo da me vidi, upozna... Navodnici su tu, zato sto mi to vise nije bitno, pa ni ta mrznja vise ne postoji...


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...

Same here...
 
Na ovom svetu postoji samo jedna osoba koji toliko mrzim da zelim da nestane sa ovog sveta i da je vise nikad ne vidim..nije bitno koje ta osoba, jednostavno osecam toliku mrznju prema njoj jer da nje nema ne bi se desavale lose stvari u mom zivotu..
Ma mrziiiiiiiiiiiiim jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
niko ne zasluzuje da ga ja mrzim.

josh niko nije zashao tako duboko. a da bi mu uspelo, trebalo bi mu mnogo rada ... :evil:

skraceno, ja ne mrzim jer sam mamina dobrica :oops: :D :wink:
a i mislim da je prashtanje i mirenje vrlo bitna osobina. prvo zbog nas, da raschistimo sa sobom, da uklonimo zle tragove u sebi jer nam oni ne mogu koristiti. ama bash nikako.
 
Ponekad zamrzim osobu do koje mi je najvise od svih stalo, i toliko je zamrzim da ne mogu ni da pomislim da sam je ikada volela, niti da cu je ikada voleti, ali....prodje minut/2 i .....opet sve po starom.....onda opet naleti neko sra*e i opet jos vise mrzim tu osobu na minut/2, pa onda opet obozavam tog nekog........uf.....bolesno! (al' sta cu :( ).
A, ovako, ima osoba koje me neprekidno iritiraju, i dovedu me na ivicu zivaca svaki put kad progovore (ili prevrnu ocima bas onako, ceo krug), ali ne razmisljam o njima tako cesto, pa nemam "priliku" da ih mrzim.
 

Back
Top