Komunalna policija

Jednom prilikom sam pisao nešto o pobedi subkulture nad kulturom.
Beograđani i Beograd su žrtve ljudi kojima ovaj grad nije u srcu.
Jedino me plaši da onaj koji treba da bude kažnjen ne pronađe zemljaka u liku i delu komunalnog policajca.
 
Baš me interesuje, kako će da kazni cigu sto nema ni žutu banku, ni stalne adrese, ni kuće ni imanja, a svakodnevno djubri oko kontejnera. Tjorka? Ma ne. Čak i da uhapsi jednog dodje njih 1000 da radi to isto.
 
poceli su od juce (danasnji blic javlja) imaju vec 16 fotki koje su slikali gradjani.
svi smo mi BALKANSKI SPIJUNI sad je red da se i dokazemo....sto i nece biti tako tesko.
pozdrav uz nasu staru "DA KOMSIJI CRKNE KRAVA"
 
A po vama ce komunalna policija imati ingerencije samo u komunalnoj oblasti? Imace nadleznosti i iz gradjevinske oblasti, odnosno, bespravne gradnje. Tako da je to prilicno ozbiljna sluzba i uopste nece biti zajebancija kako se u prvi mah misli.
 
A po vama ce komunalna policija imati ingerencije samo u komunalnoj oblasti? Imace nadleznosti i iz gradjevinske oblasti, odnosno, bespravne gradnje. Tako da je to prilicno ozbiljna sluzba i uopste nece biti zajebancija kako se u prvi mah misli.

Ovo sto sam ti boldovala i zarumenela spada u OBAVEZU gradjevinske inspekcije po Zakonu o planiranju i izgradnji (cl. 140 pomenutog zakona). Problem je sto je mnogo njih na platnim spiskovima investitora koji grade bez odobrenja za gradnju.

P.S. Neka ovo demantuju nadlezni. Hajde, cik!
 
Poslednja izmena:
Ovo sto sam ti boldovala i zarumenela spada u OBAVEZU gradjevinske inspekcije po Zakonu o planiranju i izgradnji (cl. 140 pomenutog zakona). Problem je sto je mnogo njih na platnim spiskovima investitora koji grade bez odobrenja za gradnju.

P.S. Neka ovo demantuju nadlezni. Hajde, cik!

Deo nadleznosti ce preci Komunalnoj policji, a ovo za inspektore je do pola tacno.
 
Deo nadleznosti ce preci Komunalnoj policji, a ovo za inspektore je do pola tacno.[/QU

Smesno je ocekivati da bilo koja inspekcija radi svoj posao korektno , kad su im glavesine namazane.
Njima bre treba jedno 100 unutrasnjih kontrola i 500 suspenzija po osobi.
Resavaju beznacajne predmete, a oni malo tezi, came u fioci.
Cak i kad bi se neko drznuo da nesto pokusa, bio bi smenjen momentalno.
Niko nije lud da stavlja glavu u torbu, kad mu niko ne cuva ledja.
 
:rtfm: zar ne mislite da je ovo jos jedan nacin da se otmu pare
obicnim smrtnicima,slicno kao i zone za parkiranje neogranicen izvor prihoda bez ikakvog ili minimalnog ulaganja,kuku nama.
 
Poslednja izmena:

Back
Top