Obavestenja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

markoca

Poznat
Poruka
7.190
Ovom temom zelim da uputim svim clanovima foruma da je bilo kakav vid piraterije i linkova ka istom zabranjeno. Uostalom, ovo pravilo je navedeno u Pravilniku Foruma Krstarice, ali posto 80 do 90% clanova ne obraca paznju na njega, ovo moram da istaknem. Mnogo je tema koje svakodnevno bivaju zatvarane zbog krsenja ovog pravila.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Evo da samo napomenem, da sam od danas ja novi moderator. i mogu vam reci da mi jdrago zbog toga. Usput da dodam sve sto je napisano ovde vazice dok ne promenim pravila ja ili neko od gore ... i da dodam da ako imate bilo kakav problem kazete meni ili na pp ili preko maila, i resicemo sve u najbolkjem redu .. bez svadji, nervoze i ostalog .. ;)

Pozdrav Dr.Nitro ...
 
Moram da napomenem da koristite pretragu ili pogledate odgovarajucu sekciju pre otvaranja teme.
Duple teme nam prave veliki problem.
Za neku igru ima i po 10-ak tema.
Od sada cu svaku duplu temu brisati, a clana koji je otvorio temu kazniti.
Izuzetak su samo novi clanovi koji su prvi put na forumu.

Pozdrav,
Southwind
 
Poslednja izmena:
Postovani korisnici,

Zbog lakseg citanja i razumevanja vasih poruka i urednijeg izgleda celog foruma odlucili smo da ubuduce ne dozvoljavamo:
- da cele poruke budu napisane velikim slovima,
- da cela poruka bude napisana slovima "u boji",
- da cela poruka bude napisana podebljanim slovima i
- da cela poruka bude napisana krupnim slovima.

Korisnike koji se ne budu pridrzavali ovog pravila cemo upozoriti, a post obrisati.

Koriscenje ovih opcija nije zabranjeno, naprotiv, pozeljno je ali da se u poruci nesto naglasi i izdvoji od ostatka teksta.

Pozdrav.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top