Koja opcija je bolja:

Bolje je da Srbiju "vode"

  • Mira, Marko, Ivica, Mrka, Ruzic, Obradovic, Suvakovic...

  • Voja, Velja, Toma...

  • zar ovde ima razlike?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
glasao bih za prvu opciju, ali je nabrojan samo deo ekipe, tj. pobednicka struja sa osme sednice KPS... fale u ekipi i potomci onih sto su izgubili, chedosmrad, latinka, baba micun, barbika...i trebalo je da ih stavis zajedno posto je bandacrvena opet u ljubavi....
 
Zavisi koji cilj imaš pred sobom jer ako nećeš da se ponovo kačiš sa celim svetom i isteruješ pravdu i principe po svaku cenu, priznaćeš Crow, da je prva opcija ipak bolja.

ali treba pravdu isterati....
ja nemogu da zivim sa nepravdom,pogotovu nacinjenu meni....
bolje je cak i ratovati.......
jer te nepravde imaju za svoj cilj kao krajnji,da nas ipak uniste
jer....
nebi oni sve to radili bezveze...
zato prave razlog za buduce agresije......
zato....."Војници, тачно у 15 часова непријатељ се има разбити вашим силним јуришем,
разнети вашим бомбама и бајонетима.
Образ Београда, наше престонице, има да буде светао.
Војници!
Јунаци!
Врховна команда избрисала је наш пук из свог бројног стања.
Наш пук је жртвован за част Отаџбине и Београда.
Ви немате више да бринете за ваше животе, који више не постоје.
Зато напред, у славу! Живео краљ, живео Београд!":super:
 
SPS će za kofer kev da prodaju, a DSS+SRS su autentične psihopate! Mene mnogo više od SPSa brine da li je DS sposoban da se uradi šta se mora. Misleći da su psotavili anonimusa za premijera, dvoje 31godišnjaka za ministre spoljnih poslova i pravde i gomila drugih čudnih kadrovskih rešenja iza kojih čini se stoji sve pogubljeniji Boris. Ako bude ikakve polupristojne alternative lako može da se desi da moj glas ne ode DSu na sledećim izborima. I to ne zbog SPSa jer se moralo u vladu sa njima, već zbog Borisa koji se mnogo zaljubio u vlast i svoju harizmatičnu ulogu velikog lidera nacije.
 

Back
Top