The Sims™ 3

^kAtjA^

Početnik
Poruka
14
Electronic Arts Inc. je objavio prve detalje o jednoj od najiščekivanijih igara današnjice, The Sims™ 3. Pomoću potpuno novog grafičkog engina koji je razvijan prethodne tri godine, The Sims 3 će sve vaše jedinstvene Simove uvesti u komšiluk koji živi ispred njihovih vrata. Među mnogim novitetima izdvajaju se potpuno nov komšiluk, opcija Create A Sim, realnije ličnosti i skoro neograničene mogućnosti prilagođavanja. The Sims 3 će se pojaviti u prodaji tokom 2009. godine.
Potpuno nov i potpuno otvoren komšiluk — Istražite okolinu svog doma bez ikakvih ograničenja.

Neka vaš Sim doživi ono što se dešava preko njegovog praga! Potpuno nov način izvođenja dozvoljava Simu da se slobodno prošeta po komšiluku, poseti one koje voli, one koji su im dragi, ali i one koji im nisu simpatični. Posete domovima i porodicama drugih Simova, putovanja do potpuno novih lokacija kao što je zgrada opštine, ili lokalni park će stvoriti potpuno nov način života za vašeg Sima. Mogućnosti za prateću priču će se množiti svakim korakom, dok se Simovi upoznaju sa novim ljudima, putuju na drugi kraj grada na ručak, špijuniraju svoje komšije ili se u nezgodnom trenutku sretnu sa svojim šefom.

Neograničene mogućnosti prilagođavanja — Svako može sve da promeni!

Novi alati u igri The Sims 3 su napravljeni tako da igrači na jednostavan način mogu da promene svaku opciju na svakom mestu! Sve je moguće prilagoditi, podove, cveće, stolove, stolice, tapete… The Sims 3 će praktično dozvoliti igraču da bude arhitekta svoje kuće iz snova i da oproba svoj talenat u unutrašnjem dizajnu, kako bi stvorio savršen dom. Ogromna luksuzna vila, fensi stan za neženje ili ljupka koliba – izbor je samo vaš u igri The Sims 3.
 
Sudeci po screenshotovima, Sims 3 se nece puno razlikovati od "Dvojke".
Najvise sam uziavo u pravljenju groblja i onda usledi horor kad ne mogu da spavaju normalno od duhova :)

Ili kad muski Sim zatrudni i rodi vanzemaljca...
 
Nabudzi mu Logic (nisam siguran da li treba) i daj mu da bulji kroz teleskop nocu. Doci ce vanzemaljci sa sve letecim tanjirom i oteti lika. Posle minut-dva ce ga vratiti i bice trudan. Cuo sam da mogu i da polude od toga.

I u kecu mogu da otimaju Simse, ali ih onda ne vracaju.
 
Zanimljiv mi je bio bag kada je Sim bio skroz naelektrisan kada ga je struja zveknula. Bio je cist i sve, ali su munjice isle iz njega.

U Seasons ekspanziji, drzati Sima na dvoristu tokom nevremena je jako lose - vrlo lako ga opauci grom i odapne. Patch resava problem.
I kada napada sneg i Sim napravi sneska, dodje mali pingvin pa se igra sa njim xD
 
Sudeci po screenshotovima, Sims 3 se nece puno razlikovati od "Dvojke".
Najvise sam uziavo u pravljenju groblja i onda usledi horor kad ne mogu da spavaju normalno od duhova :)

Ili kad muski Sim zatrudni i rodi vanzemaljca...

tako necim sam se i ja zanimao dok je sestra igrala :hahaha:
napravim za svakog sima po sobu od 4 kvadrata bez izlaza i ostavim ih da pocrkaju :rotf: pa onda premestim urnu kod nekog drugu da se moli ili sta vec radi dok se ne pojavi duh i onda pocne da place od straha :rotf:
 
Zatrudneo mi muski sim......k**snuli ga vanzemaljci:D
Jeste primetili kako se drze za d*pe kad ih vanzemaljci vrate....

Nego nikako ne uspevam da vidim duha....imam 26 grobova u dvoristu,a duhovi ne izlaze
 

Back
Top