SRS NAJVECI GUBITNICI

Mali_Oglasi

Aktivan član
Poruka
1.887
Koliko je ovo tacno?

Toliko, da su nesposobni da osnuju vladu i kada imaju veliku vecinu... Polovina radikala jedva da ima srednju skolu... Hice necemu da nas nauce a ne znaju ni da izgledaju kako treba...
I njihov podpredsednik, hoce da bude predsednik Srbije. Predsednik sa srednjom skolom, pa to ima samo jos kod nas i u Africi...
Gubio je i gubice i na srecu kao veliki GUBITNIK tu ce i ostati...

Njihove pristalice i dalje ne mogu da se pomire sa cinjenicom da gube... I to nije prvi put, nego svaki.. Ne moze da se covek ne zapita, sta nije uredu?

Pa krenimo od pocetka... Kako su nastali? SPS ih je stvorio da bi neutralisali SPO, devedesetih... Kao opozicija... To su i ostali, na srecu...

I kao takva tvorevina zagovaraju na destrukciju, ratove i veliku Srbiju... Pa dokle to?
Meni je vise muka od svega toga... Nije da ih ne volim ali i sam sam bio za njih 96... Tada su ljudi glasali da bi smenili Milosevica.. Znamo kako se to zavrsilo...

A sada hteli vi ili ne Tadic jeste predsednik ove majke Srbije... Imamo samo 1 Srbiju...
I NEMOJTE VISE GLUMITI PATRIOTE... Bolje nam je bez vas!

ZA MAJKU SRBIJU U EVROPSKU UNIJU!!!!
 
Koliko je ovo tacno?

Toliko, da su nesposobni da osnuju vladu i kada imaju veliku vecinu... Polovina radikala jedva da ima srednju skolu... Hice necemu da nas nauce a ne znaju ni da izgledaju kako treba...
I njihov podpredsednik, hoce da bude predsednik Srbije. Predsednik sa srednjom skolom, pa to ima samo jos kod nas i u Africi...
Gubio je i gubice i na srecu kao veliki GUBITNIK tu ce i ostati...

Njihove pristalice i dalje ne mogu da se pomire sa cinjenicom da gube... I to nije prvi put, nego svaki.. Ne moze da se covek ne zapita, sta nije uredu?

Pa krenimo od pocetka... Kako su nastali? SPS ih je stvorio da bi neutralisali SPO, devedesetih... Kao opozicija... To su i ostali, na srecu...

I kao takva tvorevina zagovaraju na destrukciju, ratove i veliku Srbiju... Pa dokle to?
Meni je vise muka od svega toga... Nije da ih ne volim ali i sam sam bio za njih 96... Tada su ljudi glasali da bi smenili Milosevica.. Znamo kako se to zavrsilo...

A sada hteli vi ili ne Tadic jeste predsednik ove majke Srbije... Imamo samo 1 Srbiju...
I NEMOJTE VISE GLUMITI PATRIOTE... Bolje nam je bez vas!

ZA MAJKU SRBIJU U EVROPSKU UNIJU!!!!

a sta to za evropsku uniju......
 
A kako je to SPS ishta dobio?
Shta kao fora reformisace se u "demokratsku levicu" pa ce sad LDP sektashi za njih da glasaju?:lol:
SPS je najveci gubitnik jer za soma 4 leta ono shto prezivi od ortopedske klinike koja lepi slike Slobodana na chelenku sigurno NECE da glasa sa BoTnog malog Dachica nego najverovatnije za Radikale.
 
Ma SPS je dobio. Sad ce se nadrpaju to i jeste poenta.

Dobili su Dachic,Mrkonja,Baki Andjelkovic i ta ekipica.Ali dobili bi i da su se slizali sa Radikalima i Vojom,BoTa je samo dao bolju ponudu.
A shta ce biti za 4 godine i kako preci cenzus bili ih ona stvar...laki kesh im najvazniji.
Prosechan glasach SPS-a sigurno nije dobio shta je ochekivao..to je valjda i najzadrtijem evropejcu jasno...kakav je profil biracha te stranke.Oni su preyebani zedni preko vode.
 
Dobili su Dachic,Mrkonja,Baki Andjelkovic i ta ekipica.Ali dobili bi i da su se slizali sa Radikalima i Vojom,BoTa je samo dao bolju ponudu.
A shta ce biti za 4 godine i kako preci cenzus bili ih ona stvar...laki kesh im najvazniji.
Prosechan glasach SPS-a sigurno nije dobio shta je ochekivao..to je valjda i najzadrtijem evropejcu jasno...kakav je profil biracha te stranke.Oni su preyebani zedni preko vode.

dobila je cijela stranka..
ljudi na vrhu vise, ali sada kada su se smjestili u vlasti, sigurno će ''ojačati'' bazu..
i umjesto da nestanu s političke scene, ne mozda toliko zbog aktivista stranke, vec tih prosječnih glasača, koji bi onda bili primorani odrediti se prema centru ili otici jos vise desno..i na neki način rasčistiti političku scenu..
ovako .... ima da se revitaliziraju i da nastave zamlacivati svijet sa socijalističkim idejama, koje to zapravo nisu...
i stalno ce biti igraci za formiranje vlade...
 
dobila je cijela stranka..
ljudi na vrhu vise, ali sada kada su se smjestili u vlasti, sigurno će ''ojačati'' bazu..
i umjesto da nestanu s političke scene, ne mozda toliko zbog aktivista stranke, vec tih prosječnih glasača, koji bi onda bili primorani odrediti se prema centru ili otici jos vise desno..i na neki način rasčistiti političku scenu..
ovako .... ima da se revitaliziraju i da nastave zamlacivati svijet sa socijalističkim idejama, koje to zapravo nisu...
i stalno ce biti igraci za formiranje vlade...

Sve je to lepo,samo ima jedan problem-ko ce za,kako kazesh,"reformisane" Socijaliste da glasa?
Deda koji drzi Slobinu sliku josh uvek u stanu sigurno nece.
A mladi koji se loze na socijalistichko-komunjarske idiotluke glasaju za LDP.
Yebesh jaku bazu ako nemash birachko telo.
 
Sve je to lepo,samo ima jedan problem-ko ce za,kako kazesh,"reformisane" Socijaliste da glasa?
Deda koji drzi Slobinu sliku josh uvek u stanu sigurno nece.
A mladi koji se loze na socijalistichko-komunjarske idiotluke glasaju za LDP.
Yebesh jaku bazu ako nemash birachko telo.


sada kada su se ustoličili mogu raditi na tome..
mogu se oni reformirati na razne načine,
ali fasadu će sigurno čuvati i prilagodjavati potrebama..

deda sa slobinom slikom ima sina ili unuka koji moze od radikala skrenuti ''ulijevo'' kada
vidi kako se ovi ''brinu za selo'' , pa tv emisije koja će podsjetiti na ''velike dane'', pa neprijatelj koji nikada ne spava..

ah.. ne brinem se, sada kada im je tu budzet, ima da razradjuju strategiju...
 
pretenciozan i zloban naslov za najjacu pojedinacnu partiju u srbiji, vec dugo vremena.
sto se tice srednje skole, pa intelektualci su se oduvek prodavali za male pare i prodavali drzavu i drzavno i krkali se u ljubu.
toma, da je napredovao jeste, a i deluje stalozeno i smireno i ne laze. i odmah prizna rezultate izbora. aj da to vidimo kod drugih, nema.
srbija i afrika, mozda tu ima nesto poetsko, i mi smo neokolonijalizovani.
velika srbija, pa sta i ako je velika, kojem stanovniku smeta kolika je? pa tolika je, jel imas nesto protiv.
a sloba? pa juce ste potpisali pomirenje, nije valjda da ste lagali. pomirenje ukljucuje i slobu. oduvek ste i bili njegovi drzao vas je kao malo vode na dlanu.
destrukcija srbije. tu vas cekam. sta ste ikada uradili za srbiju ili narod srbije? do juce je bilo `ima dve srbije`. a bilo je vama manje od 20 % na vasoj srbiji i svi ostali na strani druge srbije.
 
Koliko je ovo tacno?

Toliko, da su nesposobni da osnuju vladu i kada imaju veliku vecinu... Polovina radikala jedva da ima srednju skolu... Hice necemu da nas nauce a ne znaju ni da izgledaju kako treba...
I njihov podpredsednik, hoce da bude predsednik Srbije. Predsednik sa srednjom skolom, pa to ima samo jos kod nas i u Africi...
Gubio je i gubice i na srecu kao veliki GUBITNIK tu ce i ostati...

Njihove pristalice i dalje ne mogu da se pomire sa cinjenicom da gube... I to nije prvi put, nego svaki.. Ne moze da se covek ne zapita, sta nije uredu?

Pa krenimo od pocetka... Kako su nastali? SPS ih je stvorio da bi neutralisali SPO, devedesetih... Kao opozicija... To su i ostali, na srecu...

I kao takva tvorevina zagovaraju na destrukciju, ratove i veliku Srbiju... Pa dokle to?
Meni je vise muka od svega toga... Nije da ih ne volim ali i sam sam bio za njih 96... Tada su ljudi glasali da bi smenili Milosevica.. Znamo kako se to zavrsilo...

A sada hteli vi ili ne Tadic jeste predsednik ove majke Srbije... Imamo samo 1 Srbiju...
I NEMOJTE VISE GLUMITI PATRIOTE... Bolje nam je bez vas!

ZA MAJKU SRBIJU U EVROPSKU UNIJU!!!!

Iz koje rupe ti iskoci:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
sada kada su se ustoličili mogu raditi na tome..
mogu se oni reformirati na razne načine,
ali fasadu će sigurno čuvati i prilagodjavati potrebama..

deda sa slobinom slikom ima sina ili unuka koji moze od radikala skrenuti ''ulijevo'' kada
vidi kako se ovi ''brinu za selo'' , pa tv emisije koja će podsjetiti na ''velike dane'', pa neprijatelj koji nikada ne spava..

ah.. ne brinem se, sada kada im je tu budzet, ima da razradjuju strategiju...

Socijalisti su preslikani SPO.
Ko shto su ovi bez Vuka 0(a danas i sa njim) tako je i SPS bez Slobe...a ako zele da budu"fini i civilizovani" morace da ga se odreknu.SPS= Slobodan Miloshevic i svaki pokushaj menjanja toga moze samo da im uzme i ono malo shto sad imaju.A ne brini ti nishta za unuka od dede..da on zeli da glasa za SPS ta stranka bi danas bila SRS.Nego mu unuk lepo kaze"yebo te Sloba matori" i ode na neki splav ili exit.
Lepo je BoTa to smislio da mu SPS bude ono shto su Slobi 90-tih bili SPO,SRS i DS ali ipak je slabiji igrach i fakitchki je ovim keshiranjem potroshio Socijaliste za samo josh jedan mandat.
 
pretenciozan i zloban naslov za najjacu pojedinacnu partiju u srbiji, vec dugo vremena.
sto se tice srednje skole, pa intelektualci su se oduvek prodavali za male pare i prodavali drzavu i drzavno i krkali se u ljubu.
toma, da je napredovao jeste, a i deluje stalozeno i smireno i ne laze. i odmah prizna rezultate izbora. aj da to vidimo kod drugih, nema.
srbija i afrika, mozda tu ima nesto poetsko, i mi smo neokolonijalizovani.
velika srbija, pa sta i ako je velika, kojem stanovniku smeta kolika je? pa tolika je, jel imas nesto protiv.
a sloba? pa juce ste potpisali pomirenje, nije valjda da ste lagali. pomirenje ukljucuje i slobu. oduvek ste i bili njegovi drzao vas je kao malo vode na dlanu.
destrukcija srbije. tu vas cekam. sta ste ikada uradili za srbiju ili narod srbije? do juce je bilo `ima dve srbije`. a bilo je vama manje od 20 % na vasoj srbiji i svi ostali na strani druge srbije.

Ne znam generalno je zabrinjavajuce za celu naciju kada cujem kako neki radikali razmisljaju,a imaju toliko biracko telo!Na politickoj sceni je opsti cirkus mesa se ulje i voda i ko zna sta ce tu biti,samo mi nisu jasni ljudi koji se toliko uzivljavaju u to sve,zabole nekog k.... sto su radikali gubitnici ili bilo ko od politicara!Kako god okrenes najveci gubtnici smo mi!Oni prvo cine usluge jedni drugima pa se posle dzentlmenski ucenjuju i prozivaju,a posle samo sto se ne ...
 
Koliko je ovo tacno?

Toliko, da su nesposobni da osnuju vladu i kada imaju veliku vecinu... Polovina radikala jedva da ima srednju skolu... Hice necemu da nas nauce a ne znaju ni da izgledaju kako treba...
I njihov podpredsednik, hoce da bude predsednik Srbije. Predsednik sa srednjom skolom, pa to ima samo jos kod nas i u Africi...
Gubio je i gubice i na srecu kao veliki GUBITNIK tu ce i ostati...

Njihove pristalice i dalje ne mogu da se pomire sa cinjenicom da gube... I to nije prvi put, nego svaki.. Ne moze da se covek ne zapita, sta nije uredu?

Pa krenimo od pocetka... Kako su nastali? SPS ih je stvorio da bi neutralisali SPO, devedesetih... Kao opozicija... To su i ostali, na srecu...

I kao takva tvorevina zagovaraju na destrukciju, ratove i veliku Srbiju... Pa dokle to?
Meni je vise muka od svega toga... Nije da ih ne volim ali i sam sam bio za njih 96... Tada su ljudi glasali da bi smenili Milosevica.. Znamo kako se to zavrsilo...

A sada hteli vi ili ne Tadic jeste predsednik ove majke Srbije... Imamo samo 1 Srbiju...
I NEMOJTE VISE GLUMITI PATRIOTE... Bolje nam je bez vas!

ZA MAJKU SRBIJU U EVROPSKU UNIJU!!!!
Tačno. SRS su bili i ostali najveći gubitnici. U početku, pomagači, prirepci SPS, nije ih se bez veze nazivalo "Socijalistička Rezervna Stranka", kasnije, kad su ojačali, a i to mnogo više tuđim brljotinama nego sopstvenom sposobnošću, u stvari su još veći gubitnici, jer nikad nisu mogli da dođu na vlast. I sad je stvarno polako vreme da se svode na parvu meru, nekoliko procenata u biračkom telu, ili da padnu ispod cenzusa.
 
Radikali mogu samo da rastu.
SPS i DSS ce nestati i nece imato ko da ih proguta nego Radikali.
Ni krivi ni duzni svakako ne svojom zaslugom jednom ce doci situacija da ce faktichki morati da preuzmu vlast.
Jer nezadovoljstvo ce rasti,ova vlada nece napraviti nishta,spolja ce i dalje da nas ponizavaju a ko god se vatao socijalista/komunista..zna se ona pesmica..tu trava vishe ne lista.
 
Tačno. SRS su bili i ostali najveći gubitnici. U početku, pomagači, prirepci SPS, nije ih se bez veze nazivalo "Socijalistička Rezervna Stranka", kasnije, kad su ojačali, a i to mnogo više tuđim brljotinama nego sopstvenom sposobnošću, u stvari su još veći gubitnici, jer nikad nisu mogli da dođu na vlast. I sad je stvarno polako vreme da se svode na parvu meru, nekoliko procenata u biračkom telu, ili da padnu ispod cenzusa.

Koji zakljucak, kakav vizionar i ti stvarno verujes u to sto si napisala :???:
 

Back
Top