Nenad Čanak nezadovoljan

1234

Domaćin
Banovan
Poruka
4.833
Ako sam već morao da pojedem *****, ne terajte me da hvalim kuvara
BEOGRAD - Iako jedan od koalicionih partnera DS, lider Lige socijaldemokrata Vojvodine (LSV) Nenad Čanak proteklih mesec dana bio je van pregovora o formiranju vlade sa socijalistima. - Kad je Nikita Hruščov mogao da se distancira od nedela vrhovnog komandanta Staljina, zašto onda Ivica Dačić ne može da se distancira ni od Mihalja Kertesa, a kamoli od Slobodana Miloševića?

http://www.naslovi.net/rd/735970
 
Najveca ironija za Canka i njegovu ligu, jeste sto su ga optuzivali da je najveci Autonomas... I to ni manje ni vise nego, skoro 20 godina...

A krenimo redom, SFRJ, rasturena...
SR Jugoslavija pretvorena u SCG..
SCG u Srbiju i Crnu Goru...
Srbiju Bez vlasti na Kosovu...

A optuzivali ga nakvise Radikali... SRAMOTA, jer su takvi ljudi krivi za razaranje gore navedenog!!!

A Vojvodina je i dalje u Srcu Srbije gde ce i ostati:))
I ko je ovde obmanjivao? NARAVNO RADIKALI!!!

ZA MAJKU SRBIJU! I PRAVE PATRIOTE!!
 
U svim tim transformacijama,kad su se desile,Radikali nisu participirali u izvrshnoj vlasti.
Jeste da bi lepo zvuchalo da je istina jer ih ne volish,ne volim ih ni ja ali jednostavno nema blage veze sa zivotom.
BoTin koalicioni partner je tada zario i palio.
Lajesh na pogreshno drvo.
 
U svim tim transformacijama,kad su se desile,Radikali nisu participirali u izvrshnoj vlasti.
Jeste da bi lepo zvuchalo da je istina jer ih ne volish,ne volim ih ni ja ali jednostavno nema blage veze sa zivotom.
BoTin koalicioni partner je tada zario i palio.
Lajesh na pogreshno drvo.

Pazi, najvise su ih napadali SRS... TJ. Radikali... I dan danas odatle idu najvise napada...
A sto se tice SRS-a bili su stvoreni, kako bi zastitili tadasnju Vlast... Sto su dokazali kasnije...
 
Ali nisu oni razbijali drzave iz prostog razloga shto nisu tada bili na vlasti.
Od SPS-a preko DSS-a zakljuchno sa DS-om-to su stranke koje su odluchivale kada su se razbucavale SFRJ,SRJ,SiCG
To su chinjenice,svidjalo se to nekome ili ne.
 
Najveca ironija za Canka i njegovu ligu, jeste sto su ga optuzivali da je najveci Autonomas... I to ni manje ni vise nego, skoro 20 godina...

A krenimo redom, SFRJ, rasturena...
SR Jugoslavija pretvorena u SCG..
SCG u Srbiju i Crnu Goru...
Srbiju Bez vlasti na Kosovu...

A optuzivali ga nakvise Radikali... SRAMOTA, jer su takvi ljudi krivi za razaranje gore navedenog!!!

A Vojvodina je i dalje u Srcu Srbije gde ce i ostati:))
I ko je ovde obmanjivao? NARAVNO RADIKALI!!!

ZA MAJKU SRBIJU! I PRAVE PATRIOTE!!

joj sta nalupa covece,pa vojvodina je u srbiji jer su srbi tamo i vecina i to je srpska teritorija,a sa cankom treba zavrsiti pricu javno.....
a ta tvoja fashistico demokratska taktika je jos na nivou glupog ucenika ponavljaca,ako zelis da manipulises nekim prvo procitaj bar par knjiga o tome....ovako tvoje reci imaju uticaja kao krestanje deteta koje se igra u pesku.............
 

Back
Top