Mirko Cvetkovic - pogresan covek na pogresnom mestu

Zluradi Jarry. Pa čovek je na premijerskom mestu 24 sata. Šta očekuješ? Da od sutra počneš da dobijaš mesečno 2-3 hiljade €, a da da pritom, ako je moguće, ne radiš ništa?

pa meni jednostavno ne uliva poverenje :)

premijer je covek koji bi trebao po defaultu da ima neku viziju, karakter, stav - da vodi . kao kapiten u reprezentaciji.

a kakav je to kapiten kojem trener (tadic) kaze "okreni se prema njihovom golu i tamo sutiraj a ne prema nasem" :lol:

sve u svemu jasno je da je covek najobicnija marioneta , i da je tadic , kao nekada milosevic i premiejr i preddsednik ove zemlje..
 
pa meni jednostavno ne uliva poverenje :)

premijer je covek koji bi trebao po defaultu da ima neku viziju, karakter, stav - da vodi . kao kapiten u reprezentaciji.

a kakav je to kapiten kojem trener (tadic) kaze "okreni se prema njihovom golu i tamo sutiraj a ne prema nasem" :lol:

sve u svemu jasno je da je covek najobicnija marioneta , i da je tadic , kao nekada milosevic i premiejr i preddsednik ove zemlje..

Kaži bwe,kao Toma Nikolić. Što kružiš kao kiša oko Kragujevca?
 
dobro je sto premijer nije neki visoki partijski funkcioner ili vodja za promenu malo posle 15 godina

1c.jpg


Istina
Ko Boki
 
pa meni jednostavno ne uliva poverenje :)

premijer je covek koji bi trebao po defaultu da ima neku viziju, karakter, stav - da vodi . kao kapiten u reprezentaciji.

a kakav je to kapiten kojem trener (tadic) kaze "okreni se prema njihovom golu i tamo sutiraj a ne prema nasem" :lol:

sve u svemu jasno je da je covek najobicnija marioneta , i da je tadic , kao nekada milosevic i premiejr i preddsednik ove zemlje..



A ko ti uliva poverenje? Koštunica?:lol:
 
A ko ti uliva poverenje? Koštunica?:lol:

:mrgreen:

Kao npr. Koshtunica, a? :mrgreen:

Ne znam sta vi imate protiv Kosunice, pa on je bio jedini faktor spajanja na politickoj sceni, bar mu to treba priznati, a da ne pricam sto je jedini, i odlican drzavnik. Jos jedino je Toma Niklic tako stalozen, ali on nije "jak" kao Kostunica.
 
Још ако стварно буду лоши резултати ове владе, неки ће рећи: Јесам ли ти рекао?! Полако људи, сачекајте да видите како човјек ради. Убиће нас ова искључивост. Смјењивали би ''њихове'' одмах, а чудимо се кад тако према ''нашима'' размишљају они који нису ''наши''.
Ни моје прогнозе нису ружичасте јер је влада састављена од различитих опција, а личност која треба да их држи није политички јака. Али, прогнозе су прогнозе. Пустите људе, послије 100 дана је вријеме за прво оцјењивање!
 

Back
Top