Naslov....jeste

goodday

Iskusan
Poruka
5.338
bio pre neki dan u restorancicu i bila tu kao neka interna ekipa....elem,pojavi se neka nova drugarishka i ja kao u najbanalnijem razgovoru uletim sa "e....jesi li za partiju sexa"....neshto u tom fazonu......to nikada nisam uradio...mislim tako nonshalantno i ozbiljno....odgovor je bio "Kakvo je to pitanje".....mislim :roll:
sta da pitam devojku od 25 "oces da podjemo"...zar nije normalno da prihvati....ako smo vec flertovali....pa i jeste....ali nece u WC-u....
Shta bre fali WC-u...mogu da se kladim da bi prihvatila...samo da je bio cist :lol: :lol: shalim se....da je starija...ali pitace je starost...da, da :roll:
 
goodday:
bio pre neki dan u restorancicu i bila tu kao neka interna ekipa....elem,pojavi se neka nova drugarishka i ja kao u najbanalnijem razgovoru uletim sa "e....jesi li za partiju sexa"....neshto u tom fazonu......to nikada nisam uradio...mislim tako nonshalantno i ozbiljno....odgovor je bio "Kakvo je to pitanje".....mislim :roll:
sta da pitam devojku od 25 "oces da podjemo"...zar nije normalno da prihvati....ako smo vec flertovali....pa jeste....ali nece u WC-u....
Shta bre fali WC-u...mogu da se kladim da bi prihvatila...samo da je bio cist :lol: :lol: shalim se....da je starija...ali pitace je starost...da, da :roll:
A pitanje je sta fali WC-u ili sta da pitas devojku od 25 godina? :shock:
 
Mr X:
goodday:
Mr X:
Ista nije ti dala,ili wc nije bo cist,sta? :?
ma nece u WC-u....a parking osvetljen....i shta sad...hocu bre u WC-u...prljav....prljav...pa shta...koliko njoj toliko i meni...pa da :roll:

Pa mogao si da se zavuces u neku mracnu ulicu. :arrow:
ma na ulici pishaju kuce, mace,majmuni....ljudi i ponekad patuljci (ali cuti za ovo).....
i kako je sada ona pogodnija + nema uzbudjenja koje bi mi taj WC pruzio....mozda se plashila da se ne uprlja....da....ali pazili bi...da sledeci put kazem "ajmo u WC...imam Vanish"....
 
goodday:
Armagedon:
A pitanje je sta fali WC-u ili sta da pitas devojku od 25 godina? :shock:
ma jok bre...nema pitanja...samo se palim kakav sam bacje...shalim se....ma odgovori shta god hocesh...da, sto im smeta WC....pa nisam hteo da "vodim ljubav"
*ebi ga brate,da si pitao klinku da se kresete u WC-u,pristala bi...Po nekoj mojoj proceni,devojke '84. godista pa na nize,jako su dobrodasne i ne biraju ni vreme ni mesto,a ove malo starije ipak imaju neko svoje "ja"...
 
Armagedon:
goodday:
Armagedon:
A pitanje je sta fali WC-u ili sta da pitas devojku od 25 godina? :shock:
ma jok bre...nema pitanja...samo se palim kakav sam bacje...shalim se....ma odgovori shta god hocesh...da, sto im smeta WC....pa nisam hteo da "vodim ljubav"
*ebi ga brate,da si pitao klinku da se kresete u WC-u,pristala bi...Po nekoj mojoj proceni,devojke '84. godista pa na nize,jako su dobrodasne i ne biraju ni vreme ni mesto,a ove malo starije ipak imaju neko svoje "ja"...
stvarno...ja sam samo par puta bio sa starijom...svega par godina...nikada sa nekim klinkama....ali kontam da je klinkama vishe stalo do komformizma...vidis...ma starije ako mogu...ne propushtaju...klinke josh biruckaju...
 
goodday:
Mr X:
goodday:
Mr X:
Ista nije ti dala,ili wc nije bo cist,sta? :?
ma nece u WC-u....a parking osvetljen....i shta sad...hocu bre u WC-u...prljav....prljav...pa shta...koliko njoj toliko i meni...pa da :roll:

Pa mogao si da se zavuces u neku mracnu ulicu. :arrow:
ma na ulici pishaju kuce, mace,majmuni....ljudi i ponekad patuljci (ali cuti za ovo).....
i kako je sada ona pogodnija + nema uzbudjenja koje bi mi taj WC pruzio....mozda se plashila da se ne uprlja....da....ali pazili bi...da sledeci put kazem "ajmo u WC...imam Vanish"....

A "na zadnjem sedistu mog auta"
 
goodday:
Mr X:
goodday:
Mr X:
.A "na zadnjem sedistu mog auta"
ma rekoh osvetljen parking....puno prolaznika....uska ulica...da li si ti privodio u WC

Eh kad se setim tih dana,pokusao sam jednom.Na maturskoj veceri,al dzaba mala neda pa neda. :(
pa to.....ulica...haustori...zadnja sedishta etc.
ali WC nikako...shta je to....e bash to hocu da saznam

Zavisi kakav je. Da je bio neki sav u mermeru i zlatnim WC soljama, mislis da bi odbila. ;)

Zaboravio sam da kazem: i mirise na tek ubrane ruze. :mrgreen:
 
Mr X:
E bio sam na jednoj zurci i neko dvoje su celo vece proveli u wc-u nisam mogao ni da se ispisam od njih.

Uff. Kad su moji ortaci iz srednje skole pravili zurkice: obavezno je neko zauzimao kupatilo, a neko spavacu sobu. I sta je najcudnije svaku zurku su bili drugi ljudi: ovaj se smuva sa ovom, posle 2 meseca: onaj s ovom, itd... Ma ludilo.

Otkad sam upisao faks, nisam imao prilike da vidim tako nesto...
 
zashto je bitno da ima zlatne WC sholje...mislim...ionako ne bi sela njih jer bi u tom slucaju ja morao da kleknem....shto je zaista neprihvatljivo.....ali lep, normalan WC....nishta preterano...ono....cist...mirishljav....ne bash na ruze....da li je u njima tajna?....mene taj miris ne bi stimulisao
 
iluzionista:
Mr X:
E bio sam na jednoj zurci i neko dvoje su celo vece proveli u wc-u nisam mogao ni da se ispisam od njih.

Uff. Kad su moji ortaci iz srednje skole pravili zurkice: obavezno je neko zauzimao kupatilo, a neko spavacu sobu. I sta je najcudnije svaku zurku su bili drugi ljudi: ovaj se smuva sa ovom, posle 2 meseca: onaj s ovom, itd... Ma ludilo.

Otkad sam upisao faks, nisam imao prilike da vidim tako nesto...
gde si ti video fax sa cistim WC-om :roll:
 
iluzionista:
Mr X:
E bio sam na jednoj zurci i neko dvoje su celo vece proveli u wc-u nisam mogao ni da se ispisam od njih.

Uff. Kad su moji ortaci iz srednje skole pravili zurkice: obavezno je neko zauzimao kupatilo, a neko spavacu sobu. I sta je najcudnije svaku zurku su bili drugi ljudi: ovaj se smuva sa ovom, posle 2 meseca: onaj s ovom, itd... Ma ludilo.

Otkad sam upisao faks, nisam imao prilike da vidim tako nesto...

Znaci tu je bilo ko koga stigne :lol:
 
Mr X:
iluzionista:
Mr X:
E bio sam na jednoj zurci i neko dvoje su celo vece proveli u wc-u nisam mogao ni da se ispisam od njih.

Uff. Kad su moji ortaci iz srednje skole pravili zurkice: obavezno je neko zauzimao kupatilo, a neko spavacu sobu. I sta je najcudnije svaku zurku su bili drugi ljudi: ovaj se smuva sa ovom, posle 2 meseca: onaj s ovom, itd... Ma ludilo.

Otkad sam upisao faks, nisam imao prilike da vidim tako nesto...

Znaci tu je bilo ko koga stigne :lol:

E, tako nekako... Si gledao Beverly Hills? Znas ono kad se svi isprepletaju medjusobno. E, bas tako...

Meni je to bilo zabavno svojevremeno i gledao sam sve sa strane. A, sad bi i ja da probam malo... :cry: Ma, salim se. Ali mi je stvarno izuzetno interesantna takva kombinacija...
 
i meni je uvek bila zelja na zurci u WC-u (valjda ti kapiras zasto, ja ne... :lol: ) ali ***** li ga, nikad da se potrefi da je slobodan WC i da taj ko je sa mnom zeli takve akcije.
a i sank mi je nekako uvek najinteresantije mesto na zurci...a posle je kasno....ehm...


sto se tice WC-ova po kaficima, pa gadni su. ne bih bas....
 

Back
Top