Čvorovi podzemnih voda

Batali te rasljare, oni su vec nesto drugo, i mnogi medju njima su obicni prevaranti koji cak nekada i ne znaju sta zapravo traze.

Znaci to sto kazes da je glupost nije tacno, podzemne vode zaista u nekim slucajevima mogu da skode, jer one sprovode sakupljeno zracenje od danasnje moderne tehnologije.

Covek svojim postupcima pravi zagadjenja u prirodi, i ta zagadjenja se sire patogenim zracenjem.
Najcesci primeri tog sirenja zracenja su upravo Hartmanovi cvorovi (Ernest Hartman doktor iz Nemacke koji je proucavao i dokazao malignost).
Hartmanovi cvorovi su mesta gde se seku Zemljine magnetne linije koje cine globalnu mrezu kroz koju prolazi magnetna energija Zemlje, i kroz njih se ona emituje.

Kada neko napravi neodgovarajucu gradjevinu, i kada u tom objektu gde zivi postoji veliki broj elektricnih uredjaja i raznih aparata, moze se izazvati sukob (podudaranje) sa tim podzemnim cvorom koji sa sobom nosi razne izvore patogene energije skupljene iz prirode koju je poremetila ljudska ruka svojim otpadima, i tada taj podzemni cvor postaje stetan-maligan
Kada čovek napravi poremećaj u prirodi ona se štiti patogenim zračenjima i emituje ih.
Ernest Hartman je dokazao tu svoju teoriju u preko 20.000 experimenata u kombinaciji:

Elektronski uredjaji - podzemne vode - Hartmanov cvor

a njegovo tvrdnja je priznata na medicinskim simpozijumima. Ta tvrdnja glasi da je Mesto na kome je spavao čovek koji je bolestan od kancerogenih bolesti predstavlja najštetniju geopatološku tačku, na kojoj niko ne sme duže da sedi ili da spava. Ako se to mesto ne neutralizuje, posle nekoliko godina sigurno ce se ponovo naci razlog za bolest od karcinoma
 
Covek svojim postupcima pravi zagadjenja u prirodi, i ta zagadjenja se sire patogenim zracenjem.

Da, samo sto se ta zagadjenja ne prenose vodom, koja ne moze da zraci.
Osim ako u njoj nije rastvoren plutonijum :)

Najcesci primeri tog sirenja zracenja su upravo Hartmanovi cvorovi (Ernest Hartman doktor iz Nemacke koji je proucavao i dokazao malignost).

Vrsena su istrazivanja na mnogo opipljivijim stvarima, kao sto su EM polje koje emituju dalekovodi, mobilni telefoni i ostali radio uredjaji, pa se opet nije doslo do preciznih rezultata.

Hartmanovi cvorovi su mesta gde se seku Zemljine magnetne linije koje cine globalnu mrezu kroz koju prolazi magnetna energija Zemlje, i kroz njih se ona emituje.

Kako se seku magnetne linije, kada su one paralelne, usmerene od pola do pola?

Kada neko napravi neodgovarajucu gradjevinu, i kada u tom objektu gde zivi postoji veliki broj elektricnih uredjaja i raznih aparata, moze se izazvati sukob (podudaranje) sa tim podzemnim cvorom

Ako je ovo tacno (a nije), ti aparati mogu izazvati sukob i bez tog cvora.
 
Da, samo sto se ta zagadjenja ne prenose vodom, koja ne moze da zraci.
Osim ako u njoj nije rastvoren plutonijum :)

Vrsena su istrazivanja na mnogo opipljivijim stvarima, kao sto su EM polje koje emituju dalekovodi, mobilni telefoni i ostali radio uredjaji, pa se opet nije doslo do preciznih rezultata
.

Jesam li rekao da zrace u kombinaciji sa elektronskim uredjajima.
Voda prenosi razne stetne materije, uz pomoc elekt. uredjaja emituje se stetno zracenje po coveka.

Kako se seku magnetne linije, kada su one paralelne, usmerene od pola do pola?

Citiram recenicu sa jednog objasnjenja
mesta gde se u određenom pravilnom rasporedu seku Zemljine magnetne linije


Na zalost ne znam po kom to rasporedu, nisam expert.
(i na tarabi pise *****) ali sam ovo uzeo za ozbiljno iako nisam proverio :)



Ako je ovo tacno (a nije), ti aparati mogu izazvati sukob i bez tog cvora.
Koliko znam mogu izazvati sukob samo medjsobno.
Stetni su i po coveka, ali u mnogo blazem smislu od gore navedenog
 
Poslednja izmena:
.
Jesam li rekao da zrace u kombinaciji sa elektronskim uredjajima.
Voda prenosi razne stetne materije, uz pomoc elekt. uredjaja emituje se stetno zracenje po coveka.

Voda moze da prenosi stetne materije samo ako je zatrovana istim, pa na moru u Cg popijes vodurine i pokvaris stomak.




.
Citiram recenicu sa jednog objasnjenja
mesta gde se u određenom pravilnom rasporedu seku Zemljine magnetne linije

A ja kazem da se magnetne linije ne seku i da su PARALELNE, od juznog do severnog pola.


.Koliko znam mogu izazvati sukob samo medjsobno.
Stetni su i po coveka, ali u mnogo blazem smislu od gore navedenog

Nista od navedenog nije stetno po coveka.
Da su takva zracenja stvarno stetna kao sto ljudi pricaju na zemlji vise ne bi bilo zivih ljudi.
U stvari, bilo bi ih, ali bi svi do jednog bolovali od raka. Da li ti imas pojma sa kojim EM poljima se covecije telo susrece svaki dan? Od kosmickog zracenja, pa do mobilne telefonije, wireless neta, radija, televizije, taksista, radio amatera, policije, vojske, satelita, trt, mrt......
 
Voda moze da prenosi stetne materije samo ako je zatrovana istim, pa na moru u Cg popijes vodurine i pokvaris stomak.

Ako je nosilac, znaci i da je zatrovana.


A ja kazem da se magnetne linije ne seku i da su PARALELNE, od juznog do severnog pola.

To znam i ja,receno je pod odredjenim uglom, ali posto nemam nacina kako objasniti tu njihovu tvrdnju, tu se slazem sa tobom


Da li ti imas pojma sa kojim EM poljima se covecije telo susrece svaki dan? Od kosmickog zracenja, pa do mobilne telefonije, wireless neta, radija, televizije, taksista, radio amatera, policije, vojske, satelita, trt, mrt......

Veoma sam odlicno upoznat sa tim, i naravno da je stetno, ali u veoma bezazlenim kolicinama.
Potrebna je bezobrazno velika koncentracija em zracenja da bi vidno ostetila covekov organizam
 
Svako zračenje je štetno - kad pređe neku granicu svojstvenu tom tipu zračenja. Kod nekih (radioaktivno, npr) ta granica je veoma niska dok je kod drugih (em zračenja u koja spada i svjetlost) gtanica mnogo, mnogo veća.
Novinari, poznate 'univerzalne neznalice', skloni su da to sve izjednače u negativnosti i da svim uređajima pripišu smrtonosni uticaj na čovjeka. Tako oni pripreme kojekakve priče koje urednici ostave na stranu i izvlače u 'sezoni kiselih krastavaca' kao spektakularne, a sve radi čitalaca/slušalaca/gledalaca.

Uzmimo kao primjer mobilne telefone. Kad počnu priče o štetnosti, to je strava slušati (čitati) i lakovjernima dođe da smjesta polupaju svoj telefon i izglasaju zakone o zabrani upotrebe (dobro, ovo drugo se sigurno neće desiti jer mobilni operareri obezbjeđuju dosta para za budžet). Ja se sada pitam kako to da već odavno nisu smrtonosno oboljeli svi oni koji žive u neposrednoj blizini antena baznih stanica - nekima su one doslovno samo par metara iznad glave. Zračenje oko tih antena je hiljadama puta jače od zračenja oko samog telefona, a potpuno je istog tipa (frekvencija, modulacija itd).
 
Poslednja izmena:
Cao
Neki dan sam boravila kod drugarice u jednom mjestu poznatom po cestim samoubistvima i ucestaloj depresiji. Saznala sam da izmedju ostalog imaju i svoj bunar koji skuplja vodu iz podzemih tokova... Znam da neki clanovi porodice, ukljucujuci i nju pate od raznih psiholoskih poteskoca i primorani su da uzimaju ljekove i prate terapije.. I da se cak jedna rodjaka, koja je zivjela u toj kuci prije dvadesetak godina, ubila ne ostavivsi nikakvu poruku za sobom.
Svemu tome ne bih dala toliki znacaj da i sama jedne noci, dok sam spavala u sobi sa mojom prijateljicom, nisam osjetila neprijatnost i napade panike...Tek tada sam se sjetila da sam negdje citala da nije nikako preporucljivo graditi kucu na takvim podzemnim tokovima pa sam odlucila da to malo bolje istrazim, mada je moja prijateljica nevjerovatan skeptik....
Tako sam nabasala na ovu diskusiju
 
Cao
Neki dan sam boravila kod drugarice u jednom mjestu poznatom po cestim samoubistvima i ucestaloj depresiji. Saznala sam da izmedju ostalog imaju i svoj bunar koji skuplja vodu iz podzemih tokova...

A sta ti mislis odakle inace voda u bunarima?
Znam da neki clanovi porodice, ukljucujuci i nju pate od raznih psiholoskih poteskoca i primorani su da uzimaju ljekove i prate terapije.. I da se cak jedna rodjaka, koja je zivjela u toj kuci prije dvadesetak godina, ubila ne ostavivsi nikakvu poruku za sobom.
Svemu tome ne bih dala toliki znacaj da i sama jedne noci, dok sam spavala u sobi sa mojom prijateljicom, nisam osjetila neprijatnost i napade panike...
I ti si zakljucila da je kriv bunar? Tj. podzemni tokovi?
 
Cao
Neki dan sam boravila kod drugarice u jednom mjestu poznatom po cestim samoubistvima i ucestaloj depresiji. Saznala sam da izmedju ostalog imaju i svoj bunar koji skuplja vodu iz podzemih tokova... Znam da neki clanovi porodice, ukljucujuci i nju pate od raznih psiholoskih poteskoca i primorani su da uzimaju ljekove i prate terapije.. I da se cak jedna rodjaka, koja je zivjela u toj kuci prije dvadesetak godina, ubila ne ostavivsi nikakvu poruku za sobom.
Svemu tome ne bih dala toliki znacaj da i sama jedne noci, dok sam spavala u sobi sa mojom prijateljicom, nisam osjetila neprijatnost i napade panike...Tek tada sam se sjetila da sam negdje citala da nije nikako preporucljivo graditi kucu na takvim podzemnim tokovima pa sam odlucila da to malo bolje istrazim, mada je moja prijateljica nevjerovatan skeptik....
Tako sam nabasala na ovu diskusiju

pa nista..."istrazuj";
npr. narodna "mudros" kaze da je najjednostavnije da pustite macku po "lokaciji"...
pa gdje macka sjedne vi nemojte i tako to...tj. ako macka slucajno odluci tu stanovati vrijeme je da sruse/prodaju tu..."strasnu" kucu/plac... :whistling:

ps jao sva se...najezih citajuci... :roll:
 
Poslednja izmena:
Vrlo moguce... Treba istraziti zasto je to moguce, a ne odbacivati a priori.

Ja bih pre toga istrazio i ostale stvari.
Ekomonsku situaciju, kvalitet vode (ne mislim na podzemne tokove), kvalitet hrane, politicku situaciju, okruzenje, uopste ishranu, broj pusaca, broj nepusaca, ko koristi alkohol, ko sta jede i jos jedno milion stvari koje uticu na zdrav zivot.
 
e pa ja verujem da podzemne vode uticu na snove...
moja sestra je uvek imala notjne more isto vece kad i njena komsinica koja je zivela stan ispod njenog i kreveti su bili na istom mestu i glave su im u toku notji uvek bile na istom mestu! odlucili su da pozovu onog rasljara i on je rekao da se tu nalazi taj cvor!
e sda da li je on slegao stvarno nzm ! ali onda nam ostaje: ako nisu podzemne vode u pitanju sta je onda? :?:
 
e pa ja verujem da podzemne vode uticu na snove...
moja sestra je uvek imala notjne more isto vece kad i njena komsinica koja je zivela stan ispod njenog i kreveti su bili na istom mestu i glave su im u toku notji uvek bile na istom mestu! odlucili su da pozovu onog rasljara i on je rekao da se tu nalazi taj cvor!
e sda da li je on slegao stvarno nzm ! ali onda nam ostaje: ako nisu podzemne vode u pitanju sta je onda? :?:

znaci:

a) zgrada/kuca na dva sprata...
b) druge komsije nemaju iste simptome usprkos krevetima na istoj poziciji
c) druge komsije drze krevete na drugom mjestu

ovo ja cisto da pocnete to..."istrazivanje" odnekud... :)

ps "kojog" rasljara?
 
Poslednja izmena:
e pa ja verujem da podzemne vode uticu na snove...
moja sestra je uvek imala notjne more isto vece kad i njena komsinica koja je zivela stan ispod njenog i kreveti su bili na istom mestu i glave su im u toku notji uvek bile na istom mestu! odlucili su da pozovu onog rasljara i on je rekao da se tu nalazi taj cvor!
e sda da li je on slegao stvarno nzm ! ali onda nam ostaje: ako nisu podzemne vode u pitanju sta je onda? :?:

Ja sam imao nocne more kada su bile ove vrucine, a ja umotavao glavu u krpu.
Ako nisu podzemne vode, sta je onda?
 
Ja bih pre toga istrazio i ostale stvari.
Ekomonsku situaciju, kvalitet vode (ne mislim na podzemne tokove), kvalitet hrane, politicku situaciju, okruzenje, uopste ishranu, broj pusaca, broj nepusaca, ko koristi alkohol, ko sta jede i jos jedno milion stvari koje uticu na zdrav zivot.

Kuca gdje sam ja boravila je vila od 600 kvadrata. Ukucani nemaju nikakvih ekoomskih problema, cak sta vise ...I grad o kojem pricam nalazi se u EU
 
pa nista..."istrazuj";
npr. narodna "mudros" kaze da je najjednostavnije da pustite macku po "lokaciji"...
pa gdje macka sjedne vi nemojte i tako to...tj. ako macka slucajno odluci tu stanovati vrijeme je da sruse/prodaju tu..."strasnu" kucu/plac... :whistling:

ps jao sva se...najezih citajuci... :roll:

Nemoj da se jezis. Svaka pojava u prirodi moze da se objasni sa naucnog stanovista.
http://www.blic.co.yu/srbija.php?id=34523

"...Kasnije smo rašljama utvrdili da su obojica spavali baš tamo gde se ukrštaju podzemne struje..."
Znaci radi se o UKRSTANJU podzemnih struja koje vjerovatno stvaraju jako energetsko polje (ne bih definisala negativna energija ) koje utice na covjekovo energetsko polje, usljed cega dolazi do raznih zdravstenih poremecaja.
 
Nemoj da se jezis. Svaka pojava u prirodi moze da se objasni sa naucnog stanovista.
http://www.blic.co.yu/srbija.php?id=34523

"...Kasnije smo rašljama utvrdili da su obojica spavali baš tamo gde se ukrštaju podzemne struje..."
Znaci radi se o UKRSTANJU podzemnih struja koje vjerovatno stvaraju jako energetsko polje (ne bih definisala negativna energija ) koje utice na covjekovo energetsko polje, usljed cega dolazi do raznih zdravstenih poremecaja.

Pazi, blic i nije neki izvor.
Stavise, mnogo puta sam u tim novinama nasao poprilicne budalastine.
Inace, da takva energija postoji, do sada bi imali instrumente koji bi je merili i koji bi dali validan naucni pecat, ne bi koristili nekakve raslje koje prvenstveno zavise od onoga ko ih koristi
 

Back
Top