Bol izmedju grudi i gusenje -srce ili stitna zlijezda

more40

Početnik
Poruka
4
Cesto me boli izmedju grudi i u tim momentima imam otezano disanje.Kontrolisala sam srce prosle godine i bilo je u redu,nemam visok pritisak ali imam visoke trigliceride .Uvece se probudim i ne mogu da disem,smeta mi toplo vrijeme ,ne mogu po suncu 20 koraka napraviti da ne dobijem neko lupanje u srcu i otezano disanje.Prosle sedmice sam radila analizu krvi i dr mi je rekao da imam povecane vrijednosti tiroidne zlijezde .Dr mi nije dao nikakve pilule za stitnu zlijezdu niti me poslao na neka dodatna ispitivanja ,samo mi je dao neke tablete za trigliceride.Nije cak ni uradio ekg .Molim pomoc savjetom:(
 
Vratite se kod lekara koji Vam je rekao d aimate povecane tiroidne hormone pa lepo njega pitajte sta da radite, ne znam zasto ste uopste otisli iz oprdinacije a da to niste pitali? Trazite uput za endokrinologa i za kardiologa, ako nece da Vam da informaciju zbog cega nije potrebno da Vas pregledaju ti lekari pod uslovom da su hormoni poviseni, idite kod pacijentovog advokata i podnesite prijavu protiv lekara.
Druga varijanta je da odete privatno kod endokrinologa ali i to podrazumeva da se vratite kod prethodnog doktora i uzmete svoje rezultate kako bi endokrinolog znao o kolikim vrednostima se radi.
 
zahvaljujem na odgovoru ,vec sam razgovarala sa dr i on mi je rekao da su vrijednosti tiroidne zlijezde malo povecani i da cemo cekati za 3 mjeseca novi pregled i kao da cemo tada preduzeti mjere lijecenja a do tada se fokusirao na smanjenje triglicerida .Cudno zar ne?Ako je istina u onom bolje sprijeciti nego lijeciti onda sam ja u gubitku kao i milioni drugi koji cinimo profit farmaceutskoj industriji .
 

Back
Top