[oBiCaJi]

Bliznakinja

Poznat
Poruka
9.783
Imate li neke svoje obicaje,kojih se pridrzavate...recimo ja UVEK moram da jedem kad gledam nesto na tv-u....nepostoji ni jedan film ili emisija koju nisam odgledala ,a da nisam grickala nesto....dalje,zimi ne mogu da spavam samo na posteljini,jer mi je hladna,pa spavam na cebetu,a drugim se pokrijem :lol: :lol: ....na nekim casovima obaveznio lizem lizalicu,jer mi je dosadno....ma sva sam uvrnuta :P
Dakle VASI OBICAJI
:arrow:
 
E pa da krenem od jutra.Kad se probudim odma jurnem u kupatilo i umijem se veoma hladnom vodom jer vruca inace ne pomaze,inace volim da spavam u hladnoj sobi a suprotno volim da se tusiram malte ne prokljucalom vodom.I imam naviku da popijem najmanje dve case vode pre svakog obroka ma sta bilo. :D
 
Kad spavam, jednu nogu obavezno izbacim iz kreveta;
U Mc-u uvek umacem krompirice u sejk od cokolade ili sladoled sa karamelom (+obozavam da jedem slatko, pa onda slano, ili jednostavo i slatko i slano u isto vreme);
Kad idem od kuce neizostavno se vratim posle 20ak metara jer se setim da nisam zakljucala vrata.
 
botanichar:
Pa pazi ovako ja do sada nisam imao neki bas ono ajde da ga nazovem obicaj ali sad i tek kako.Mrizim te bre Sofija u svakom trenutku i to ti je moj obicaj :evil: :evil: :evil:

E ajd shto te mrzi Dimke,ali ja shto te mrzim pa ne mozesh da zamishlish to mi je preshlo u naviku....a sad se ti cesi...:))
 
Cheaf:
E pa da krenem od jutra.Kad se probudim odma jurnem u kupatilo i umijem se veoma hladnom vodom jer vruca inace ne pomaze,inace volim da spavam u hladnoj sobi a suprotno volim da se tusiram malte ne prokljucalom vodom.I imam naviku da popijem najmanje dve case vode pre svakog obroka ma sta bilo. :D

i ja se isto tushiram vrucom,vrucom vodom!!
takodje pijem dosta vode,pogotovo prije obroka! :wink:
 
Bleak WinterFullMoon:
hmm kad vec spomenu pizzu,imam obichaj da bar jedanput dnevno pojedem jedno parche sa pilecjom salatom kod chuvenog Bucka u Francuskoj :wink:
(koja reklama a? :lol: )
ma da... reklama, bato :lol:

nego... :shock: zar BAR jednanput dnevno? ja mislila nedeljno... :wink:
 
bleach:
Bleak WinterFullMoon:
hmm kad vec spomenu pizzu,imam obichaj da bar jedanput dnevno pojedem jedno parche sa pilecjom salatom kod chuvenog Bucka u Francuskoj :wink:
(koja reklama a? :lol: )
ma da... reklama, bato :lol:

nego... :shock: zar BAR jednanput dnevno? ja mislila nedeljno... :wink:

ma da bre,kad god prodjem...navukao sam se :wink:
al nisam josh deb'o! :lol:
 
Pa ja imam obicaj da bukvalno svaki dan kad ustanem prvo pogledam mob, a onda prosetam psa i sa njim odem do moje omiljene pekarice i kupim dve najbolje i uvek tople puter kifle..
A isto imam obicaj da ukljucim alarm da mi zvoni na svakih sat vremena dok spavam, jer kad se probudim u sred novi onda sladje zaspim i to obozavam da radim...
 
bleach:
Bliznakinja:
Black_Swan:
Jel voli neko euro krem i jogurt?Ja ne mogu da jedem krem bez jogurta!
jao ja..mene svi gledaju kao da sam sa marsa pala kad jedem euro krem i pijem jogurt....a to mi je omiljena kombinacija.Ponekad uzmem da jedem kakao bez mleka... :lol: :lol:
kakao? hmhmh... ne jedem ja to. ALI nesquik... bez icega...:roll:

I ja jedem sam nesquik i kakao...I kornfleks...Tako mi je lepse,bez mleka.
 
maniaccc:
Pa ja imam obicaj da bukvalno svaki dan kad ustanem prvo pogledam mob, a onda prosetam psa i sa njim odem do moje omiljene pekarice i kupim dve najbolje i uvek tople puter kifle..
A isto imam obicaj da ukljucim alarm da mi zvoni na svakih sat vremena dok spavam, jer kad se probudim u sred novi onda sladje zaspim i to obozavam da radim...
E,to za alarm...Samo sto ga ja ukljucujem na oko pola sata... :wink:
 

Back
Top