Teen problemi (Obavezno pročitati uvodni post)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

The Look

Aktivan član
Poruka
1.955
Ova tema otvorena je da bi se smanjio broj relativno slicnih tema koje se svakodnevno otvaraju.

Ova tema je za Vas, za Vase probleme... Ako Vam treba neka pomoc, savet, pitajte ovde...

Ipak ovo nije tema za chat i molim Vas da je ne spamujete! Opisite svoj problem i nadajte se najboljem.

Spamovanje na temi "Teen problemi" je izričito zabranjeno!

Otvaranje tema sa istom tematikom bice strogo sankcionisano (tema tipa kako smuvati devojku, kako da je/ga poljubim, ne primecuje me, kad je pravo vreme i td...).

Podsetnik u vezi sa pravilima :

http://forum.krstarica.com/showthread.php/187437-Pravila
 
Poslednja izmena od moderatora:
EEE LJudi hitno mi treba savjet, znaci registrpovala sam se zbog toga...
Ahem, slusaj ovako:bila sam sa deckom oko dva i po mjeseca, ja sam raskinula(smorila se, tako nesto)
eee sad mi smo ostali OK stalno se dop preko neta, nismo se vidjeli dugo, zivimo na dva kraja grada, tako da se nismo vidjeli od kad smo raskinuli, ima i 2 mjeseca, on je jos uvjek u tripu da mu se svidjam, blablablabla

i "necete vjerovati" ja saznam iz POVJERLJIVIH usta da me prevario dok smo bili zajedno.................(STANDARD PRICA)
sta da radim?
da li da se pravim da je sve OK, EEE TO NE MOGU ....
da ga posaljem na neko fino mjesto....?
da vise ne kontaktiram sa njim....?
HOCU NESTO PAKOSNO, "iznenadjen sam i uvredjen":sad2:
 
Neznam dal da upisem Likovnu,jer se prica da su tamo svi ******....:dontunderstand:

Koja si ti glupa srpska seljačina....ne mogu da verujem.Izvini na uvredi, ništa lično.******??OMG....Nemam reči.Stvarno...Pa šta ako su ljudi homoseksualci....može li tebe neko da zaskoči ako ti to ne želiš??Mislim da ne može.......ili si ti samo nesiguran u svoje sexualno opredeljenje....Čoveče upiši ono što želiš, prati svoje snove, boli te uvo ko je tamo ili ne...šta bi sa onim sexualna sloboda i sloboda u svakom smislu za šta se danas zalažemo....živi svoj život i pusti druge da ga žive, šta te se tiče ko je još na faxu ....a i to su glupe predrasude.Ovo je moj odgovor ako je reč ***** upotrebljena u smislu homoseksualac.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top