kojom karticom placati online?

iskusan

Primećen član
Poruka
527
pozdrav

imam sledeci problem sa karticom, naime, uzeo sam kod rajfasena,visa virtuon karticu, i od ukupno 10tak narucivanja, samo jedno je uspjelo, svaki put mi kazu da nisu mogli da se konektuju sa bankom da mi provjere karticu, samo jednom su mogli, i to je to... ne znam jel do njih, ili da ja mjenjam banku...pa vas pitam, od koje vi banke koristite karticu, i jel imate uspjesne kupovine?


hvala

pozzzz
 
pozdrav

imam sledeci problem sa karticom, naime, uzeo sam kod rajfasena,visa virtuon karticu, i od ukupno 10tak narucivanja, samo jedno je uspjelo, svaki put mi kazu da nisu mogli da se konektuju sa bankom da mi provjere karticu, samo jednom su mogli, i to je to... ne znam jel do njih, ili da ja mjenjam banku...pa vas pitam, od koje vi banke koristite karticu, i jel imate uspjesne kupovine?


hvala

pozzzz

u poslednjem trenutku (po nagovoru) sam odustao od reiff visa virtuon, covek mi se zalio da mnogo glavi, pa sam u komercijalnoj uzeo VISU classic, evo godinu dana sljaka bez problema...
 
pozdrav

imam sledeci problem sa karticom, naime, uzeo sam kod rajfasena,visa virtuon karticu, i od ukupno 10tak narucivanja, samo jedno je uspjelo, svaki put mi kazu da nisu mogli da se konektuju sa bankom da mi provjere karticu, samo jednom su mogli, i to je to... ne znam jel do njih, ili da ja mjenjam banku...pa vas pitam, od koje vi banke koristite karticu, i jel imate uspjesne kupovine?


hvala

pozzzz
Jesi li probao sa i-goldom.Ako zelis vise informacija javi se
 

Back
Top