ПРЕСТОЛОНАСЛЕДНИК АЛЕКСАНДАР УПУТИО ЧЕСТИТКЕ ПОВОДОМ ФОРМИРАЊА НОВЕ ВЛАДЕ

dakica

Ističe se
Poruka
2.605
ПРЕСТОЛОНАСЛЕДНИК АЛЕКСАНДАР УПУТИО ЧЕСТИТКЕ
ПОВОДОМ ФОРМИРАЊА НОВЕ ВЛАДЕ


Београд, 8. јул 2008. – Његово Краљевско Височанство Престолонаследник Александар II упутио је своје искрене честитке Њ.Е. г-дину Борису Тадићу, председнику Србије, Њ.Е. г-дину Мирку Цветковићу, ново-изабраном председнику Владе и свим министрима поводом формирања нове Владе.

“Велико ми је задовољство и част да Вам честитам на формирању нове Владе, захваљујући пре свега Вашем доприносу и вери у европску будућност Србије. На том послу можете увек рачунати на моју пуну подршку.“ – истакао је Престолонаследник Александар у свом писму.


Извор: www.royalfamily.org
 
Poslednja izmena:
ПРЕСТОЛОНАСЛЕДНИК АЛЕКСАНДАР УПУТИО ЧЕСТИТКЕ
ПОВОДОМ ФОРМИРАЊА НОВЕ ВЛАДЕ



“Великa је задовољство од мене и част честитам ја вама на формирање нова Влада, захваљујем на ваш доприносом и веру европска будућност од Србија. На тај посао можем увек рачунате на мој пун подршка.“ – истакао је Престолонаследник Александар у свом писму.



 
ПРЕСТОЛОНАСЛЕДНИК АЛЕКСАНДАР УПУТИО ЧЕСТИТКЕ
ПОВОДОМ ФОРМИРАЊА НОВЕ ВЛАДЕ



“Великa је задовољство од мене и част честитам ја вама на формирање нова Влада, захваљујем на ваш доприносом и веру европска будућност од Србија. На тај посао можем увек рачунате на мој пун подршка.“ – истакао је Престолонаследник Александар у свом писму.




Hvala mu...............Mada je otprilike bilo ovako izgovoreno...........
 
ПРЕСТОЛОНАСЛЕДНИК АЛЕКСАНДАР УПУТИО ЧЕСТИТКЕ
ПОВОДОМ ФОРМИРАЊА НОВЕ ВЛАДЕ



“Великa је задовољство од мене и част честитам ја вама на формирање нова Влада, захваљујем на ваш доприносом и веру европска будућност од Србија. На тај посао можем увек рачунате на мој пун подршка.“ – истакао је Престолонаследник Александар у свом писму.




Sad će horde pristalica Dr. Vojvode da spopadnu princa...
Radikalke već cepaju gaće...
 
Један од његових синова би морао да прође или кроз Војну Академију или кроз монашки ред да се очисти од сагрешења које су починили њихови преци...

Od princa Tomislava sin pokusao , pa se skinuo:!:

Ovi nece ni pokusati :!:
 
Поручио бих свим четницима-републиканцима да пре него што кроче на ову тему да поједу килограм шљива и потом попију литар хладне воде :)

Ти то мени? Хајде опет размисли:dash:
 
mislite gospodin aleksandar?a ne prestolonaslednik!?prestolonaslednik cega?hoce li uskoro prenositi vest kako je gospodin aleksandar otisao u toalet da obavi veliku nuzdu?kakve veze ima njegova izjava sa srbijom i njenom situacijom i sta koga briga sta on izjavljuje,kakv je on faktor u srbiji da se prenosi svaka njegova rec?
 
ПРЕСТОЛОНАСЛЕДНИК АЛЕКСАНДАР УПУТИО ЧЕСТИТКЕ
ПОВОДОМ ФОРМИРАЊА НОВЕ ВЛАДЕ


Београд, 8. јул 2008. – Његово Краљевско Височанство Престолонаследник Александар II упутио је своје искрене честитке Њ.Е. г-дину Борису Тадићу, председнику Србије, Њ.Е. г-дину Мирку Цветковићу, ново-изабраном председнику Владе и свим министрима поводом формирања нове Владе.

“Велико ми је задовољство и част да Вам честитам на формирању нове Владе, захваљујући пре свега Вашем доприносу и вери у европску будућност Србије. На том послу можете увек рачунати на моју пуну подршку.“ – истакао је Престолонаследник Александар у свом писму.


Извор: www.royalfamily.org

KRALJ IZDAJNIK
 

Back
Top