Idealan dan

ZORO-

Iskusan
Poruka
5.176
Kako vi zamisljate idealan dan sa curom/tipom?

Pod pretpostavkom da se jos niste upoznali u RL i da dolazi iz inostranstva da jedan dan provede sa vama? A i ne mora iz inostranstva, moze i iz drugog grada... a moze i iz istog grada... :lol: ali je pitanje sta bi vi najvise voleli da se desi taj dan... gde bi isli, sta bi voleli da radite? :P ;)

 
vodila bi ga kroz mracne hodnike sexualnosti....dok oboje nebi pali mrtvi na krevet i zaspali blazenim snom....a posle nek me vodi on....ma ko da je bitno ko vodi dok magija traje....:D
 
Tog dana sam imala ispit, umorna, nervozna i krajnje nezadovoljna ucinkom odem do njega........bus, vrucina, znoj na sve strane, puna torba literature neophodne za ispit......i njegovo srecno lice ispred kuce, otvara kapiju sa osmjehom, uzima mi torbu, a ja mu se kacim oko vrata, ljubim ga, ljubim ga, njegov osmjeh me vratio u zivot...........
Napunio kadu, i dok mi se misici i zategnuti, do pucanja, zivci opustaju u toploj vodi, zavrsio je sa spremanjem rucka...nisam znala da se tako dobro snalazi u kuhinji....a onda se pridruzio..........zna da ne volim sex u kadi, zato mi je samo golicao stopala, zna da to mrrrrrzim, joj, ma volim kada to on radi........
A onda....prosirio mi je vidike.....nikada tako spretan, energican, opasno dobar, uffffffff.................neopisivo ga volim posle dobrog sexa..........
Jedan, skoro, idealan dan.........posle kog sam spavala kao mala beba, na njegovim grudima.........
 
ja bi radije idealnu noc..... dan je topao,dan je znojav..... radije bi da se znojim od afro-dizijaka 21 veka....u noci primal scream-a sa macom sa naocrima za sunce i najsladjim usnama....hehe
 
...pa shta npr. da mi dodje sutra jeca karleusha ili seka aleksitj i kazze da zzeli samnom da bude ali samo pod uslovom da ga radim...toga se bojim misim na situaciju bez izlaza...:rumenko:

:lol: e missim jecu nema da propustis jer ces nju morati da ebes direkt u polni organ (prim.prev. mozak)...a daj posle i meni malo...samo malo pleaseeeeeeeeee :hahaha:
 
idealan dan bi definitivno bio u stanu, bez izlazenja napolje
samo nas dvoje :mrgreen:
i shta god da radimo (gledamo film, jedemo, slushamo muziku, spavamo....) bilo bi nam najlepshe tako udvoje, izdvojeni od sveta
:D
 
idealan dan bi definitivno bio u stanu, bez izlazenja napolje
samo nas dvoje :mrgreen:
i shta god da radimo (gledamo film, jedemo, slushamo muziku, spavamo....) bilo bi nam najlepshe tako udvoje, izdvojeni od sveta
:D

I ja obozavam da gledam filmice dok me neka curica grli i skroz opusteno lezi pored mene...
A i finu muzikicu isto uvek volim. ;)
 
cccc ako je samo nabrojano......:eek:...pa jos citav dan....

ima tri tachkice, a svako po zelji radi shta zeli
ja volim takvu atmosferu....
opushteno, da ne budem sredjena ili ne znam ni ja shta....
izvrnemo se u krevetu, iskokamo kokice, pustimo neki film...(e, sad, da li cemo da ga gledamo, to je druga stvar :mrgreen: )
ali, u takvim situacijama najvishe i mogu da upoznam nekoga ;)
 

Back
Top