Izasao DirectX 10 za XP

pa komentar o DX 10?
komercijalno djubre koje donosi jako malo novih stvarih (ako i ishta), sluzhi za prodaju Viste i novih grafichkih kartica i nizashta drugo... a ovo jedan primer je to da Crysis "DX 10" savrsheno radi pod XPom na DX9 lol
 
Da li je neko slucajno otvorio link i pogledao?
DX10 postoji isto koliko i windows vista, prica se o DX 10.1, a ovaj link u govori o DX 10 za windows XP...
Evo citat sta tacno kaze:

Download DirectX 10 for windows XP is available now. This DirectX 10 for windows XP still in alpha stages and isn’t the original of DirectX 10 files from Microsoft. As Microsoft has announced that the DirectX 10 currently support to Windows Vista only.
 
ja stvarno nisam cuo da ce dx10 izlaziti za xp i ovo je po meni lepa nova vest...
a zasto ne odigrati neku igru u njemu ako si u mogucnosti; tj. ostati na dx9 kada je zgodnije... lakse je menjati dx nego ceo os (pogotovo sto bi dx10 po nekoj mojoj logici trebao da radi bolje na xp-u kao manje zahtevnom os-u)...
 
USPEO SAM!!!
untitl14.jpg
 
Probacu prvo Halo 2.
Sa patchom za XP na DX9 bilo je bolno gledati,probacu sad na DX10.

EDIT:
Poboljsanje grafike u Halo 2 nije veliko,ali je sigurno vidljivo.
Igra sad mnogo lepse izgleda.
Probacu da instaliram Halo bez patcha za XP.
 
Poslednja izmena:
chek pa medo zar ti nemash onu HD 2600pro :P
hej, 'ladno se secas... :D
da imam tu... ona je dx10 ready... ali jos uvek nisam hteo vistu jer trosi vise resursa...
jedino sto nisam siguran koja je fora sa dx10 ako na xp ne mozes da instaliras igre za vistu... sta, kao dx9 igre bolje izgledaju, ili rade bolje... mrzi me sada (dok ne odspavam malo) da citam po netu, ako neko vec zna... :)
 

Back
Top