Da li će novi Ministar Unutrašnjih Poslova R.S. Ivica Dačić biti dobar?

Da li će novi Ministar Unutrašnjih Poslova Republike Srbije Ivica Dačić biti dobar??

  • DA BIĆE DOBAR

  • NE LOŠ JE

  • UA TADIĆU IZDAO SI ME!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Evo za sta su demokrate glasale 21 januara i 3 februara:

Tadic-sps.jpg


:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Ma gde ce da bude dobar ? Naravno da neće. Mislim IVICA DAČIĆ MINISTAR POLICIJE, smešno stvarno ! Zamislite samo sastanak kolegijima MUP-a kojim predsedava Ivica Dačić i kaže:

Drugarice i drugovi milicionerke i milicajci, okupili smo se ovde na zboru radnih ljudi narodne milicije...:hahaha::hahaha::hahaha:

Ja mislim da će njemu da bude teško samo da se prestroji i da govori POLICIJA umesto MILICIJA. Mislim da će tu stalno da greši.

Upozaje se on sa nekim službeno i kaže: Ja sam Ivica Dačić, ministar milic.....mmmmmislim policije. :hahaha:

Da li znate da su se on i Mrkonjić na predizbornim skupovima obraćali masi pozdravom: DRUGARICE I DRUGOVI ? :hahaha:

Teško našoj NARODNOJ MILICIJI sa njim na čelu. A i nama sa njima. :thumbdown:
 
vidim niko ga vishe ne zove gljivica pachic od kad je avanzovao..dodushe ni ja vishe ne mogu da ga zovem svinjica smradchic sada kad je shef svim svinjama...ee zhivote..

E ali opasan je. Kako je danas za skupstinskom govornicom mogao da izgovara onakve bljuvotine za ponudu DSS, pa meni se povracalo, a on, gledam ga, kao macak, samo seva okicama levo-desno i ni da trepne dok laze! Ono ni macor ne bi mogao da izvede...
 

Back
Top