Interpol izdao poternicu za Miladinom Kovačevićem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Markowac

Iskusan
Banovan
Poruka
6.213
http://www.interpol.int/public/data/wanted/notices/data/2008/77/2008_22877.asp

-------------

crvena poternica za tucu u baru , u najmanju ruku kao da je terorista. A Srbiju i njene poternice niko ne zarezuje ni 2% . Kako bese ono kad je u Budimpesti uhapsen Hasim Taci, i pored crvene poternice na intervenciju amerikanaca i solane morali su da ga puste :otkacio:

ebao ih i interpol i to njihovo pravo treba da se isclanimo iz te debilne "kadija te tuzi, kadija ti sudi" organizacije.... za koji cemo djavo tamo kad one koje mi trazimo niko ne sme da uhapsi?
 
http://www.interpol.int/public/data/wanted/notices/data/2008/77/2008_22877.asp

-------------

crvena poternica za tucu u baru , u najmanju ruku kao da je terorista. A Srbiju i njene poternice niko ne zarezuje ni 2% . Kako bese ono kad je u Budimpesti uhapsen Hasim Taci, i pored crvene poternice na intervenciju amerikanaca i solane morali su da ga puste :otkacio:

ebao ih i interpol i to njihovo pravo treba da se isclanimo iz te debilne "kadija te tuzi, kadija ti sudi" organizacije.... za koji cemo djavo tamo kad one koje mi trazimo niko ne sme da uhapsi?



znas kako ja ipak mislim da nije trebao da bezi iz USA,Trebao je da ostane i suoci se s tim sta je uradio.Nebitno sto smatram da je sigurno bio isprovociran za svoje radnje treba da snosi posledice.
Moj dalji rodjak se pobio u diskoteci i tipu je polomio vilicu i nasa drzava je isto pustila poternicu posle neodazivanaj na sudske pozive pa je sada vec 15dana u pritvoru.Uhapsen je na granici.
 
znas kako ja ipak mislim da nije trebao da bezi iz USA,Trebao je da ostane i suoci se s tim sta je uradio.Nebitno sto smatram da je sigurno bio isprovociran za svoje radnje treba da snosi posledice.
Moj dalji rodjak se pobio u diskoteci i tipu je polomio vilicu i nasa drzava je isto pustila poternicu posle neodazivanaj na sudske pozive pa je sada vec 15dana u pritvoru.Uhapsen je na granici.

ma da trebao je da ostane i da dobije 20 godina robije :hahaha:

ti bi ostao isto da si na njegovom mestu siguran sam
 
Ам
http://www.interpol.int/public/data/wanted/notices/data/2008/77/2008_22877.asp

-------------

crvena poternica za tucu u baru , u najmanju ruku kao da je terorista. A Srbiju i njene poternice niko ne zarezuje ni 2% . Kako bese ono kad je u Budimpesti uhapsen Hasim Taci, i pored crvene poternice na intervenciju amerikanaca i solane morali su da ga puste :otkacio:

ebao ih i interpol i to njihovo pravo treba da se isclanimo iz te debilne "kadija te tuzi, kadija ti sudi" organizacije.... za koji cemo djavo tamo kad one koje mi trazimo niko ne sme da uhapsi?

Американци, за разлику од ових наших гова*а, брину бригу и воде рачуна о својим грађанима а ови наши би и рођену мајку продали за коцку шећера коју
ће великодушно уз тапшање по рамену да им да дресер.
 
Ам

Американци, за разлику од ових наших гова*а, брину бригу и воде рачуна о својим грађанима а ови наши би и рођену мајку продали за коцку шећера коју
ће великодушно уз тапшање по рамену да им да дресер.


pazi,znam ja da su Amerikanci najveca govna na ovom svetu,ali i kazem da svako snosi posledice za svoje postupke
 
Ako je i malo pametan, sedece u Kuli, radice zemlju ili sta vec hoce, i nece ni nos pomoliti izvan granice bar deset godina.

Тачно, али не заборави праксу пропалица каубојских о којој је писано више пута у целом свету а то је ПРАКСА КИДНАПОВАЊА ЉУДИ У ДРУГИМ ЗЕМЉАМА... а данас врло добро знамо колико има проданих душа на власти у Србији.
 
Sad jos lepo da ga proglasimo za heroja.
To bas lepo pokazuje kakve je moralno stanje gradjana ove zemlje, kako neko zaglavi zatvor - heroj.



Zato sto se to ne radi.

a amerikanac moze srbina da samara kako oce jel?

e pa nije im ovo 99ta pa da gadjaju sa 10 km visine ...

kad samaras srbina sa metra blizine moze da ti se desi da budes komiran ko ovaj baksuzni amerikanac...

drugo decko jeste heroj.

heroj je sto nije popio batine kao p1cka nego je gazio g0vance dok se nije komiralo....
 
Poslednja izmena:
a amerikanac moze srbina da samara kako oce jel?

e pa nije im ovo 99ta pa da gadjaju sa 10 km visine ...

kad samaras srbina sa metra blizine moze da ti se desi da budes komiran ko ovaj baksuzni amerikanac...

Pazi, odbrana tvrdi da se on nije tukao ::):)

drugo decko jeste heroj.

heroj je sto nije popio batine kao p1cka nego je gazio g0vance dok se nije komiralo....

Nije heroj nego *****.
Kada neko padne na zemlju, tuca je gotovo.
A i ja sam budala sto ocekujem od radikala da ima moralne vrednosti...
 
Izvni molim te, nisam znala da si bio tamo pa si video ko je koga prvi udarao :rotf:

svedoci kazu a i novine pisu da je ovaj amerikanac prvo vatao devojku jednog od njegovih drugova za dupe, pa je posle udario tok druga glavom, zatim kad je kovacevic pokusao da ih razdvoji krenuo je da udara i njega i onda je ovom nasem srbinu pao mrak na oci i komirao je americko govance :super:
 
svedoci kazu a i novine pisu da je ovaj amerikanac prvo vatao devojku jednog od njegovih drugova za dupe, pa je posle udario tok druga glavom, zatim kad je kovacevic pokusao da ih razdvoji krenuo je da udara i njega i onda je ovom nasem srbinu pao mrak na oci i komirao je americko govance :super:

E pa ako svedoci to kažu onda neka dotični ode na sud pa neka to ponove i tamo baš da vidimo šta će biti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top