Jeste se kada upitali"a šta ja imam da ponudim drugoj strani"?

Fang

Aktivan član
Poruka
1.331
Ono, svi cmizdre kako ih više ne vole, kako ih ostavljaju, kako nemaju sreće u ljubavi...a, jeste se kada zapitali "jesam li ja all that"? Zašto bi ja zasluži ljubav? Uče vas kući "kenj, kenj, sranj, sranj, svako zaslužuje da ga se voli" a, jeste li kada rekli "ma nemoj, a zašto bi to bilo tako"? Dobro, Žene u 90% slučajeva misle da je dobar shupak dovoljan za vezu i za ljubav. I to u našem društvu najčešće je istina:mrgreen:

Ali baš kada vas neko ostavi jel osećate barem delić krivice? I ispravite mi grešku u naslovu.
 
mnogo puta... najiskrenije... i ubedjen sam da nemam nista posebno da pruzim bilo kojoj buducoj... osim da cu biti tu za nju uvek... i znam da nisam ni na koji nacin poseban... al' isto tako znam da cu se, bas zato sto shvatam koliko sam nesavrsen, truditi koliko god mogu da njoj bude lepo sa mnom... ne znam da li cu uspeti da je ucinim srecnom... ne znam da li cu uspeti da joj dam sve sto joj treba... al' znam da cu se potruditi... i mogu samo da se nadam da ce se i ona potruditi...
 

Back
Top