kako otrkiti prevaru

Anonymous:
kad sumljate a nemate dokaza cvrstih dokaza kako do njh doci :?:

hm, pa ako se probudila sumnja mora da postoji neki razlog, nesto osetis ili ukebas laz. Pa nisi se valjda jednog jutra probudio/la i rekao/la: "e moje voljeno bice me vara". Mislim da vec znas da li te vara ili ne, ali ta prokleta potreba za cvrstim dokazima, pa koji dokaz ti treba?
Ja bih pitala, stala bih pred voljenu osobu, pogledala u oci i pitala. Verujem da bih mogla da utvrdim da li laze ili ne. Postoje i drugi nacin, obratiti paznju na ponasanje, da li je uobicajeno ili ne, da li se cesto dogadja da zbog neodloznog posla ne moze da se vidi sa tobom, da li te ispaljuje, izlazi iz sobe u drugu prostoriju kada zazvoni mobilni i ne vraca se dok ne zavrsi razgovor. Ima jos toga , ali sve se zasniva na tvom opazanju , a cvrst dokaz pa iznajmi detektiva pa ces mozda dobiti i fotke.
 
Ako vec pocnemo sumnjati u svog partnera, to je znak da nesto ne stima u vezi. Jednostavno se osjeti kada nije u redu! Samo treba otvoreno pitati tj. otvoreni razgovor, ako ne dobijes adekvatan odgovor s argumentima onda treba razmisliti vrijedi li ostati u toj vezi ili ne, gdje postoji non-stop sumnja i gubi se stras, osjecanja. Naravno, trebamo znati saslusati i oprostiti po koji put i sacuvati vezu ako nekoga volimo. A ako se nista ne poboljsa, samo kazemo "zbogom" i idemo dalje! :wink:
 
Cim pocnes da sumnas znaci da te vara!Bar je kod mene bilo tako.Kako se radja sumnja pojma nemam.Ali nekako mi zelimo da sami sebe varamo i da ne vidimo ono sto nekako znamo...Svi moji prijatelji koji su ''bez razloga'' bili ljubomorni,zapravo su imali razloge i to debele...Ja sam mog muza pitala direktno,ali naravno slagao je...dok nisam saznala na mnogo direktniji nacin.Da sam mogla da izbjegnem to moje saznanje...iskreno,izbjegla bih i dalje bih bila srecna i zivjela u blazenom neznanju.
cmoka svima... :(
 
Anonymous:
kad sumljate a nemate dokaza cvrstih dokaza kako do njh doci :?:

Znate kad je u Persiji neko od sluga opljackao sultana? Pita on tako lepo svog vezira kako da otkrije lopova. Ovaj po mraku uvede sve sluge u stalu u sred noci i rece im: "Spustite ruke na zadnjicu ovog magarca... Kad to lopov bude ucinio, magarac ce se oglasit njakanjem!" Jedan za drugim sluge su to obavljale, i naravno, magarac se nijednom nije oglasio. Izvede ih onda vezir napolje, i pogleda im svima ruke. Svi su imali ruke bele od brasna, koje je on prosuo po magarcu u toku dana. Svi sem jednog! :D

Poenta ove glupe price je jos gluplja: sipaj nesto na odredjeno mesto i insistiraj da to tamo bude kad budes trazio (trazila) sledeci put 8)
 
mislim da je najgluplja stvar sumnjati.NJome samo optterecujemo sebe i svog partnera,time nista necemo dobiti.Imala sam decka koji je stalno neosnovano sumnjao-zapravo bio je nesiguran,nije verovao ne meni,vec sebi-i izgubio je!!!! :shock:
 
Pa postoje i elegantnija resenja: konkretno u Beogradu imas nekoliko privatnih Detektivskih agencija specijalizovanih za tvoj problem. Ti njima kintu, dange, repa ili koja je vec valuta u opticaju, a oni tebi fotke :twisted:
 
zene uvek instinktivno osete prevaru.... kad je mene moj dragi hteo da napusti zbog druge ja sam to osecala i sanjala sam nesto slicno.
kad je posle prevario nju sa mnom i ona je to osecala... tako da... zenski instinkt radi cuda... :wink:

odvojeno sto ima onih forica u ponasanju da izbegava kontakt i sl...
 
Hm...Cim sam procitala ovo pitanje,odmah sam pomislila da nisi ti mozda decko od one sto planira da prevari istog,ali da se ne sazna?...
P.S. Sumnja uvek postoji...Ni jedan razuman covek ne veruje slepo... :wink:
 
Anonymous:
kad sumljate a nemate dokaza cvrstih dokaza kako do njh doci :?:
evo sad cu ja da ti objasnim kad dodje kuci a ti sumnjas da je bila sa njega pravo ruku u haljince(sad su u pitanju pantalone)pa za mindzu ako su vu dlake oko mindzu mokre i zamrsene odma pusku u ruke i isteraj djubre(obrati paznju da komsiluk sve to vidi da ne misli da si sonja).
 

Back
Top