vlaznost

jelo kad si naiskusna i "nenaceta' i neznas kako stvari stoje, a nisi sigurna sta treba da radis dolazi do blokada, ili se ukocis ili ti se tresu ruke ili nesto trec4e zavisnosti kakav si lik.....
ajde pali ako ti ja budem glumeo doktora ode sve u **** krasni...i jos cu biti kriv kad te tvoj decko kresne
 
jelo kad si naiskusna i "nenaceta' i neznas kako stvari stoje, a nisi sigurna sta treba da radis dolazi do blokada, ili se ukocis ili ti se tresu ruke ili nesto trec4e zavisnosti kakav si lik.....
ajde pali ako ti ja budem glumeo doktora ode sve u **** krasni...i jos cu biti kriv kad te tvoj decko kresne

kako to,pa krese me svaki dan :o nego neznam, nije to to
 
zasto neke osobe imaju probleme sa vlaznoscu?
i kako to moze da se prevazidje bez nekih kremica?

Meni se desilo pre par godina, totalno bezrazlozno, i trajalo je par nedelja. Ginekolog mi je rekla da je u pitanju stres (shto je u tom periodu i bilo logichno). i prepisala mi je neku (uh ne znam shta je to nije ni krema ni mast), na bazi aloje, za obnovu sluzokoze. Secam se da je bila poprilichno skupa,1000 i neshto dinara, ali se isplatilo. Naravno uzima se bez recepta, ali je problem shto ja sad ne mogu da se setim kako se zove. Sve u svemu idi kod ginekologa ili se raspitaj kod nekoga struchnog.
Nije bilo nikakve veze sa partnerom, jer sam sasvim normalno imala nagon i bila sam zadovoljna sa partnerom...

Mada ti je ovo tema za zdravlje ili za zenski kutak.
 

Back
Top