Defloracija (gubljenje nevinosti) - krvavo ili ne

Desert Eagle :)
spde200.jpg
njc
nije dovoljno bolno.
 
:???:Dali i koliko je bilo krvi prilikom gubljenja nevinosti. Ja sam dva puta imao odnos sa nevinom devojkom i bilo je manje ili vise, ali mi ortak rece da je skoro imao sex sa nekom koja je rekla da je nevina, ali nije bilo ni malo tragova, pa ga sada malo to muci. Nemojte sada da navalite sa odgovorima tipa - nije vazno jeli nevina ili ne, pitanje je cisto tehnicke prirode.

Gari a kako si joj ulazio u ribicu? Znas kako je islo sa onom prvom nevinom... Jel isto tako tesko islo i sa ovom ili lakse... Mozes to i po koki videti. ;)
 
:???:Dali i koliko je bilo krvi prilikom gubljenja nevinosti. Ja sam dva puta imao odnos sa nevinom devojkom i bilo je manje ili vise, ali mi ortak rece da je skoro imao sex sa nekom koja je rekla da je nevina, ali nije bilo ni malo tragova, pa ga sada malo to muci. Nemojte sada da navalite sa odgovorima tipa - nije vazno jeli nevina ili ne, pitanje je cisto tehnicke prirode.

I treca stvar po kojoj to mozes da prepoznas... je osecaj koji si imao kad ti je ona saopstavala da je nevina ili dok ste pricali o tome... Da li si imao osecaj da te laze... jesi joj gledao izraze lica.. pokrete ruku... oci...?
 
:???:Dali i koliko je bilo krvi prilikom gubljenja nevinosti. Ja sam dva puta imao odnos sa nevinom devojkom i bilo je manje ili vise, ali mi ortak rece da je skoro imao sex sa nekom koja je rekla da je nevina, ali nije bilo ni malo tragova, pa ga sada malo to muci. Nemojte sada da navalite sa odgovorima tipa - nije vazno jeli nevina ili ne, pitanje je cisto tehnicke prirode.

kod mene nije pilo puno krvi prilikom gubljenja nevinosti ali zato posle jeste puuuno........
 

Back
Top