Defloracija (gubljenje nevinosti) - krvavo ili ne

:???:Dali i koliko je bilo krvi prilikom gubljenja nevinosti. Ja sam dva puta imao odnos sa nevinom devojkom i bilo je manje ili vise, ali mi ortak rece da je skoro imao sex sa nekom koja je rekla da je nevina, ali nije bilo ni malo tragova, pa ga sada malo to muci. Nemojte sada da navalite sa odgovorima tipa - nije vazno jeli nevina ili ne, pitanje je cisto tehnicke prirode.



Slagala ga je ***** samo tako! ;) :ok:
 
:???:Dali i koliko je bilo krvi prilikom gubljenja nevinosti. Ja sam dva puta imao odnos sa nevinom devojkom i bilo je manje ili vise, ali mi ortak rece da je skoro imao sex sa nekom koja je rekla da je nevina, ali nije bilo ni malo tragova, pa ga sada malo to muci. Nemojte sada da navalite sa odgovorima tipa - nije vazno jeli nevina ili ne, pitanje je cisto tehnicke prirode.

Tehnicke prirode..pa dobro..
 
Dobro dindzu po svakoj... eto poslednja ponuda... :lol: :rotf: Znam ja i teoriski i praktican deo samo te zbunilo sto ne znam juznosrbijanski sleng... Al isto i ti ne znas ovaj nas severniji pa mu to valjda dodje na isto... ;)

Interesantno, vi Lale centralnu Srbiju smatrate južnom... Neće biti baš, možda vi Zrenjaninci (tako beše?) niste u pravu. Junfer, definitivno. A ponuda, opet preveliko cimanje. :lol:
 
Interesantno, vi Lale centralnu Srbiju smatrate južnom... Neće biti baš, možda vi Zrenjaninci (tako beše?) niste u pravu. Junfer, definitivno. A ponuda, opet preveliko cimanje. :lol:

Neh mojne mesas politiku. ;) 021. ;)
E njufer je definitivno i tacka. :lol:
E pa budi malo mastovita i kreativna... npr ako ti i one budu placale po dinar za uslugu kapiraj koji bi ti milioner mogla da postanes... :lol: :rotf:
 
Stigo moj Perica na forum! :klap:

Ca i poklon sam vec dobio jedan. :mrgreen:
emoticon-zorro.gif


PS Ko ti je taj Perica?
Dolazi Perica iz skole i pita ga majka:

M: Perice sta hoces da ti spremim da jedes?
P: Nemam pojma!
M: Oces da ti ispecem jaje?
P: Oces ja tebi da odsecem sisu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Poslednja izmena:
I ja sam dobila poklon od Pipi. :zaljubljena:

A ti nemo' da budeš taki, bež' s tim mačem. Kakvo crno sečenje? :sad2:

Lepo lepo.. evo ti jedan onda prikladniji temi:
Ucila deca u skoli o krvotoku i uciteljica ispituje. Pita ona jednu
devojcicu od cega se srce sastoji.

D: Uciteljice, srce ima dve komore.
U: Dobro. Hajde Perice, srce ima dve komore i dve, dve...?
P: .... i dve noge.
U: Pa kako crni Perice srce moze da ima noge? P: Pa lepo,
prolazim ja pored direktorove kancelarije i cujem kako
direktor kaze: Ajde srce, rasiri noge.
 

Back
Top