Shta trenutno osecate.........?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
_7eDini_:
Cheaf:
_7eDini_:
Ja se trenutno super osecam a kasnije ko zna mozda me neko iznervira.... :twisted:
Ja cu bre da te nerviram do besvesti.Ha,ha,ha :twisted: :twisted:

ti shamo mozesh da mi ucinish jednu uslugu...''da pozdravish seku''....

E....Kad je vecj pozdravljash u njegovo ime...Pozdravi je i u moje i kazi joj da nauchi vecj jednom da stavlja kondom...Nemogu br3 ja vishe da se muchim....
 
_7eDini_:
Cheaf:
_7eDini_:
Ja se trenutno super osecam a kasnije ko zna mozda me neko iznervira.... :twisted:
Ja cu bre da te nerviram do besvesti.Ha,ha,ha :twisted: :twisted:

ti shamo mozesh da mi ucinish jednu uslugu...''da pozdravish seku''....
Druskane nemam seku pa crkni nego da se mi vratimo temi.Kako se osecam:ISCRPLJEN zadnje dve nedelje nisam lego pre pola dva zbog krstarice i ostalih sajtova al posebno krastarice.Tako da mi se po dani samo prividjaju stvari.Juce dok sam sekao neko drvo sve iskasapih ruke sa testerom.Uzas.Ali zivot je takav cupav i dlakav kad ga osisas nije ni takav. 8)
 
Cheaf:
_7eDini_:
Cheaf:
_7eDini_:
Ja se trenutno super osecam a kasnije ko zna mozda me neko iznervira.... :twisted:
Ja cu bre da te nerviram do besvesti.Ha,ha,ha :twisted: :twisted:

ti shamo mozesh da mi ucinish jednu uslugu...''da pozdravish seku''....
Druskane nemam seku pa crkni nego da se mi vratimo temi.Kako se osecam:ISCRPLJEN zadnje dve nedelje nisam lego pre pola dva zbog krstarice i ostalih sajtova al posebno krastarice.Tako da mi se po dani samo prividjaju stvari.Juce dok sam sekao neko drvo sve iskasapih ruke sa testerom.Uzas.Ali zivot je
takav cupav i dlakav kad ga osisas nije ni takav. 8)

Ti she bash osecash nishi se br3 kupao citavih godinu dana......./
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top