Kolektivne nesreće

flpflp

Iskusan
Banovan
Poruka
5.946
Sad sam gledala neku emisiju o avionskim nesrecama, pa mi pade na pamet kako to da se toliki ljudi nadju u isto vreme na istom mestu i umru zajedno? Ima li to neke veze sa aspektima plutona u njihovim kartama? Ili sa cim?
 
Tumačenje za Titanik (i još par stvari) imaš u "Stubovima sudbine" (opet ;) ), a van priče o fiksnim zvezdama mislim da je i Mesec jako bitan pošto označava mase ljudi, i u natalu i van njega.

Nisam se mnogo bavila ovako "lepim" temama :confused:
 
Sad sam gledala neku emisiju o avionskim nesrecama, pa mi pade na pamet kako to da se toliki ljudi nadju u isto vreme na istom mestu i umru zajedno? Ima li to neke veze sa aspektima plutona u njihovim kartama? Ili sa cim?

Može da ima veze sa uticajem u astrološkom smislu, a i ne mora. Natalna karta nije osnov apsolutne sudbine, jer ona dakle ne postoji :P U nekoj emisiji ja mislim da je bilo '04e na rtsu vezeno za astrologiju, jedan astrolog je izjavio notornu glupost kad je rekla da je 200 i kusur hiljada ljudi imalo u svom natalu mogćunost za prekidom života tog dana kad se desio cunami i ondeo tolke živote. Astrologija ne funkcioniše na taj način; i u egzaktnim naukama postoji nešto što se zove teorija verovatnoće, haosa i sl. po kome se odvijaju neki fizički procesi...tako i u astrologiji treba biti vrlo obazirv u odnosu masa-pojedinac.
 
A moze li se to recimo videti kroz natalnu kartu konkretno "Titanika", mozda sad lupam, ali u ljudskim natalnim kartama postoje aspekti koji govore da ce neka osoba biti odgovorna za velike nesrece i masovna stradanja. Pa nesto povezujem da "Titanik" ili recimo ti avioni nisu imali u svojoj karti neki takav aspekt? Doduse malo je uvrnuto raditi natalnu kartu za predmet i koji bi se trenutak uzeo z arrodjenje?
@Elle nisi morala da otvaras novu temu, ja samo pitala onako, ne obracaj paznju na moje izmisljotine, meni sve i svasta pada na pamet:hahaha:
 
@Elle nisi morala da otvaras novu temu, ja samo pitala onako, ne obracaj paznju na moje izmisljotine, meni sve i svasta pada na pamet:hahaha:

Ma nije ona zbog tebe otvorila ovu temu,nego se vec mnogo puta postavilo takvo pitanje,samo niko nista konkretno nije objasnio ili rekao u vezi toga,mada svi veruju da sigurno mora biti pokazatelja,ne znam da li su radjena istrazivanja na ovu temu.
 
A moze li se to recimo videti kroz natalnu kartu konkretno "Titanika", mozda sad lupam, ali u ljudskim natalnim kartama postoje aspekti koji govore da ce neka osoba biti odgovorna za velike nesrece i masovna stradanja. Pa nesto povezujem da "Titanik" ili recimo ti avioni nisu imali u svojoj karti neki takav aspekt? Doduse malo je uvrnuto raditi natalnu kartu za predmet i koji bi se trenutak uzeo z arrodjenje?

Mislim da nije glupo. Ako se pravi karta za dogadjaj zasto ne bi i za "predmet" odn. brod, avion...
Ali bi trebalo pogledati i kartu kapetana broda odn. kapetana aviona? Sta mislite :think:

Meni je bas interesantna ova tema....



U slucaju "Titanika", kao trenutak rodjenja, ne znam, ne bih uzela dan kada je zavrsena izgradnja broda, vec bas trenutak kada je pocela (prva i, u ovom slucaju, poslednja) plovidba... pa da, to je onda dogadjaj, dakle karta dogadjaja...
 
Poslednja izmena:
Mislim da nije glupo. Ako se pravi karta za dogadjaj zasto ne bi i za "predmet" odn. brod, avion...
Ali bi trebalo pogledati i kartu kapetana broda odn. kapetana aviona? Sta mislite :think:

Meni je bas interesantna ova tema....



U slucaju "Titanika", kao trenutak rodjenja, ne znam, ne bih uzela dan kada je zavrsena izgradnja broda, vec bas trenutak kada je pocela (prva i, u ovom slucaju, poslednja) plovidba... pa da, to je onda dogadjaj, dakle karta dogadjaja...

O tome i ja razmisljam, to za kapetana ili pilota ili koga vec, mozda karta odnosa predmeta i coveka koji upravlja tim predmetom, pa se poveze sa kartom dogadjaja. Bolje da odem u Indiju i pocnem da studiram astroloski fakultet nego sto pokusavam da zvarsim ovaj moji ovde:lol:, bar bi mi bilo zanimljivije:lol:
 
A zar u Indiji postoji Astroloski fakultet?

Nemam pojma veruj mi, ucinilo mi se jednom da sam cula nesto na tu temu, ali s' obzirom da ja sve i svasta cujem, ne mogu da se setim.......To sam rekla, jer vis evremena provodim razmislajjuci o koje kakvim astroloskim dogadjajima, nego sto ucim!!!!!!!!!!!
 
Poslednja izmena:
Naravno da su teme ubi boze, ali su zanimljivije od ljubavnih problema.
A i smeju se astrolozima sto po njihovim recima nisu predvideli sve te katastrofe, nego tek kad se nesreca dogodi pocne prica o tome. Sva sam konfuzna u zadnje vreme, pa ne znam da li se pravilno izrazavam.........
 
Naravno da su teme ubi boze, ali su zanimljivije od ljubavnih problema.
.

Nije zanimljivije od ljubavnih problema, ali su neki LJP, cini nam se, neresivi. :( Uostalom, ticu se licno nas, pa je samim tim tema "bolnija" :cry:

Ovde pricamo o dogadjajima 0d pre 10, 30, 50, ... nije vazno koliko godina, te je mnogo lakse, sa ove distance.

Ljubavni problemi su surova realnost :sad2:
 
Nije zanimljivije od ljubavnih problema, ali su neki LJP, cini nam se, neresivi. :( Uostalom, ticu se licno nas, pa je samim tim tema "bolnija" :cry:

Ovde pricamo o dogadjajima 0d pre 10, 30, 50, ... nije vazno koliko godina, te je mnogo lakse, sa ove distance.

Ljubavni problemi su surova realnost :sad2:

Naravno da su ljubavni problemii surova realnost, jer su licni, ali meni, koja proucavam astrologiju i pokusavam nesto da naucim, zanimljivije da se bavim takvim stvarima kao sto su kolektivne nesrece ili recimo atentati, zbog koji se kao sto sam rekla u prethodnom postu smeju astrologiji i osporavaju je. Pa zasto recimo Kenedi ili Djindjic nisu pitali astrologa za vreme smrti, kako sta kad, gde. Mada sam cula negde da je Reganova zena redovno konsultovala astrologe i time pomogla svom muzu (bila je neka emisija cini mi se).
 
A moze li se to recimo videti kroz natalnu kartu konkretno "Titanika", mozda sad lupam, ali u ljudskim natalnim kartama postoje aspekti koji govore da ce neka osoba biti odgovorna za velike nesrece i masovna stradanja. Pa nesto povezujem da "Titanik" ili recimo ti avioni nisu imali u svojoj karti neki takav aspekt? Doduse malo je uvrnuto raditi natalnu kartu za predmet i koji bi se trenutak uzeo z arrodjenje?

skačeš sa jedne teme na drugu :D
 
skačeš sa jedne teme na drugu :D

Mislim da ne skacem, prvi post na vrhu ove strane je moji i tu se lepo vidi da sam vise zainteresovana za nesrece vezane za saobracaj, pre svega vazdusni nego za cunamije, zato valjda treba gledati kartu zemlje, ali kod avionskih nesreca je specificno da u delicima sec. izgine 50-200 ljudi i to na indentican nacin, dok je kod prirodnih katastrofa malo drugacije.
 
ne pazi, jedna je tema "kako to da se toliki ljudi nadju u isto vreme na istom mestu i umru zajedno?" Ima li to neke veze sa aspektima plutona u njihovim kartama?, a druga je "A moze li se to recimo videti kroz natalnu kartu konkretno "Titanika" ili natalna karta nekog aviona, šta god...dakle, jedan pristup bi imala u slučaju gledanja postojanja određene mase ljudi (pojedinačno) u istom trenutku i na istom mestu; a drugi pristup bi imala radeći horoskop prevoznog sredstva.
 
Pa kazi onda koji je to pristup , znaci masa ljudi u isto vreme , na istom mestu (prevoznom sredstvu) umire zajedno, recimo da je to prevozno sredstvo avion ili "Titanik"
To je bilo moje konkretno pitanje
 
a moze i autobus ili voz. Da li su to aspekti plutona u njihovim horoskopima, povezani recimo sa njihovim Ac i odredjeni aspekti u karti masine, koji pokazuju da ce bas ta masina biti uzrok stradanja ljudi, i u karti onoga ko upravlja masinom, isto stradanje ljudi. I naravno horoskop odnosa masine i vozaca, jer recimo kod aviona u 90% slucaja je doslo do nesporazuma izmedju masine i coveka.
Pitam zato sto neznam, a mislim da sam dovoljno jasna sad
 
Poslednja izmena:
ja sam ti delimično već odgovorio šta mislim, još jednom bi mogao da podvučem da je pristup gledanja pojedinačnog horoskopa u cilju gledanja ponašanja mase krajnje nebulozan. ako izuzmemo otvoreni prostor i posmatramo isključivo astrološke uticaje, vrlo je komplikovano predvideti nesreću. kao i uvek lako je posle događaja izigravati astrologa, uraditi kartu titanika i reći e zbog toga je potonuo...

e sad, ajd da uzmemo primere avionskih nesreća. kako bi predvideli to (šta god da uzmemo kao osnovu izrade karte, da l' izlazak aviona iz fabrike, da l' njegovo prvo paljenje motora, prvo poletanje, ili konkretno poletanje tog leta). neke stvari, tipa požara u avionu, bi mogle biti uočljive; ali uzroci nesreća kad otkaže altimetar, pa avion udari u planinu, ili kad se zapuši hidraulika pa se avion prevrne, a da ne pričamo o onim nesrećama koje su se desile zbog mikroskopskih deformacija u materijalu nekog šrafa dužine 10cm.
možda bi neko mogao da na osnovu nekog aspekta kaže/vidi "prepreku" i pretpostavi nesreću, ali to valjda nije poenta. tako da bi neko trebao da uzme spisak svih avionskih nesreća, odradi karte i pokuša na osnovu uzroka nesreće da dođe do neke zavisnosti.
 

Back
Top