Frizure za decu

djenka332

Početnik
Poruka
35
Da li vase dete ide kod frizera za odrasle ili ima svog licnog frizera?
Da li svaki frizer zna sa decom??? Cini mi se da je sisanje trauma za dete u nekim slucajevima, ne znam zasto ali uvek placu! Sta mislite na ovu temu?
 
Ja vodim mog sina kod frizerke od godinu dana, kada se prvi put sisao, inace mrzim kada vidim unistene frizure kada majke ili ocevi sami to odrade...i mislim da je to mnogo gore jer dete nece da miruje a mi smo neuki po tom pitanju pa ga ne bi ljutski osisali ni kad bi htelo mirno da sedi ceo sat...makar je tako kod mene+mislim da je manja verovatnoca da ga frizerka povredi jer je mnogo strucnija...E sad, ja ga vodim kod "obicne" frizerke mada sam provalila da je veoma vesta sa decom, stalno se kod nje sisaju neki klinci...
 
Da li vase dete ide kod frizera za odrasle ili ima svog licnog frizera?
Da li svaki frizer zna sa decom??? Cini mi se da je sisanje trauma za dete u nekim slucajevima, ne znam zasto ali uvek placu! Sta mislite na ovu temu?

Vodila sam ih uvijek kod prof.frizerke....inace ona je moja prijateljica....i ima tako divan pristup djeci,kao i malu stolicu(minijaturu velike).....tako nikad nije bilo problema.....:D
 
Ono sto vidim je to da nemate vecih problema sa ovim. Ne radi se samo o mom detetu, u pitanju su vecina dece koje vidim kada se sisaju! Ili placu jer se boje makaza, ili ne miruju ni 2 sekunde! Nemoguce da vase dete sedi i coolira, mora da je nepodnosljivo bar do 5. godine?!
 
moji bratanci....3 komada....... idu kod frizera za odrasle......kad su u ameriki...tamo ih ne šišaju...ša znam što..možda je porez na šišanje visok......uglavnom...... ovde im damo da yedu i piju...ošišamo ih i pošaljemo kooći....
 
e..ja sam plakao kad su me šišali dok sam bio mali.......drao sam se kažu neviđeno...i to samo kod frizera...kod zoobara primereno sam se vladao i na svim droogim mestima...a kod frizera me vodio tata.......kad se posvađaju kolika mi je kosa....može to da boode traooma...bez zzanja........tako da...imajte razoomevanja...ja ne znam čega sam se tamo plašio...kod frizera....potisnuo sam strah...
 
Prvo sam vodila dete da gleda kako mene šišaju, posle smo išle zajedno i nikada nije zaplakala kod frizera. Čak smo skoro pravile neku neobičnu frizuru za jednu svadbu pošto je bila deveruša u maloj venčanici sve je podnela zarad lepote, i frizura se održala celog dana.
 
Ono sto vidim je to da nemate vecih problema sa ovim. Ne radi se samo o mom detetu, u pitanju su vecina dece koje vidim kada se sisaju! Ili placu jer se boje makaza, ili ne miruju ni 2 sekunde! Nemoguce da vase dete sedi i coolira, mora da je nepodnosljivo bar do 5. godine?!

Vjeruj za sisanje nikad nije bilo problema....al' kad je cesljam,ili joj vezem rep,kikice....to je haos....ne voli pa ne voli....onda vidi neku curicu sa lijepom frizurom,i kaze hocu i ja tako.....a cim se priblizi cetka,naprasno joj se vise ne svidja.....:)
 
Ja sam kupila mašinicu i šišam ga sama.
Prvi put kad sam ga vodila kod frizera ne znam da li je bila veća trauma meni ili njemu :sad2: Ovako se mi igramo, šišam ga u dvorištu, pričamo, neka potraje i duplo duže, ili sa pauzom; ali bar ne vrišti:ok:
 
Naš klinac ima 3 godinice i išao je prvo sa tatom da vidi kako se tata šiša! Sada sedi u stolici za odrasle sam, kao mator i namešta glavu baš kako mu frizer kaže! I sav se napravi važan! :lol:
 
Ono sto vidim je to da nemate vecih problema sa ovim. Ne radi se samo o mom detetu, u pitanju su vecina dece koje vidim kada se sisaju! Ili placu jer se boje makaza, ili ne miruju ni 2 sekunde! Nemoguce da vase dete sedi i coolira, mora da je nepodnosljivo bar do 5. godine?![/QUOTE]

Mi smo juce bili na sisanju i to ovako izgleda: Ja ga drzim u narucju(ima 21 mesec), naravno da nema sanse da sedi mirno, okrecemo se zajedno kako trazi frizerka, malo ga zabavljamo(dali smo mu prskalicu za vodu kojom kvasi kosu pri sisanju), bila sam skroz mokra i puna dlaka, al smo se osisali i to bez plakanja, cak se ludo zabavljao dok je prskao mene i mm:super:
 
Nama je baš to prvo šišanje upropastila ta prsklica... Još me devojka lepo pitala jel' smem da ga prsnem - ja naravno daaa, obožava vodu i da se prska...
Kad je dreka krenula :shock: Verovatno nije ukapirao unapred pa se jako iznenadio:confused:
 
Pa vidis, mi smo ga prvi put (imao je godinu dana) osisali na "prepad":lol: Ja sam ga drzala, frizerka ga sisala i dok je shvatio sta se desava vec je bio osisan;)
Mislim da se sad vec privikao...
 
Mi smo Vanju šišali sami do godinu i po, pa je onda otišao kod frizera prvi put i bilo je super. I još jednom je bilo ok, ali posle toga ni da čuje. Mesecima smo pokušavali svaki dan i sve je ok, hoće da se šiša dok ne udje u salon. Pokušavali smo i sami ali ništa. Jednom sam ga odvela kod svog frizera i keva i sestra i ja se šišale, ajde sad Vanja, on ni da čuje.
Odjednom... doručkujemo nas dvoje ja ga pitam šta ćemo raditi danas, on kaže idemo da se šišamo. I stvarno odemo i bude super. Sad je sve ok, baš se juče šišao. Ko veliki, na svakih mesec i po do dva.
 

Back
Top