Novi filmovi (i filmovi koje iščekujete)

Nista mi posebno ne golica mastu. Mozda recimo Mortal Combat, Sin City 2, Star Trek Zero, The A-team sa Bruce Willisom, Terminator Salvation, Avatar, The Hurt Locker novi film Kathryn Bigelow i tako mozda jos nesto ako se setim.

Star wars Clone wars animated, nisam znala da izlazi Sin City - molim vise informacija - kad to izlazi, jel pocelo snimanje ili tek planiraju...
 
Da li ja to dobro citam Sin City 2 - 2010, a 3 - 2009:???::???::???:.

Moz neko da objasni:dontunderstand:

The reason why Sin City 3 is set to come out before Sin City 2 is because... IT ISN'T!!! Here is why it says it is: It was confirmed a while back that they would make two more Sin City movies. So IMDB made a Sin City 2 and a Sin City 3 page. It was never really confirmed what books would be included in the next movie. It was highly speculated (and originally planned) that A Dame to Kill For would be the main novel for the second movie. But, due to the fact that the producers/directors waited so long for Jolie, this threw everyone else's schedule out of whack. So now, here we are, and nobody is cast for Ava Lord. And Depp finally has a free schedule to film this movie. So, instead of making A Dame to Kill For the second Sin City, as speculated/planned, they are going to go ahead with Hell and Back. This makes perfect sense. Make the movie while they can. So this movie IS Sin City 2. (assuming they do make it and release it next)

REMEMBER: There is NO real chronology to the movies!!!! YES, A Dame to Kill For takes place BEFORE both The Big Fat Kill and The Hard Goodbye. So it really makes no difference that this movie comes out before A Dame to Kill For does.
 
Da li ja to dobro citam Sin City 2 - 2010, a 3 - 2009:???::???::???:.

Moz neko da objasni:dontunderstand:

The reason why Sin City 3 is set to come out before Sin City 2 is because... IT ISN'T!!! Here is why it says it is: It was confirmed a while back that they would make two more Sin City movies. So IMDB made a Sin City 2 and a Sin City 3 page. It was never really confirmed what books would be included in the next movie. It was highly speculated (and originally planned) that A Dame to Kill For would be the main novel for the second movie. But, due to the fact that the producers/directors waited so long for Jolie, this threw everyone else's schedule out of whack. So now, here we are, and nobody is cast for Ava Lord. And Depp finally has a free schedule to film this movie. So, instead of making A Dame to Kill For the second Sin City, as speculated/planned, they are going to go ahead with Hell and Back. This makes perfect sense. Make the movie while they can. So this movie IS Sin City 2. (assuming they do make it and release it next)

REMEMBER: There is NO real chronology to the movies!!!! YES, A Dame to Kill For takes place BEFORE both The Big Fat Kill and The Hard Goodbye. So it really makes no difference that this movie comes out before A Dame to Kill For does.


I ja se to pitam :?:
 
@The Look

Nemam nikakve dodatne informacije za Sin City sem da je 2. deo najavljen, kao i novi Mortal Combat sa Christopher Lambertom.

Ostalo se sve snima ili je u post produkciji:

The Hurt Locker - posto sam veliki ljubitelj Strange Days-a jedva cekam da ponovo vidim tu kombinaciju Kethryn Bigelow - Ralph Fiennes, slicna situacija je i sa njenim bivsim muzem James Cameronom koji sa Sigourney Weaver snima SF Avatar (kombinacija iz Aliens-a).

Snima se i novi Terminator, kao i novi Star Trek Zero sa odlicnom ekipom Winona Ryder, Leonard Nemoy, Eric Bana, Zachary Quinto (Sylar iz Heroes), Paul McGillion (Dr. Carson Beckett iz SGA)...

Na kraju jos jedan film po seriji The A-Team sa Bruce Willisom, Woody Harrelsonom i Ice Cubom.
 
Poslednja izmena:
@The Look

Nemam nikakve dodatne informacije za Sin City sem da je 2. deo najavljen, kao i novi Mortal Combat sa Christopher Lambertom.

Ostalo se sve snima ili je u post produkciji:

The Hurt Locker - posto sam veliki ljubitelj Strange Days-a jedva cekam da ponovo vidim tu kombinaciju Kethryn Bigelow - Ralph Fiennes, slicna situacija je i sa njenim bivsim muzem James Cameronom koji sa Sigourney Weaver snima SF Avatar (kombinacija iz Aliens-a).

Snima se i novi Terminator, kao i novi Star Trek Zero sa odlicnom ekipom Winona Ryder, Leonard Nemoy, Eric Bana, Zachary Quinto (Sylar iz Heroes), Paul McGillion (Dr. Carson Beckett iz SGA)...

Na kraju jos jedan film po seriji The A-Team sa Bruce Willisom, Woody Harrelsonom i Ice Cubom.

Nece valjda da blumi Brus Vilis?
 
@The Look

Nemam nikakve dodatne informacije za Sin City sem da je 2. deo najavljen, kao i novi Mortal Combat sa Christopher Lambertom.

Ostalo se sve snima ili je u post produkciji:

The Hurt Locker - posto sam veliki ljubitelj Strange Days-a jedva cekam da ponovo vidim tu kombinaciju Kethryn Bigelow - Ralph Fiennes, slicna situacija je i sa njenim bivsim muzem James Cameronom koji sa Sigourney Weaver snima SF Avatar (kombinacija iz Aliens-a).

Snima se i novi Terminator, kao i novi Star Trek Zero sa odlicnom ekipom Winona Ryder, Leonard Nemoy, Eric Bana, Zachary Quinto (Sylar iz Heroes), Paul McGillion (Dr. Carson Beckett iz SGA)...

Na kraju jos jedan film po seriji The A-Team sa Bruce Willisom, Woody Harrelsonom i Ice Cubom.[/QUOTE]



Koja bolest ova dva lika su glumila i u seriju A team.
 
@The Look

Nemam nikakve dodatne informacije za Sin City sem da je 2. deo najavljen, kao i novi Mortal Combat sa Christopher Lambertom.

Ostalo se sve snima ili je u post produkciji:

The Hurt Locker - posto sam veliki ljubitelj Strange Days-a jedva cekam da ponovo vidim tu kombinaciju Kethryn Bigelow - Ralph Fiennes, slicna situacija je i sa njenim bivsim muzem James Cameronom koji sa Sigourney Weaver snima SF Avatar (kombinacija iz Aliens-a).

Snima se i novi Terminator, kao i novi Star Trek Zero sa odlicnom ekipom Winona Ryder, Leonard Nemoy, Eric Bana, Zachary Quinto (Sylar iz Heroes), Paul McGillion (Dr. Carson Beckett iz SGA)...

Na kraju jos jedan film po seriji The A-Team sa Bruce Willisom, Woody Harrelsonom i Ice Cubom.

Ralph Fiennes - moze da prodje, to moram pogledati...

Meni se u opste ne svidja sto u Star Treku glumi Winona - ona sigurno nece docarati Spokovu majku... ni malo... A mladi Spok nije los... i ne svidja mi se ovaj sto glumi Skotija... mozda na kraju i ne bude tako lose, ne znam...
 
Sta da se radi prvo je trebao da ga glumi Paul McGillion, koji bi bio savrsen Skoti, ali su na kraju procenili da je previse star da glumi mladog Skotija. A Winona mislim da nije tako losa, trebala bi vise da glumi u SF filmovima.

Mozda bi i trebala ali ne Spokovu majku... JeZim se na samu pomisao...

On jeste malo stariji, ali nista sto danasnja tehnika i sminka ne bi mogli da isprave... Ako je on star, stvarno ne znam za Pegga, ako im je to bio izgovor, onda do vraga... Ej, pa Pegg je ssamo godinu dana mladji a izgleda ko da je stariji, pritom je McGillion pljuniti Skoti, a stvarno je imao zelju da ga igra... Cujem da ipak glumi u filmu ali se ne zna koga...
 

Back
Top