Kakve su zenske skorpije u krevetu ???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odlicne!Ali veliki foliranti.Dok dobijes od nje ono sto zelis, prodje te volja za seksom.Veliki su fetisi, mada i to osporavaju.Ljubitelji oralnog analnog seksa.Sve sto im predlozis u seksu, osporavaju, ali ce to isto uraditi sa sledecim likom (verovatno da bi mu pokazale koliko su orginalne i drugacije i da je to prvenstveno njihova ideja).
Skorpija obozava da skine decka najbolje drugarice.
 
pa ono kao moja bivsa ima osmu kucu u ovnu i biku a i ja isto tako...
skorpija je ima veneru merkur jupiter i naravno sunce u skorpiji
nista nisam sreo vrelije od nje...ali ona sama zbog toga ima dosta problema...tipa kad je neko dahce za uvo u autobusu ili kada nosi brus koji je cacka :roll:
 
RAK:
Belatrix:
Pa ne gleda se toliko znak, vec gde je venera (i mars).
Venera u skorpiji-uh strasne devojke, ako je jos u aplikaciji sa Marsom-ludilo.
a meni su rekli da se gleda u kom znaku je osma kuca?

Strasti, kod muskarca spadaju u upliv Marsa.Sem znaka u kome se nalazi, veoma vazni su i aspekti koji Mars pravi(znaci zavisi sa kojom je planetom u aspektu.)
Kod zena Venera je najvazniji faktor .Takodje gledaju se aspekti Venere.
8 kuca je nas odnos prema seksu, a ne seksualne strasti.
 
Belatrix:
RAK:
Belatrix:
Pa ne gleda se toliko znak, vec gde je venera (i mars).
Venera u skorpiji-uh strasne devojke, ako je jos u aplikaciji sa Marsom-ludilo.
a meni su rekli da se gleda u kom znaku je osma kuca?

Strasti, kod muskarca spadaju u upliv Marsa.Sem znaka u kome se nalazi, veoma vazni sui aspekti koji Mars pravi(znaci zavisi sa kojom jeplanetom u aspektu.)
Kod zena Venera je najvazniji faktor .akodje gledaju se aspekti Venere.
8 kuca je nas odnos prema seksu, a ne seksualne strasti.
fala :)
samo mi reci molim te jos koje to planete kod muskaraca se gledaju za aspekte sa marsom?
 
RAK:
Belatrix:
Pa ne gleda se toliko znak, vec gde je venera (i mars).
Venera u skorpiji-uh strasne devojke, ako je jos u aplikaciji sa Marsom-ludilo.
a meni su rekli da se gleda u kom znaku je osma kuca?
ej pa jel mi mozes reci kakva je devojka koja je skorpija sa devicom i vagom u 8. kuci,a venera u devici u(8.kuca), a mars ribe,2. kuca i mesec u blizancima ,5. kuca!Jako sam zaljubljen u nju pa bih zeleo da i to otkrijem :lol: nadam se da ces mi odgovoriti
 
Zaboravila sam i napomenuti da se pogleda ju i planete u 5 kuci.
Mars u kvadratu(90) sa Venero-odlican ljubavnik.
Mars povezan sa Saturnom -hladan ljubavnik.Ako je Mars povezan sa Saturnom a ujedno i sa venerom-lako se uzbudi.....itd
Za muskarca Mars u petoj kuci (posebno, ako se nalazi u Ovnu, Skorpionu, Biku) sa naglasenim aspektima, posebno sa Venerom (Sunce, Mesec, Neptun) predstavlja indikator izrazenog seksualnog potencijala, osobu koja privlaci paznju svojom razvijenom seksualnoscu u odnosu sa okolinom (naglasena seksualnost.
Evo, ima o ovome na sajtu
www.balkanmedia.com/m2/astro/doc/86.shtml
 
ŠKORPIJA I SEKS
Kralj Seksa u horoskopu ima veoma izražen libido. Škorpije vole da flertuju i iskoristiće svaki slučajan pogled da započnu novu avanturu. Ukoliko želite da upoznate pravog tigra, kada je o seksu reč, najverovatnije je da će Škorpija odgovarati tom opisu. Takođe, osobe rođene u ovom znaku vole raznolikost u seksu i koliko vole da pružaju zadovoljstvo, isto toliko vole i da ga dobijaju. U seksu, Škorpije vole partnere koje mogu da joj pružaju zabavu i po celu noć, zato, ukoliko možete da zadovoljite potrebe ovog izrazito seksualnog znaka, samo napred!

ŠTA JE POTREBNO ŠKORPIJI?
Izazov je ono što Škorpiju najviše uzbuđuje, neko ko može da konstanto testira njihovu snagu i ko može da igru zavođenja igra brzo i zabavno. Škorpije ne žele ništa što nije najbolje, zato u obzir dolaze samo rođeni pobednici. Škorpije traže nekoga ko ih neće osuđivati i kritikovati, nekoga ko je rešen da ih osvoji. Zato samo oni koji su voljni da izađu na kraj sa ovim seksi stvorenjem, mogu da uđu u igru.
 
Lepi Mica:
Odlicne!Ali veliki foliranti.Dok dobijes od nje ono sto zelis, prodje te volja za seksom.Veliki su fetisi, mada i to osporavaju.Ljubitelji oralnog analnog seksa.Sve sto im predlozis u seksu, osporavaju, ali ce to isto uraditi sa sledecim likom (verovatno da bi mu pokazale koliko su orginalne i drugacije i da je to prvenstveno njihova ideja).
Skorpija obozava da skine decka najbolje drugarice.

Pa dragi Mico, onda si ti imao neke ili veoma mlade skorpije, ili si ti los frajer....skorpiju treba znati stimulisati, veruj mi nije to tesko, ali treba znati, a tada..... e pa mozes samo da se nadas 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top