Gde se dobro jede u centru BG-a?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Leeman

Zainteresovan član
Poruka
427
Tokom svojih poseta Beogradu sto zahvaljujuci ortacima,shto samom sebi naleteo sam na par mesta gde se dobro klopa,ali nijedno od njih nije u centru grada.

Prvenstveno me zanima gde se jede dobar burek sa sirom (da nije masan i da ne kipi sir iz njega) a bitno mi je i da moze da se sedne,a ne s' nogu da se jede.

Rostilj gde ima dobar,mislim prvenstveno na pljeskavicu,da meso nije masno a ipak socno,da moze da se sedne,i da su cene korektne tipa 130-150din. za pljesku od 250-300gr.

Ja znam za sledeca mesta> Kod Pravnog Fakulteta (Beogrill - extra rostilj ali nema gde da se sedne)
U Zemunu rostilj "Drvce" - extra mesto,ambijent,sve super samo mi je daleko bez kola.
Pizza - Uvek kod "Bucka" ima na 2-3 mesta u gradu....jedina mana kao kod vecine da nema gde da se sedne...

Hvala unapred!
 
Mislim da vec ima tema ali ajde......
Prvenstveno me zanima gde se jede dobar burek sa sirom (da nije masan i da ne kipi sir iz njega) a bitno mi je i da moze da se sedne,a ne s' nogu da se jede
Sarajevski burek je bas takav a kupujes ga u Svetogorskoj, mislim da je broj 40 ili tu negde [vidi se velika tabla] a moze i da se sedne.
Ja znam za sledeca mesta> Kod Pravnog Fakulteta (Beogrill - extra rostilj ali nema gde da se sedne)
Zadnji put sam kod njih jeo vesalicu. Mislim da nije imala ni 50 grama koliko je bila mala i providna [kao papir]
 
Mislim da vec ima tema ali ajde......
Prvenstveno me zanima gde se jede dobar burek sa sirom (da nije masan i da ne kipi sir iz njega) a bitno mi je i da moze da se sedne,a ne s' nogu da se jede
Sarajevski burek je bas takav a kupujes ga u Svetogorskoj, mislim da je broj 40 ili tu negde [vidi se velika tabla] a moze i da se sedne.
Ja znam za sledeca mesta> Kod Pravnog Fakulteta (Beogrill - extra rostilj ali nema gde da se sedne)
Zadnji put sam kod njih jeo vesalicu. Mislim da nije imala ni 50 grama koliko je bila mala i providna [kao papir]
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top