Zasto brane Dzaju?

Truman

Elita
Poruka
22.709
Elem, naredjase se ti fudbaleri koji na sudu tvrde kako ih Dzaja ni za dinar nije ostetio pa me samo zanima u cemu je "fora". Opcije: 1. nevin je 2. ti fudbaleri su humani pa nece fudbalskoj legendi dodatno da narusavaju zdravlje 3. imaju neki drugi razlog za skrivanje istine - neko im preti, ucenjuje ih isl., nesto sto ima veze sa nekom mafijom.

Prosto me strasno zanima "u kom grmu lezi zec". Da me neko osteti za milione ne bih imao milosti pa da je taj i Patrijarh Pavle.
 
a zato sto su ti fudbaleri deo istog dogovora, mislim koliko god da je on uzeo para od transfera onaj deo sto su ˝fudbaleri" poput Drulica,Njegusa ili cigancine Perice je i previse sa obzirom na njihove iskazane kvalitete ,jedino tu Vidic nesto vredi nada je logicno da i njemu ne treba u zivotu da optuzuje Dzaju koji ga je i otkrio i napravio bez obzira dal ima neka saznanja.
 
Elem, naredjase se ti fudbaleri koji na sudu tvrde kako ih Dzaja ni za dinar nije ostetio pa me samo zanima u cemu je "fora". Opcije: 1. nevin je 2. ti fudbaleri su humani pa nece fudbalskoj legendi dodatno da narusavaju zdravlje 3. imaju neki drugi razlog za skrivanje istine - neko im preti, ucenjuje ih isl., nesto sto ima veze sa nekom mafijom.

Prosto me strasno zanima "u kom grmu lezi zec". Da me neko osteti za milione ne bih imao milosti pa da je taj i Patrijarh Pavle.


То са Џајићем је скандал над скандалима! Не бива у нормалном свету да се хапси неко његовог ранга и калибра...
 
pa ti nemoj..ali junior odavno tamo drma kako mu se 'oce..dobijesh bivsheg prvaka evrope sa armijom navijacha(chitaj ovaca) za sicu..C.Z. je svetski brend..uostalom, ako lazhe koza, ne lazhe rog..uskoro cemo videti..
 
То са Џајићем је скандал над скандалима! Не бива у нормалном свету да се хапси неко његовог ранга и калибра...

Sta, van zakona je?

Naravno da se hapse poznate licnosti u normalnom svetu. Samo se ne pravi shou od toga kao ovde da snimis velikana ponizenog sa lisicama na rukama
 
:tick:
to se i ja pitam ,moguce da je Misko ili neko to malo pogurao pa se tu postavlja pitanje sto samo Dzaja a ne jos neko drugi Zeka ili Bulic recimo ,al to opet ne pere Dzaju kao ni njegova bivsa fudbalska karijera.

sve si rekao..samo shto nije malo pogurao, nego malo vishe..kada bi stvarno hapsili sve koji su krali onda ne bi bilo prvenstva ove godine, jer bi pohapsili bukvalno sve koji rade u fudbalu..kriminal i korupcija u FSS nije od juche..tu se najbolje vidi koliko smo duboko u kriminalu..prava slika nashe drzhave..
 
Неки овде не капирају у чему је поента.
Сетите се емисије "Досије навијач", каква је то била представа за јавност па то је брука.
Све подешено и намештено за онакво хапшење Џаје као задњег авлијанера са штајге.
Коме то није јасно, биће му кад Србија буде Мишколенд,само тад ће бити касно,а и многи ће завршити можда и горе него Џаја.
Ако је крао нека робија, мада где је екипа из супротног табора ,како беше Вутровић пуштен иако су за њега докази постојали.
Све је то једна велика фарса да се дође до великог клуба за мало новца,а то што играчи , не говоре ништа против Џаје, ја капирам и подржавам.
 
sve si rekao..samo shto nije malo pogurao, nego malo vishe..kada bi stvarno hapsili sve koji su krali onda ne bi bilo prvenstva ove godine, jer bi pohapsili bukvalno sve koji rade u fudbalu..kriminal i korupcija u FSS nije od juche..tu se najbolje vidi koliko smo duboko u kriminalu..prava slika nashe drzhave..
pa moguce da ima tu nesto mislim prva na udaru se nasla Vojvodina i njen predsednik koji je prvi uhapsen , ali on je pusten posle mesec dana sa neizvesnim zavrsetkom postupka pa ispade da su samo Dzaja i Cvele najebali ,iako bi za Zvezdu i bilo bolje da je kupi i vodi Miskovic junior nego Dzaja po peti put.
 
Bolje bar nekog da hapse od lopova makar i zbog Mishka pa bio to i Dzajic nego da ne hapse ni njega zato shto ne hapse sve...missim koji izgovor..jeste lopov ALI shto samo njega?Tipichno srpski.
A i njegove zasluge pre svega kao fudbalera a onda i funkcionera se jako jako jako precenjuju.
Da je stvarno bio svetska klasa chulo bi se za njega dok je igrao i van bivshe nam drzave...i sigurno ne bi zavrhio u tamo nekoj Bastiji.I osvojio bi bar neshto u reprezentaciji i klubu.Nego je lik bio gubitnik i lopov josh i kao igrach-prodali su polufinale kupa shampiona Panatenaikosu dok je josh igrao za zvezdu 71.
Za 91. svaka chast ali sve i dobro shto su tada uradili u ostatku njegovog shefovanja u Zvezdi uspeo je da unishti i zvezdu dovede tu gde je sada-se4ljachki potpuno propali klub.On i Cvetko sa njegovim chuvenim"blago zemlji koja ima vas za fudbalere i Slobodana Milosevica za pretsedika".
 
pa da , za to sto navodis se doduse ne secam najbolje jer sam bio klinac ili se nisam ni rodio ali je i poslednji Dzajin mandat na celu Zvezde bio katastrofalan ako pogledamo da je u jednom trenutku imao u timu Zigica,Pantelica,Vidica,Stojkovica,Jankovica i jos neke dobre igrace,a rezultati su bili sramotni cak i za ove nase uslove .
 
nisam navijach, ali mislim da je Dzaja bolji izbor iz prostog razloga shto je chovek proveo ceo zhivot u fudbalu..a gospoda M. su ljudi koji nisu nishta stvorili niti su ikada napravili neke rezultate u bilo chemu sem u plachki i otimachini..nije u redu da se trud generacija proda nekome chiji je kapital pod znakom pitanja..ipak je zvezda svetski brend i ako se prodaje onda treba da se proda ljudima iz struke tj. ljudima koji se bave tim poslom..sem toga junior nema dovoljno kesha da bi platio neke jache igrache ,shto znachi da bi zvezda igrala domace prvenstvo i bila lokalni klub..ja bi da gledam ligu shampiona u Bg-u...to je veliki biznis i tamo Mishkovic i ekipa ne mogu ni da privire, zato shto im kapital ima sumnjivo poreklo
 
Bolje bar nekog da hapse od lopova makar i zbog Mishka pa bio to i Dzajic nego da ne hapse ni njega zato shto ne hapse sve...missim koji izgovor..jeste lopov ALI shto samo njega?Tipichno srpski.
A i njegove zasluge pre svega kao fudbalera a onda i funkcionera se jako jako jako precenjuju.
Da je stvarno bio svetska klasa chulo bi se za njega dok je igrao i van bivshe nam drzave...i sigurno ne bi zavrhio u tamo nekoj Bastiji.I osvojio bi bar neshto u reprezentaciji i klubu.Nego je lik bio gubitnik i lopov josh i kao igrach-prodali su polufinale kupa shampiona Panatenaikosu dok je josh igrao za zvezdu 71.
Za 91. svaka chast ali sve i dobro shto su tada uradili u ostatku njegovog shefovanja u Zvezdi uspeo je da unishti i zvezdu dovede tu gde je sada-se4ljachki potpuno propali klub.On i Cvetko sa njegovim chuvenim"blago zemlji koja ima vas za fudbalere i Slobodana Milosevica za pretsedika".

http://www.sdpo.org.yu/?p=93

......а најбољи фудбалер свих времена Пеле уврстио га је у свој идеални тим света на великој свечаности у бечкој Опери, која је 1999. године организована под покровитељством Уницефа и аустријске групације „Светски спортски великани 20. века“.

А то што је Звезда с њим на челу постала првак Европе и света, је мачји кашаљ... ;)
 
Elem, naredjase se ti fudbaleri koji na sudu tvrde kako ih Dzaja ni za dinar nije ostetio pa me samo zanima u cemu je "fora". Opcije: 1. nevin je 2. ti fudbaleri su humani pa nece fudbalskoj legendi dodatno da narusavaju zdravlje 3. imaju neki drugi razlog za skrivanje istine - neko im preti, ucenjuje ih isl., nesto sto ima veze sa nekom mafijom.

Prosto me strasno zanima "u kom grmu lezi zec". Da me neko osteti za milione ne bih imao milosti pa da je taj i Patrijarh Pavle.

Pa to mu je Miskovic smestio igru da Dzaja malo olabavi i da Misko pazari Zvezdu za svog sina.
E pa ne znam u kom klubu nema kriminalaca.Citav nas fudbal je leglo kriminala od FSJ pa do klubova a oni samo Dzaju kao navatali.
 

Back
Top