Nova Vlada u ponedeljak 07.07.2008.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
петак, 04. јул 2008, 00:06 -> 23:14
Завршена расправа у Скупштини

Посланици Скупштине Србије завршили су расправу о законима, неопходним за образовање владе и усвојили у начелу измене Закона о Влади. У току је гласање о Закону о министарствима.

За ово законско решење гласало је 129 посланика, против је било 28, од укупно 157 присутних посланика. Радикали нису учествовали у гласању.

По усвајању ова два прописа најављено је да ће председница Скупштине Славица Ђукић Дејкановић заказати нову седницу о избору Владе за понедељак.


Srećna vam nova Vlada forumaši:ok:
 
zamalo ja da otvorim temu o tome ali prestigao si me
ok.gif
 
Влада, па ССП

"Очекујемо реалативно брзо формирање владе и, након тога, готово сутрадан, ратификацију ССП", рекао је заменик шефа посланичке групе Г 17 плус Влајко Сенић. Додао је да ће у кратком времену бити ратификовани и други међународни споразуми који су остали у процедури због расписивања избора.



:super::bye:
 
Влада, па ССП

"Очекујемо реалативно брзо формирање владе и, након тога, готово сутрадан, ратификацију ССП", рекао је заменик шефа посланичке групе Г 17 плус Влајко Сенић. Додао је да ће у кратком времену бити ратификовани и други међународни споразуми који су остали у процедури због расписивања избора.



:super::bye:
Imace Srbija mnogo koristi od toga sto ce ratifikovati SSP:rotf:
 
Влада, па ССП

"Очекујемо реалативно брзо формирање владе и, након тога, готово сутрадан, ратификацију ССП", рекао је заменик шефа посланичке групе Г 17 плус Влајко Сенић. Додао је да ће у кратком времену бити ратификовани и други међународни споразуми који су остали у процедури због расписивања избора.



:super::bye:

.........a nakon ratifikacije se nadamo brzom privodjenju haskoj pravdi Ratka Mladica i Radovana Karadzica, ukoliko su zivi, naravno (i mozda jos ko zna koga nam budu trazili) od strane policije Ivice Dacica, ne bi li u toku bar 21. veka Srbija dobila status kandidata za razmatranje njenog moguceg priblizavanja zemljama koje imaju teoretske sanse za blablablabla nesto sto je na pragu EU (ako bi pozivela dotle (mislim i Srbija i EU)).....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top