Kome odgovara ovaj haos u Srbiji???

postoji li ovde ignor lista,da neki likove stavim na ignore,jer nemaju ništa pametno da napišu pa da se ne smaram čitajući njihove postove?

Postoji, ali pravo da ti kažem ne znam kako se koristi, još odavno sam hteo tebe prvog da upišem:mrgreen:

"Haos" o kome ti pričaš je izazvao Vojislav dr Koštunica odlukom o obaranju Vlade.
Ali kao što rekoh, još par dana, pa će se "haos" smiriti i biće velji sve ovce na broju, ne brini.
 
Zato su im i odgovarali ratovi 90-ih...

"Ратови 90-их", како су одговарали тзв. ратним профитерима, исто тако су одговарали и анти-ратним (НВО)
профитерима. Само треба следити траг новца и видети ко се све тих година, а и од 2000-те на овамо обогатио и
све ће бити јасно.... Рецимо Мишковић је 90-их био ситна риба пљуцкавица, његов вртоглави успон креће након
2000-те... Да би пре годину - две доспео на листу најбогатијих људи на свету.
 
Шта ти ту није јасно?!
Znaci, NVO su izazvale rat?



Наравно, у односу на ово што је данас, власник пола Србије, пре 2000-те је био нико и ништа.
:hahaha::hahaha::hahaha:

Jok, imao je samo par milijardi evrona :cool:

Raspitaj se malo kod onih koji su culi za Miskovica 90-ih. Ocigledno ti nisi...
 
Znaci, NVO su izazvale rat?




:hahaha::hahaha::hahaha:

Jok, imao je samo par milijardi evrona :cool:

Raspitaj se malo kod onih koji su culi za Miskovica 90-ih. Ocigledno ti nisi...

Ratni profiteri ne izazivaju rat..bar ne ovi nashi mali lokalni,nisu ta marka.
Oni kao shto im i ime kaze na njemu PROFITIRAJU.
Ista stvar i sa anti-ratnim profiterima.
Jednima su neophodni oni drugi da bi opravdali cheshanje za kintu.
Ali kome ja to pricham...za tebe su to shpanska sela.
 
Ево изгледа да хаос одговара Ха Ноцрију јер он црче од смеха

Pa pravo da ti kazem ne mora haos da bude tako los sto se nekih stvari tice. Medjutim, oko zakona i drzave uopste ne bi trebalo da bude haosa jer je to kao zamucena voda i mulj se penje na povrsinu. To se desilo kod nas 90-ih kada su nastale ove city i grand pevaljke, kada su nastali glupi mafijasi sa dobrim kolima.

Moglo se mnogo vise uraditi posle 5. oktobra, ali nam ubise premijera koji je bio spreman da menja Srbiju, a ne da se dodvorava biracima...
 

Back
Top