Da li me vara?

Bila sam "vredna" kao i uvek :) , pročitah sve od A, do Ž na temi, i ovako: jednostavno se to ljudi moji "oseti" . Možda nemaš fizičke dokaze, da čovek kaže, evo ti ga na, ali naprosto taj osećaj, je svako kad - tad upoznao/la. Da vam nešto ne da mira, da stvari ispadaju iz standardnog načina ponašanja, nekada bizi puno pa i u najvećoj gužvi, a sada kao ne stiže da Vam se javi. Glup primer, ali da ne nabrajam. Osećaj kada znaš da nešto u redu nije, samo ne znaš šta. Od kada datira i ko je tu. Uostalom, istina uvek ispliva. Često prekasno i kao davljenik, ali kad tad saznaš sve. Odnosno, u kojoj meri i kolika si budala bio/ bila. Ponekad pomislim, da li je sve to tako vredno živaca, žderanja i nespavanja, tog laganja koji ljudi rade, povredjivanja onoga koga voliš, nepoverenja i što - šta ne. Naprosto, vreme je najbolji saveznik u svemu. Važno je biti čovek. I zato, Gazela, šta god da bude, ne daj se. Ljudi koji bi ti priredili ono šta ti drugoem ne bi ni u snu, nisu te ni vredni. Srećno. ♥
 

Back
Top