Da li me vara?

Ja leti koristim samo parfeme sa grejpfrutom u osnovi...
Shto mu dodje kao da ne menjam. Osim zime - kada koristim i ove sladunjave, mada retko.
aha. i onda on mora da bude isti kao ti.. ok.

a što se tiče one žalopojke upućene marini, shvati da promena u životu ne mora da bude promena partnera nego i:
promena posla, društva, fizičkog izgleda, odnosa prema ovome ili onome, stanja, ishrane itd
kakvi bimo ljudi bili kad se ne bismo menjali? dosadni do zla boga.
 
aha. i onda on mora da bude isti kao ti.. ok.

a što se tiče one žalopojke upućene marini, shvati da promena u životu ne mora da bude promena partnera nego i:
promena posla, društva, fizičkog izgleda, odnosa prema ovome ili onome, stanja, ishrane itd
kakvi bimo ljudi bili kad se ne bismo menjali? dosadni do zla boga.

Ti si pametna devojka! :ok:
 
Jao bree....Gazelo tebi je strasno dosadno..idi radi nesto konstruktivno...od te silne dosade pocinjes da umisljas, preuvelicavas....bolje idi i kupi sebi dva parfema....:lol:
Mozda on zeli da promeni neke svoje navike, da uvede neke novine u svoj zivot....

A mozda je covek primetio koliko vremena provodis na netu, pomislio kako imas nekog internet baju...i brze bolje pozurio da kupi sebi parfem...da ti pokaze da on nije zdravo za gotovo i da mu treba vise tvoje paznje....;)
 
Osim tih parfema, sve ostalo je OK?

Ustvari, vise bi me brinulo to sto mora da se osami kada razgovara telefonom :think:

Ipak, zavisi, u kojoj situaciji, mozda ste bili u kaficu, velikom drustvu? Ne moraju svi da cuju razgovor. Ako se to dogodilo jednom, nema razloga za paniku, ali, ako se to dogadja stalno, lepo ga pitas kada se vrati "Izvini, sta je to sto OPET nije trebalo da cujem?"

Mislim da ne treba udarati kontru, gde to vodi? Svadjama, raspravama, raskidu (ukoliko to nije cilj). Najbolje odmah pitati sve sto ti nije jasno, a sto se ponavlja, i kao takvo iskace iz uobicajenog nacina ponasanja za doticnog. Ne znam, uvek je lakse savetovati ili reci ma, ja bih tako i tako, nego zaista uraditi...
 
Ustvari, vise bi me brinulo to sto mora da se osami kada razgovara telefonom :think:

Ipak, zavisi, u kojoj situaciji, mozda ste bili u kaficu, velikom drustvu? Ne moraju svi da cuju razgovor. Ako se to dogodilo jednom, nema razloga za paniku, ali, ako se to dogadja stalno, lepo ga pitas kada se vrati "Izvini, sta je to sto OPET nije trebalo da cujem?"

.

bas htedoh da napisem nesto slichno ovome,kad ono.... :)
 
Ma daj, bre, pa imaju oni svalerske fore sa mobilnim telefonima. Brisanje poruke, memorisanje broja kao da je muski, pamcenje brojeva... Ne znam sta cu. Padam u bedak.
Ал' га компликујеш! :)

Нова СИМ катица 200 дин.
Полован телефон 800 дин.
:klap:

Какво црно паћење с брисањима и сличним глупостима. :p
 
A mozda je covek primetio koliko vremena provodis na netu, pomislio kako imas nekog internet baju...i brze bolje pozurio da kupi sebi parfem...da ti pokaze da on nije zdravo za gotovo i da mu treba vise tvoje paznje....;)

E da. Stvarno. Ima alya pravo.
A ovo što čitam za promene, pa nije valjda da si od onih koji ne žele promene u životu. Pa ja u toku dana sto puta promenim želju u vezi sa nečim.
 
Ako tiho izgovoriš njegovo ime iza njegovih leđa - stane na trenutak i ukipi se.
Ako ustane s fotelje dok ga sa osmehom posmatraš... ako mu je neprijatno da zadržavaš pogled na njemu dugo...
Ako prekida pozive uz obrazloženje da ga opet neko s posla za nešto guši i smara...
Ako mu ništa od onoga što mu govoriš nije ni najmanje interesantno...

al sam se nalupalaaaaaaaaa al dobro, možda i ima nečega... nego, ja mislim da svaka žena zna. Da uvek znaju...
 

Back
Top