Da li me vara?

to da.....ali ja budala,mislim da mi ona zeli dobro i dopustila sam da me izludi....onda sam sama skapirala da sam pukla pa sam joj rekla da prestane.....i odj...bala je....i kako sam nju iskulirala,sve je postalo ok...
 
:super: bravo
bila ljubomorna...odkud znam...:roll:a ja naivchina,polazim od sebe,pa svima verujem...
to se od tada promenilo i postala sam rezervisana i nepoverljiva
naravno prema novim ljudima....dok se ne dokazu kao prijatelji
Razumem te u potpunosti... I ja sam, jedno vreme, trpala sve ljude u isti kosh... Bas zbog takvih stvari.... Sad se ne zblizavam preterano...
 
Ma daj, bre, pa imaju oni svalerske fore sa mobilnim telefonima. Brisanje poruke, memorisanje broja kao da je muski, pamcenje brojeva... Ne znam sta cu. Padam u bedak.

Možda si samo paranoična po pitanju njega. Čim si rekla ''imaju švalerske fore'' znači da si ga stavila u koš sa ostalim muškarcima i da tvoja sumnja možda i nije opravdana.
 
Evo me!
Ali uskoro idem da obavim nesto.
Nije stvar u parfemu - nego u tome sto je ranije meni kupovao parfem - tj, ja sam imala prvenstvo. Sada mi je cudno zasto se toliko dvoumi oko parfema - pa u cugu uzima dva - kada on koristi samo jedan jedini - otkad ga znam! Osim toga - sa mnom je siguran...Kupovina dva parfema govori mi - da nije siguran da li ce nekome dopasti kada mirise na svoj uobicajeni parfem. Znaci sprema se za neku promenu.
 
Poslednja izmena:
Koliko ljuidi je u ovim vremenima prevareno - pa se prave da ne primecuju. Narocito u braku. Dugogodisnjem. Ali ovo je veza od sest meseci, ako sad ne ide dobro - nikad nece ici dobro.

Zasto bi se neko smejao?
Da nije mislila da si dovoljno dobar - zar bi pocinjala sa Tobom?
Mislim da se mozda pomamio za nekom, napalio. Ako se zaljubio - onda neka ga, neka ide.


Kako bi se osecala kada bi znala da te vara.

Meni taj osecaj nastaje iz 2 razloga:
1) Da ja nisam dovoljno dobar (+za nju)
2) Da ce mi se svi smejati ako saznaju da me ona vara

Imas jos nesto
 
Poslednja izmena:
Mislim da je iskrenost najbolja opcija. Ne bas direktan nastup tipa "da li me varas?" , vec nesto mekse - primetila sam da se ponasas drugacije nego ranije i to me uznemirava... da li postoji neki problem... da li je sa nama sve u redu... Ali ne pustiti ga da se izvuce bez pravog odgovora.
Mozda su ti sumnje opravdane a mozda je u pitanju nesto sasvim drugo...
 
Evo me!
Ali uskoro idem da obavim nesto.
Nije stvar u parfemu - nego u tome sto je ranije meni kupovao parfem - tj, ja sam imala prvenstvo. Sada mi je cudno zasto se toliko dvoumi oko parfema - pa u cugu uzima dva - kada on koristi samo jedan jedini - otkad ga znam! Osim toga - sa mnom je siguran...Kupovina dva parfema govori mi - da nije siguran da li ce nekome dopasti kada mirise na svoj uobicajeni parfem. Znaci sprema se za neku promeni.

A koliko bi ti parfema? Stvarno preterujes, pusti ga da dise. Ovo ne moraju biti znaci prevare ali mogu biti znaci toga da covek hoce nazad svoje vreme i svoju slobodu da kupi sebi sta zeli bez da razmislja da li je obavezan da kupi i tebi.
Da li je veza pocela brzo da vam se razvija ka necem ozbiljnom? Ljudi se ponekad zanesu u zaljubljenosti i ne stignu da razmisle da li je ta osoba sa kojom su osoba sa kojom bi stvarno zeleli nesto ozbiljno.
Ne mozes da utices na njegova osecanja i silovanjem nista neces postici. Mislim da nisu u pitanju samo dva parfema a tebi nijedan. Ustvari, nadam se. Jer da je samo to u pitanju, mozda se ti ponasas nezrelo i sebicno?
 
A koliko bi ti parfema? Stvarno preterujes, pusti ga da dise. Ovo ne moraju biti znaci prevare ali mogu biti znaci toga da covek hoce nazad svoje vreme i svoju slobodu da kupi sebi sta zeli bez da razmislja da li je obavezan da kupi i tebi.
Da li je veza pocela brzo da vam se razvija ka necem ozbiljnom? Ljudi se ponekad zanesu u zaljubljenosti i ne stignu da razmisle da li je ta osoba sa kojom su osoba sa kojom bi stvarno zeleli nesto ozbiljno.
Ne mozes da utices na njegova osecanja i silovanjem nista neces postici. Mislim da nisu u pitanju samo dva parfema a tebi nijedan. Ustvari, nadam se. Jer da je samo to u pitanju, mozda se ti ponasas nezrelo i sebicno?

Pa to ti je pokazatelj.......ti parfemi mnogo govore .................
 
Pa hoce covek promenu. Ako dve godine koristi isti parfem, a sada ga menja sta mi to govori? Da zeli promene u zivotu i da je parfem mozda samo pocetak.

...jao, šta li je (po)mislio ovaj moj kad sam prešla u "plavuše"...Doduše, moja frizerka to radila postepeno pa možda nije ni primetio...:mrgreen:
Sad misli da sam oduvek plava!:lol:

Gazelo, opusti se devojko....
 

Back
Top