Da li me vara?

Uzmi detektiva, nije mnogo skupo a ustedeces sebi zivce i vreme.

То с детективима је глупост, а нису баш јефтини, макар не они добри.
Најбоље је да изађеш пре дњега и питаш га шта није у реду...
А и то с парфемом је глупост, али може да буде знак у комбинацији с још неким елемтима...
Што се тиче ж. интуиције...
Она се беше признаје на суду?
 
Jaaaoooo... nisu ti neki argumenti ali ti verovatno najbolje znaš da tu nešto ne štima... svakako je osećaj odvratan. Probaj da pođeš od sebe... da li si se ti negde promenila? Ja npr svaki put kad se minimalno ohladim počnem njega da skeniram, bukvalno, da mu tražim svaku i najmanju manu itd. i da tražim razlog za analiziranje naše veze, ljubavi... aaaaaaa užasna sam, znam :(
 
zasto bi decko svoju devojku varao?! da li se ikad zapitate? zato sto nije zaljubljen u nju vise? zato sto ona vise ne izgleda tako dobro? znaci... u zivotu... sad ce vama rikan vas da oda tajnu... decko ce prevariti devojku samo ako nije zadovoljan... ne prica ovde vas rikan samo o seksualnom zadovoljavanju... prica o svemu... u vezi... da li zaista ne vidite da svaki decko voli da vidi da vi zelite da uradite nesto za njega? da se, na neki nacin, 'zrtvujete'? vi ste 'dame'... i svaki momak to zna... i postuje... al' i 'dame' rade za tu vezu... nije fora samo cekati da neko drugi nesto odradi za vas... iskreno... sto bi' se ja uopste i trudio?
 
Mislim da treba da odmoriš glavu od ovih misli, odeš u kupovinu i kupiš nešto lepo i seksi, nađeš se sa prijateljima i provodiš, a njega malo ostaviš po strani. Treba da budeš vesela i lepršava i zagonetna. Ako te vara počeće a se pita šta se dešava i skrenućeš mu misli sa te veze, makaar na kratko (zavisi od jačine te veze, ako je ima), a ako je nešto drugo po sredi videće šta propušta tim glupostima i sve će biti lepo i čiča miča i gotova priča. A ko zna, možda upoznaš nekog drugog.
 
@tema

Vara te. Ako ces da sebi olaksas sa relativizacijom problema - i ja glasam za Peru mesara...

-----

Ozbiljno - zaposedni ga za sto pa pricajte - ako ti kaze da te vara - to nije razgovor, vec odye8avanje, so: otvoren razgovor, jer imas problem i moras da ga resis.
 
Mene je mnogo potresla ova tema... ***, nije svejedno! Osecaj retko kada vara! Moja iskustva sa tim su traumaticna! Ja sam godinu dana sumnjala i suzbijala sam taj osecaj u sebi! Ispostavilo se da sam bila u pravu... Varao me je!!!!
 
ja sam se jednom istripovala...krivac je bila moja takozvana najbolja drugarica(sada bivsa)
pokvarenjakusa me zatrovala i zabavljala se dok sam ja lupala glavom o zid sta kako zasto....
ispostavilo se da ne vara......a ja ispadoh najgora budala...sada kada se setim svega kapiram da se nije ponasao chudno uopste.....
 
ja sam se jednom istripovala...krivac je bila moja takozvana najbolja drugarica(sada bivsa)
pokvarenjakusa me zatrovala i zabavljala se dok sam ja lupala glavom o zid sta kako zasto....
ispostavilo se da ne vara......a ja ispadoh najgora budala...sada kada se setim svega kapiram da se nije ponasao chudno uopste.....
Dobro, svi mi imamo svoje momente.... Istripujemo se, pomislimo sve najgore (ja sam prva takva... od muve magarca....) ali... Osecaj je osecaj... Treba ga razdvojiti od sugestija drugarica i ostalih.... Takav osecaj, izolovan, ono sto steze u grudima na samu pomisao na to da nam je partner neveran, to ne vara...
 

Back
Top