Da li me vara?

Ne bih ja tako.
Iz prilozenog (neodgovaranje na poruke, izlazenje napolje radi telefoniranja, cudno ponasanje, ***, devojka je osetila da tu nesto "smrdi") vise je nego ocigledno da on nesto mulja.

Ja bih se na njenom mestu distancirao od njega.
Ako je pozove i pita sta joj je, neka kaze sta joj je i neka ga mustra i neka trazi objasnjenja i neka ne prihvata crap shit objasnjenja.
Ako je ne zove...***, to ce biti dzukacki, ali to je to

Ma ja se to šalim kakva pretnja ovo što ti kažeš je baš kako treba...mada ja bih njega zamenila nekim drugim....od ovoga "nema *leba"....
 
:hahaha:ribe u 90 posto sluchajeva provale??? a mi u 20??? to znachi samo da ste vise paranoicne i verovatno su od tih 90 posto 50 posto bile one situacije varas me nevaram te varas me ne varam te i na kraju dobro varam te idi u pm i tako pukne vezicaaaa...:hahaha:
 
e,a mozda da pochnes da se ponasas kao on?
ako te vara,mislice da i ti njega varas,pa ce da te napadne,ako je ljubomorko....
sestri moje drugarice je to uspelo i bila je u pravu....
sta znam,a?
 
:hahaha:ribe u 90 posto sluchajeva provale??? a mi u 20??? to znachi samo da ste vise paranoicne i verovatno su od tih 90 posto 50 posto bile one situacije varas me nevaram te varas me ne varam te i na kraju dobro varam te idi u pm i tako pukne vezicaaaa...:hahaha:

evo kako razmišlja tipični pubertetlija. Nije u pitanju paranoja nego već toliko puta dokazana ženska intuicija.

Gazelice, poslušal Lava i meni to deluje logično. Ne pitaj me što, opet ženska intuicija.
 
evo kako razmišlja tipični pubertetlija. Nije u pitanju paranoja nego već toliko puta dokazana ženska intuicija.

Gazelice, poslušal Lava i meni to deluje logično. Ne pitaj me što, opet ženska intuicija.

zenska intuicija je mit to je samo jedan sablon koji kaze ovaj oce da spava samnom ili ovaj moj oce da spava sa onom drugom to je samo paranoja.
kad imate intuiciju sto ne predvidite brojeve na lotou:P:P:P:hahaha:
 
vidovitost i intuicija nisu isto :roll:

vidovitost je kad kazes pasce kisa i ona stvarno padne (primer(

a intuicija je kad ciga kaze da su njegova deca meteorolozi
pa kako cigo
pa lepo jedan kaze bice kisa drugi kaze bice sunce treci kaze bice sneg cetvrti kze bice vetar i uvek pogode majku im njihovu

jel brojte vi i one slucajeve kad vam intuicija kaze nesto a ono ne bude tako ja misli da je odnos 50:50
 
a da ima jos jedan primer ja vozim auto 3 godine ne registrovan na cg table i keva mi stalno vice uhvatice te milicija uhvatice te milicija i na kraju posle tri godine ponavljanja gluposti konacno je dosla na videlo i zenska intuicija te me navata murija i keva kaze narvano: ZNALA SAM. tipican primer kako radi zenska intuicija:eek:

ne kaze se dzabe ne daj mi boze sto mi majka misli a daj mi sto mi misli zena:hahaha:
 
Sumnjam da me momak vara. Cudno se ponasa u poslednje vreme. Kako da proverim da li sam u pravu?

Malo pažljivije posmatraj njegovo ponašanje, možda je čudan zbog nekog drugog razloga, a nije u pitanju druga. Kad ti bude baš totalno sumnjivo, stani pred njega, i ne puštaj dok ne iscediš istinu. Ne može on duže da laže nado što ti možeš da ispituješ. Isteraj stvar na ,čistac, pa kud' puklo da puklo. Samo, pre toga budi sigurna u svoje "nalaze", da ne ispadneš bolesno ljubomorna, jer će ti prilepiti tu etiketu dok trepneš, ako slučajno (ipak) ne vara.
 
Malo pažljivije posmatraj njegovo ponašanje, možda je čudan zbog nekog drugog razloga, a nije u pitanju druga. Kad ti bude baš totalno sumnjivo, stani pred njega, i ne puštaj dok ne iscediš istinu. Ne može on duže da laže nado što ti možeš da ispituješ. Isteraj stvar na ,čistac, pa kud' puklo da puklo. Samo, pre toga budi sigurna u svoje "nalaze", da ne ispadneš bolesno ljubomorna, jer će ti prilepiti tu etiketu dok trepneš, ako slučajno (ipak) ne vara.

a sta ako on kaze ti meni u opste ne verujes, hocemo li se ovako stalno svadjati kad god ja kupim nesto sebi a ne i tebi dali to znaci da treba i ja i ti svoje zivote i pirjatelje da odbacimo i zivimo u caurama da bi se osecali sigurno, cemu sve ovo ako nemamo poverenja jedno u drugo???
 
zenska intuicija je mit to je samo jedan sablon koji kaze ovaj oce da spava samnom ili ovaj moj oce da spava sa onom drugom to je samo paranoja.
kad imate intuiciju sto ne predvidite brojeve na lotou:P:P:P:hahaha:

Postoji ženska intuicija, samo što to ne ide kao vidovitost, pa da znaš šta će da te snađe. :)
Ja sam to osetila na svojoj koži - kad nešto nisam nikako mogla da se nateram da uradim ili ne uradim, a ne znam zašto. Kad sam bez vidljivog razloga zazirala od nečeg, pa sam ipak uradila logičnu i racionalnu stvar, uvek sam se pokajala što nisam poslušala svoj osećaj, umesto logike i "objektivnih razloga".:think:
Ako misli da je vara, može da bude i paranoja (nesigurnost u sebe ili u vezu), ali i ne treba da sa njim raspravlja da li je vara ili ne, ni da razmišlja o tome, već da porazgovara sa njim o kvalitetu njihove veze, jer kad je veza kvalitetna, nema ni straha od prevare. Možda su samo istrošili med, a ne umeju da gaje i neguju vezu.
 
Evo crap ala Cosmopolitan....
grin.gif


Statistike pokazuju da muškarci najčešće na poslu nalaze ljubavnice, pa je zbog toga i spisak „znakova“ započet odatle:

1. Odbija razgovor o poslu - Ako muškarca stvarno pritiskaju rokovi i šefovi ga gnjave, na njemu će se videti da je umoran, da nerado ide na posao i da mu je sve to problem. Uglavnom je dosadno slušati o njegovom poslu kada ste zajedno, ali je mnogo gora druga krajnost - ako uopšte ne želi da odgovara na vaša pitanja o poslu postoji velika verovatnoća da to radi da mu ne izleti nešto što bi želeo da sakrije.

2. Odjednom je postao jako pažljiv i/ili vas zasipa poklonima - Muškarac ume da preko noći shvati da je zanemarivao partnerku, ali ako u tome preteruje, moguće je da ga grize savest zbog ljubavnice ili, opet, želi da sakrije nešto drugo (sami saznajte šta). Kad nešto krije, muškarac se često bolje oseća ako je pažljiv ili daje poklone.

3. Razdražljiv je i traži razloge za svadju - kad nekoga grize savest, bio muško ili žensko, i nesvesno će koristiti svaku priliku da optuži partnera/ku (tada nije samo on loš ili kriv, nego vašim lošem ponašanjem opravdava svoju preljubu).

4. U svadjama preti raskidom i često govori o mogućem kraju veze - možda vas priprema na nešto što je već odlučio ili o čemu ozbiljno razmišlja.

5. Razdražljiv je, ali samo u vašem društvu - u vašoj vezi nešto definitivno ne funkcioniše, a ako stvarno ima drugu, depresija može biti posledica napora i stresa jer nije lako održavati dve veze istovremeno.

6. Izgubio je interes za vas u seksualnom i svakom drugom smislu, više skoro uopšte ne razgovarate, ponaša se kao da nemate više ništa zajedničko.

7. Iznenada mu se promenio ukus u muzici, filmovima i sve što ga je ranije zanimalo je u drugom planu, a važne su mu sasvim nove stvari, često one o kojima vi ništa ne znate: to je mogući uticaj ljubavnice i želja da sazna što više o onome što ona voli i što nju zanima.

8. Počeo je da priča nove viceve, drugačije se izražava i uopšte, počeo je da zauzima neočekivane stavove.

9. Nedostaje mu samopouzdanje - malo je ljudi koji su srećni i kad lažu, tako da se zbog neverstva muškarac gotovo sigurno oseća loše i samopouzdanje mu je poljuljano.

10. Odredjenu ženu kritikuje bez vidljivog razloga - ponekad muškarac oseća potrebu da o ljubavnici ili ženi koja mu se svidja svojoj partneriki govori sve najgore, kako bi smirio savest ili potpuno skrenuo sumnju sa te žene.

11. Zanemaruje zajedničke obaveze, hobije, porodicu, decu – članovi porodice takodje osećaju da nešto nije u redu, pa se kod preljube uglavnom poremete i ostali porodični odnosi.

12. Zatvara vrata ili prekida telefonske razgovore kad ste u blizini - sigurno nešto krije, bila to ljubavnica ili problemi za koje ne želi da znate.


13. Više vam ne deli komplimente i ne govori da vas voli (ili to kaže samo kad ga direktno pitate, ali zvuči kao da želi da vas se otarasi).

14. Bez dokaza vas optužuje za preljubu, a ne želi da kaže šta ga je navelo da to pomisli.

15. U snu spominje žensko ime koje nije vaše i slučajno vas naziva tim imenom – ovo je prilično direktno i čak ako vas još nije prevario, na tu ženu intenzivno misli.

16. Bliski i dobronamerni prijatelji primećuju da u vašoj vezi nešto nije u redu.

17. Vredjaju ga uobičajena pitanja i optužuje vas da njuškate (kad ga pitate s kim je bio na poslovnom ručku, ko mu je prolio vino po košulji i sl.).

18. Menjaju mu se navike spavanja – teško zaspi, ujutro je umoran, stalno je iscrpljen: sve ovo može biti posledica stresa i griže savesti zbog neverstva, a u svakom slučaju znači da ga nešto ozbiljno muči.

19. Ujutro je zbunjen i neobično se ponaša – muškarcima koji duže vreme varaju partnerku treba neko vreme da shvate u čijem su se krevetu probudili.
 
a sta ako on kaze ti meni u opste ne verujes, hocemo li se ovako stalno svadjati kad god ja kupim nesto sebi a ne i tebi dali to znaci da treba i ja i ti svoje zivote i pirjatelje da odbacimo i zivimo u caurama da bi se osecali sigurno, cemu sve ovo ako nemamo poverenja jedno u drugo???

Ako nisu prestali da se vole i poštuju, i treba da joj kaže tako nešto, ali i ona treba jasno (a ne da on mora da nagađa) da mu kaže šta joj smeta i zašto, pa će već naći rešenje. Ako je ljubav prošla, i nije bitno da li je vara ili ne.
Promene ponašanja su normalne u životu, i zavise od mnogih stvari, i tome se treba prilagoditi bez straha, pa će sve biti uredu.
 
Upsss preskocih najbitnije....
blum2.gif



20. Nemate konkretan razlog, ali intuicija i nešto duboko u stomaku vam govori da vaša veza ne funkcioniše - moguće je da ste nesigurni, ljubomorni po prirodi ili bez razloga sumnjičavi, ali intuiciju je dobro poslušati, jer nas ona retko vara. Ako ste intuitivno nemirni, nešto sigurno nije u redu, bilo da vas vara, bilo da imate nekih drugih problema u medjusobnom odnosu ili su možda u pitanju samo vaši kompleksi, nesigurnost ili strah zbog ranijih loših iskustava sa muškarcima. Šta god da je u pitanju, radi se o problemima na kojima treba da poradite da biste oboje bili srećniji.
Ako ustanovite da vas vara, pitanje je - šta sad? Preljuba je gotovo nemoguća u vezi u kojoj je sve u redu i, iako govori o njegovoj slabosti, deo odgovornosti je i na vama, bez obzira što je on taj koji je pogrešio. Da li će preljuba značiti raskid ili će biti prilika za otrežnjenje, oproštaj ili čak ponovno zbližavanje, individualna je odluka koju morate doneti sasvim sami.
Ako se odlučite za pomirenje, nećete daleko dogurati ako puno toga ne promenite u vašem odnosu, a ako se odlučite za raskid pokušajte da to uradite tako da manje boli i vas i njega: nekad vam je bilo jako lepo i on sigurno nije sasvim loš čovek. Ne dozvolite da vama upravlja mržnja, jer to neće doneti dobro ni njemu ni vama, a posebno ne deci ako ih imate.
 
Ma, pali nas Gazela, bre!!!:whistling:
A mi nju kao ne palimo.

Da tebe, Maco, na primer,
tvoj muž vara sa
Gazelom,
Kojot bi ti predložio
da nam ostaviš broj svog
mobilnog
ovde
na ovoj temi.
Pride, dogovorimo se
da ti se obraćamo sa:
Tigrice

Kapiraš, šta smo hteli da ti kažemo... Tigrasta Gazelice?
 
Poslednja izmena:

Back
Top