Pesak se na plazu ne nosi ;)

mornar_popaj

Ističe se
Poruka
2.939
Dakle,pesak se na plazu ne nosi....:D Mudro receno.

Jeste lepo otici na more sa devojkom koju volite.Moze biti i korisno.Recimo ako pre toga niste zajedno ziveli,dobro ce doci tih nedelju ili vise dana da se bolje upoznate.Neretko se desava da se par slaze super,ali cim pocnu zajednicki zivot to nije to.Sasvim spontano jedno shvati da ne moze nikako da predje preko nekih stvari vezanih za ono drugo.Tako da,pored toga sto je lepo provesti letovanje sa devojkom isto tako moze biti i korisno...gledano iz ovog ugla.

Medutim,kad pomislis koliko ce tamo biti devojaka,koje su dosle da se lepo provedu...koliko je mogucnosti za avanturice,provod....dodjes do zakljucka da bi ti devojka samo smetala :D

Sta vi mislite o tome?

Da li i devojke misle da je bez veze ici sa deckom?
 
Ma, daj, dok sam bila klinka tako sam razmisljala (do pre tri meseca :lol: ) a onda uvideh da je to glupavo, i ako ti je lepo sa nekim, zasto da ne odete zajedno, i provedete se? Meni je to i bila glavna greska u prosloj trogodisnjoj vezi-nikad nisam htela sa njim da idem na more, da se zezam, da idem u grad, kao, sta ce mi on, s njim treba da sam kod kuce, ovo ono... I onda vidis koliko vas to udalji i koliko vas dvoje ne znate da funkcionisete u vanjskom svetu zajedno.

A druge devojcice, momci... Pa, to ti kazem, ako ti je to prava veza, ako ti se devojka svidja-zasto bi isao bez nje na more, sta ce ti avanture? Posle izvesnog broja godina, i to dosadi...
 
Ma, daj, dok sam bila klinka tako sam razmisljala (do pre tri meseca :lol: ) a onda uvideh da je to glupavo, i ako ti je lepo sa nekim, zasto da ne odete zajedno, i provedete se? Meni je to i bila glavna greska u prosloj trogodisnjoj vezi-nikad nisam htela sa njim da idem na more, da se zezam, da idem u grad, kao, sta ce mi on, s njim treba da sam kod kuce, ovo ono... I onda vidis koliko vas to udalji i koliko vas dvoje ne znate da funkcionisete u vanjskom svetu zajedno.

A druge devojcice, momci... Pa, to ti kazem, ako ti je to prava veza, ako ti se devojka svidja-zasto bi isao bez nje na more, sta ce ti avanture? Posle izvesnog broja godina, i to dosadi...

Kad porastes kaz' ce ti se samo :D ;)
 
Posto uglavnom dolaze parovi na plazu,mozes samo da gledas a da nepipas!Mozda je onda bolje doci sa svojom lepsom ili jacom polovinom...A one persone,koje dodju sa drugaricama vrlo cesto misle da si manijak koji je dosao nesto da povali i u 78% slucajeva naices na zid odbijanja ili ti ostavi lazni broj.Ostalih 22% mozda prodju - mozda ne...gledano iz zenskog ugla...Stoga,ko-kako-vise-voli...zar ne?:kiss:
 

Back
Top