Nova dokumenta!

M-1980

Iskusan
Poruka
6.821
21:16
ЈАНКОВИЋ: ДРЖАВА СЕ НИЈЕ СПРЕМИЛА ЗА ОЗБИЉАН ПОСАО
БЕОГРАД - Републички заштитник грађана Саша Јанковић изјавио је вечерас да му је од почетка године стигло око 2.600 притужби грађана, од којих се трећина односи на спору бирократију, неоговоран однос државне управе и лош однос према грађанима.

Јанковић је гостујући на Радиотелевизији Србије рекао да му се велики број грађана обратио и због проблема који се јављају при подношењу захтева за издавање нових личних карти.

„Њихове жалбе су оправдане и показују да се држава није спремила за озбиљан посао, због чега трпе грађани”, истакао је омбудсман.

Како је навео, од министарства унутрашњих послова тражио је да му одговоре због чега је дошло до великих гужви при издавању личних карата као и да обезбеде мере како би се грађанима што више олакшало подношења захтева.

Додао је да још није добио одговор и подсетио да МУП има рок од два месеца да то уради.




Бета


Kako bi tek nekom od nas odgovorili:rotf: Stvarno nam je birokratija prepotopna. Mada ja mislim da je to namerno omogucena otimacina para. Mislim...treba ti prvo izvod iz mat. knjige gradjana i drzavljanstvo za l.k. pa opet sve to za pasos pa opet za vozacku, pa opet ako se udas pa menjas prezime sve ispocetka, pa opet ako se razvedes, pa duplo plus sta sve ne ako dobijes dete...a ako neki biz. pokreces da ne pricam koliko sr*nja ti treba...I tako u nedogled za svaku sitnicu i krupnicu ti treba sve to..jer si se u medjuvremenu opet rodio negde drugde valjda:sad2::rotf::sad2::rotf: trgikomicno!

Stvarno ko je sve od vas, ako nije tajna, izvadio nova dok.?
 
21:16
ЈАНКОВИЋ: ДРЖАВА СЕ НИЈЕ СПРЕМИЛА ЗА ОЗБИЉАН ПОСАО
БЕОГРАД
Јанковић је гостујући на Радиотелевизији Србије рекао да му се велики број грађана обратио и због проблема који се јављају при подношењу захтева за издавање нових личних карти.

„Њихове жалбе су оправдане и показују да се држава није спремила за озбиљан посао, због чега трпе грађани”, истакао је омбудсман.

Како је навео, од министарства унутрашњих послова тражио је да му одговоре због чега је дошло до великих гужви при издавању личних карата као и да обезбеде мере како би се грађанима што више олакшало подношења захтева.

Додао је да још није добио одговор и подсетио да МУП има рок од два месеца да то уради.

Evo potpitanje: Kako je to i preko koga jedna privatna firma bivseg ministra MUP Srbije, g. D. Mihajlovica, dobila posao - izradu software za nove licne karte itd.
 
Kako bi tek nekom od nas odgovorili:rotf: Stvarno nam je birokratija prepotopna. Mada ja mislim da je to namerno omogucena otimacina para. Mislim...treba ti prvo izvod iz mat. knjige gradjana i drzavljanstvo za l.k. pa opet sve to za pasos pa opet za vozacku, pa opet ako se udas pa menjas prezime sve ispocetka, pa opet ako se razvedes, pa duplo plus sta sve ne ako dobijes dete...a ako neki biz. pokreces da ne pricam koliko sr*nja ti treba...

Bas da ne bi bilo ovakvih stvari trebaju nam nova dokumenta, prvenstveno mislim na novu licnu kartu.
SA CIPOM!!!!
 
Evo potpitanje: Kako je to i preko koga jedna privatna firma bivseg ministra MUP Srbije, g. D. Mihajlovica, dobila posao - izradu software za nove licne karte itd.

Pa sta je tu neobicno kad smo mi u pitanju? Pa sta mislis ko dobija poslove po Srbiji i recimo BGD-u?? Pa sve prijatelji,kumovi,rodjaci... ovih lopova na vlasti.
Samo u BG koliko su poslova tako namestili do sada ove demokrate .
 
Pa sta je tu neobicno kad smo mi u pitanju? Pa sta mislis ko dobija poslove po Srbiji i recimo BGD-u?? Pa sve prijatelji,kumovi,rodjaci... ovih lopova na vlasti.
Samo u BG koliko su poslova tako namestili do sada ove demokrate .

Zar nije jednostavnije da kažeš da su za sve u ovoj državi krivi DS-ovci pa da se ne mučite da pljujete svaki dan................Veći efekat bi bio................Ovako ste samo klovnovi kojima se svi smeju i niko vas više ne uzima za ozbiljno..................
 
Ма ко оптужује тадићевце, мислим да Торенте оптужује глобализам, нови светски поредак, Нато, Јевропску унију, масонерију и све оне којима ДС представља марионету за успешно угњетавање Србије.
 
Ма ко оптужује тадићевце, мислим да Торенте оптужује глобализам, нови светски поредак, Нато, Јевропску унију, масонерију и све оне којима ДС представља марионету за успешно угњетавање Србије.

Pročitaj dobro njegov post....................:rtfm:
 
Zar nije jednostavnije da kažeš da su za sve u ovoj državi krivi DS-ovci pa da se ne mučite da pljujete svaki dan................Veći efekat bi bio................Ovako ste samo klovnovi kojima se svi smeju i niko vas više ne uzima za ozbiljno..................

A vas neko pa uzima za ozbiljno,koji ste avatari:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:
Nama koji ne fermamo ovu vlast i ne priznajemo je ovde je do zezanja,jer vi branite nešto što je neodbranjivo!
Pitam se samo ko je sledeći iz te vaše fele koji će da digne ruku na sebe,mnogo ste doooobri za suicid.:thumbdown::klap::bye::banovati:
 
...ako ti je frka...produzis stari pasos

ma nikakva frka...nemam jos nameru da udjem u taj vrtlog....sve je jos uvek u roku:D
putovacu sa starim, naravno...nego cisto je malo bez veze da ljudi moraju posebno i za pasos da se cimaju...jer oni nisu jos sigurni sta ce i kako...a cela prica je starija od Biblije:lol: uzas
 

Back
Top