Shta ne sme on/ona da bude?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
tip se tripuje, kao, ne izlazi vikendom jer u sredu ima pismeni iz matematike, pa mora da uci, ne izlazi iz kuce, niti ga zanima sta se napolju desava, ocene su bitne, skola je bitna (jeste, ali moras se opustiti ponekad). pije borovnicu jer je cika doktor rekao da alkohol unistava jetru i bubrege i zeludac, a borovnica je zdrava za vid i bogte pita sta jos...a inace kad izadje u kafic, obozava da prica o logaritmovima i integralama...sto je vrlo zanimljivo...daaaj
 
tip se tripuje, kao, ne izlazi vikendom jer u sredu ima pismeni iz matematike, pa mora da uci, ne izlazi iz kuce, niti ga zanima sta se napolju desava, ocene su bitne, skola je bitna (jeste, ali moras se opustiti ponekad). pije borovnicu jer je cika doktor rekao da alkohol unistava jetru i bubrege i zeludac, a borovnica je zdrava za vid i bogte pita sta jos...a inace kad izadje u kafic, obozava da prica o logaritmovima i integralama...sto je vrlo zanimljivo...daaaj

:hahaha::rotf::rotf::rotf::dash::dash:joj pa zasto si uopste bila sa takvim tipom...??NE BIH JA IMALA HRABROSTI DA NEKIM SLUCAJEM MOGU DA BUDEM SA NAJECIM FRAEROM U SKOLU!NENENE
 
oni samo tako misle....stvarno mi je bolje kad mi je decko malo onako gluplji sta ja znam,,,da ne bude bas u svemu bolji od mene,,,al neki momci to stvarno vole..da imaju vrh ribu iako oni nisu vrh,,znaci ja ne bi mogla da budem sa najvecim fraerom jer nisam ja neka riba kapiras>>??
 
oni samo tako misle....stvarno mi je bolje kad mi je decko malo onako gluplji sta ja znam,,,da ne bude bas u svemu bolji od mene,,,al neki momci to stvarno vole..da imaju vrh ribu iako oni nisu vrh,,znaci ja ne bi mogla da budem sa najvecim fraerom jer nisam ja neka riba kapiras>>??

dadada ima takvih :D a i bolje je kad je neki "manje pametan" :D takvi su mi opusteniji i zanimljiviji...
 
Pa stvarno me Bože sačuvaj sa takvim komentarima. Normalno je da težite u životu da budete sa normalnim osobama (u bilo kom smislu), a ne sa balavcima. Vama balavci izgleda savršeno odgovaraju.
dontgetit.gif

Podsećate me na one "zašto se za mene lepe samo kreteni" poruke. Da, stvarno, zapitajte se zašto. :think:

Dakle, ponavljam:
:arrow: Manje pametan (za sada), kasnije će vam trebati neki sa kolicima, posle poželjno i sa gajbom itd. :roll:
 
Vi ste bas pune nekih predrasuda,a ? Ja nikada ne bih mogao da budem sa glupom devojkom, ali ne kazem da su sve zanimljive devojke glupe ili da sve pametne nisu zanimljive...
Aaaa ovaj lik sto cirka sokice i prica o integralima je verovatno budala u svakom slucaju i ne mozes po njemu da sudis o drugima....
 

Ne,ne,mafijaši nisu sitne ***** koje razbijaju prozore i pljačkaju prodavnice.
To je neko ko će imati puno pravo da te ubije od batina,
a pritom će jednog dana biti mrtav,a u međuvremenu,puno puta u zatvoru.


pa ne moze niko...al aj' sad neki od mozgova na ovom forumu da napise da voli uspesnije od sebe pa da ga ubijem momentalno!!!

:arrow: Volim devojke koje su uspešnije od mene.

oni samo tako misle....stvarno mi je bolje kad mi je decko malo onako gluplji sta ja znam

U tom slučaju - mogla bi da bude samo malo manje pametna od mene.
A na ove komentare,"ja glupa,a on još gluplji" mogu samo da se nasmejem.


,,,da ne bude bas u svemu bolji od mene,,,al neki momci to stvarno vole..da imaju vrh ribu iako oni nisu vrh,,znaci ja ne bi mogla da budem sa najvecim fraerom jer nisam ja neka riba kapiras>>??

Kapiram.
I žao mi je.
Ali bar si iskrena.

Bože me sačuvaj, sa kakvim sve muškarcima (još uvek dečacima) ste to imali posla. Recite mi, jel su još uvek nosili kanticu za pesak?
:arrow: Manje pametan (za sada), kasnije će vam trebati neki sa kolicima, posle poželjno i sa gajbom itd. :roll:

Normalno je to ( :???: )
Sad im treba neko ko im je zanimljiv,
posle će tražiti nekog ko je normalan i dobar.

Cela gornja strana sa izuzetkom stefana:

KOMPLEKSI

Meni je uvek gotivnije kada nadjem ribu koja moze da me zaseni zreloshtju, pametju, pa nek je i u svemu bolja od mene shta tu ima loshe?

@Jolly: ja ne govorim o shtrebosima, ja govorim o formiranim lichnostima!:mafijas:

Bravo kolega.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top