FK Bezanija

Dali vam se svidja Fk Bezanija kao tim?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Cestitam navijacima i celom klubu Bezanije to sto su dobili zenksog menadzera i to koja je poznata srpska pevacica Maja Nikolic,e sad svi oni koji pitaju i koji kazu bilo sta o njoj ja vam kazem sledece-a sto da ne bude menadzer Bezanije,pa i Ceca je isto bila menadzer u Obilicu pa cak je bila i trener
 
Cestitam navijacima i celom klubu Bezanije to sto su dobili zenksog menadzera i to koja je poznata srpska pevacica Maja Nikolic,e sad svi oni koji pitaju i koji kazu bilo sta o njoj ja vam kazem sledece-a sto da ne bude menadzer Bezanije,pa i Ceca je isto bila menadzer u Obilicu pa cak je bila i trener
Ne Ceca je morala biti trener odnosno menadzer a ova nije silom dosla u Bezaniju!
 
Danas smo pobjedili Spartak Zlatibor Vodu sa 3:1 i dokazali da mozemo ponovo da se vratimo u Jelen Super ligu Srbije.
Bezanija je ostvarila prvu pobjedu a ima ukupno 6 bodova iz 7 odigranih utakmica nanizali smo dvije uzastopne pobjede.Sledeceg kola gostujemo Smederevu.
 
Тешко да ћете се ове године вратити у Супер Лигу.
Али добро првенство је тек на почетку има још много да се игра.
Видећемо...
 
Drago mi je da imate Maju Nikilic za Menagera Bezanije,ali bih isto tako bilo drago da za Cemetn dodje neka pevacica koja ima veze sa fudbalom,ali na zalost,Cement je u 3 ili 4 ligi pa prema tome ko bi dosao da bude Menager Cementu kada je u 3 ligi,po meni ja mislim da bi bilo dobro da dodje na primer Ceca ili Natasa Bekvalac posto Nata ima uspesnu zavrsenu trenersku skolu.
 
Drago mi je da imate Maju Nikilic za Menagera Bezanije,ali bih isto tako bilo drago da za Cemetn dodje neka pevacica koja ima veze sa fudbalom,ali na zalost,Cement je u 3 ili 4 ligi pa prema tome ko bi dosao da bude Menager Cementu kada je u 3 ligi,po meni ja mislim da bi bilo dobro da dodje na primer Ceca ili Natasa Bekvalac posto Nata ima uspesnu zavrsenu trenersku skolu.
Nista ne brini trenutno ste u cetvrtoj ligi sledece godine u trecoj odnosno u srpskoj ligi a za dvije godine u Prvu Telekom ligu Srbije a poslije videcemo,za sada ste veoma dobri niste pretrpeli niti jedan poraz i prvi ste na tabeli.Svaka Cast!!!
 

Back
Top