Postoje 3 vrste muškaraca...

Charobnjak36Bgd

Obećava
Poruka
96
Postoje tri vrste muškaraca koji kod žena razvijaju spopobnost da vole, i bilo bi dobro da svaka, bar jednom u životu, ima vezu sa čovekom koji pripada nekom od tih tipova, kaže britanski psihoterapeut Dafni Kingma. Ona misli da su ovo momci koje «ne smete da propustite».
1. KRALJ DRAME
On lako menja raspoloženje, burno reaguje, zaljubljuje se «iz cuga», ali i podjednako brzo odljubljuje. Veseo je, uzbudljiv i pun energije. Zbog toga što i male stvari u njemu bude duboka osećanja pomoći će vam da naučite da volite život i inspirisaće vas da se emotivno otvorite. Obično je uspešan, šarmantan, društven, dopadljiv, ali i nepredvidiv.
2. GOSPODAR SITUACIJE
On želi da preuzme brigu o svemu i može da nervira svojom potrebom da komanduje. Pa, ipak, divno je imati muževnog, odlučnog «boga ljubavi» koji vodi računa o vama. Takav tip, pored ostalog, svojim primerom može da vam pokaže kako da bolje kontrolišete sopstveni život.
3. FINI MUŠKARAC
To je onaj koji vam kupuje cveće u svakoj prilici, obasipa vas pažnjom i uvek uteši kada ste tužni. Možda ponekad izgleda kao mekušac, ali od njega ćete dobiti vrlo dragocenu lekciju – da je slušanje «drugo polovine» i žrtvovanje za nju, izmedju ostalog, neophodno za opstanak ljubavne veze. Gospodin «fini» je tip od kojega može mnogo da se nauči čak iako on za vas nije gospodin «pravi».

Ovo sam pročitao u nekim novinama i vrlo je zanimljivo, pa.... da čujem vaša mišljenja.
Pokušao sam i da se svrstam u neku od kategorija, ali... gde je tu onda čarolija;)
 
sto bi rekao Kajlov mali burazer kanadjanin>>> Bullshhitting...

verujem da muskarcu u vezi treba da budu cilj sva tri gore navedena modela... naravno da nikada nece moci da ih u potpunosti ostvari, ali i ono sto se pokusava vredi... zar ne?
 
Mog decka ne bih mogla svrstati ni u jednu od tih grupa... Mozda u ovu drugu. Ali....
Evo ti moje misljenje:
Svaki pokusaj ukalupljivanja tri milijarde ljudi u sablon - unapred je osudjeno na neuspeh....
Ljudi su varijacije, kombinacije, nista nije takvo kakvim se cini...
 
Snezna_kraljica:
Mog decka ne bih mogla svrstati ni u jednu od tih grupa... Mozda u ovu drugu. Ali....
Evo ti moje misljenje:
Svaki pokusaj ukalupljivanja tri milijarde ljudi u sablon - unapred je osudjeno na neuspeh....
Ljudi su varijacije, kombinacije, nista nije takvo kakvim se cini...

...A STA SE TO TEBI...IL'MI SE CINI?...
...MESECINA BEBO... :wink:
 
Linky:
Linky:
quote="kojote"]
...i krsteno celjade,verujem u Sveto Trojstvo...
...kao kojote...postujem PRAVO SLAVLJE...
p.s.postovani prijatelju-ja sebe ne prepoznajem...ni u jednoj od ove tri"kategorije"...posteno.
Pozdravljam te.


Posto se ne prepoznajes ni u jednoj od ponudjenih varijanti, preostaje ti da zauvek juris glupu pticu trkacicu.


TI HOCES DA KRNEM NA TEBE!?!
p.s.posle ovakvog starta djonom...nista mi drugo ne PREOSTAJE! :wink:
 
OK, KRALJ DRAME mi je bio velika ljubav, (strastven, ljubomoran), FINI MUSKARAC me iskreno nikad nije ni privlacio, niti sam pozelela takvog, ali mislim da je generalno dobar za vracanje vere u ljubav, npr. melem posle nekog bolnog raskida i slicno, a GOSPODAR SITUACIJE je moj sadasnji decko, i mislim da je takav tip dobar za ozbiljnu vezu, eventualno brak (ako je nekom uopste do toga) :D :D :D

Eh, sad, pljujte, ako hocete, ali to je moje iskreno misljenje, i naravno, ogradjujem se, ovo apsolutno ne vazi za sve devojke, stavise,pomalo zavidim devojkama koje privlace fini muskarci, mislim da im je lakse nego nama koje padamo na gospodare situacije ili kraljeve drame :D
Pozdrav
 
Prevelika genaralizacija...
Svako od nas ima pomalo od sve tri kategorije...

Ali se kvalifikacija moze izvrisiti kombinujuci ove osobine.

Napr 30% 49% 80%
(poput rgb-a, za one koji se bave dizajnom)
I na taj nacin doci do nekog modela ocenjivanja.

Nego zasto bi devojke nas ocenjivale, jel' ima nesto u suprotnom smeru? :mrgreen:
 
maya79:
OK, KRALJ DRAME mi je bio velika ljubav, (strastven, ljubomoran), FINI MUSKARAC me iskreno nikad nije ni privlacio, niti sam pozelela takvog, ali mislim da je generalno dobar za vracanje vere u ljubav, npr. melem posle nekog bolnog raskida i slicno, a GOSPODAR SITUACIJE je moj sadasnji decko, i mislim da je takav tip dobar za ozbiljnu vezu, eventualno brak (ako je nekom uopste do toga) :D :D :D

Eh, sad, pljujte, ako hocete, ali to je moje iskreno misljenje, i naravno, ogradjujem se, ovo apsolutno ne vazi za sve devojke, stavise,pomalo zavidim devojkama koje privlace fini muskarci, mislim da im je lakse nego nama koje padamo na gospodare situacije ili kraljeve drame :D
Pozdrav
I treba da zavidis... ja ne mogu da zamislim, kakve su to devojke koje privlace, yebotte :shock: 'kralj drame', il' nedajboze 'gospodar situacije'... zaboga... mozda one (bez ljutnje Mayo) nesigurne u sebe i iskompleksirane.
Fini muskarac, naravno. Ali ne kao nekakav papuchar, shonja, melasa od choveka, kao sto je (otprilike posprdno) opisan na pocetku topika.
 
Kapris:
maya79:
OK, KRALJ DRAME mi je bio velika ljubav, (strastven, ljubomoran), FINI MUSKARAC me iskreno nikad nije ni privlacio, niti sam pozelela takvog, ali mislim da je generalno dobar za vracanje vere u ljubav, npr. melem posle nekog bolnog raskida i slicno, a GOSPODAR SITUACIJE je moj sadasnji decko, i mislim da je takav tip dobar za ozbiljnu vezu, eventualno brak (ako je nekom uopste do toga) :D :D :D

Eh, sad, pljujte, ako hocete, ali to je moje iskreno misljenje, i naravno, ogradjujem se, ovo apsolutno ne vazi za sve devojke, stavise,pomalo zavidim devojkama koje privlace fini muskarci, mislim da im je lakse nego nama koje padamo na gospodare situacije ili kraljeve drame :D
Pozdrav
I treba da zavidis... ja ne mogu da zamislim, kakve su to devojke koje privlace, yebotte :shock: 'kralj drame', il' nedajboze 'gospodar situacije'... zaboga... mozda one (bez ljutnje Mayo) nesigurne u sebe i iskompleksirane.
Fini muskarac, naravno. Ali ne kao nekakav papuchar, shonja, melasa od choveka, kao sto je (otprilike
posprdno) opisan na pocetku topika.
ma samo mushkarac....ne shonja....mushkarac...pa da
 
Kapris:
maya79:
OK, KRALJ DRAME mi je bio velika ljubav, (strastven, ljubomoran), FINI MUSKARAC me iskreno nikad nije ni privlacio, niti sam pozelela takvog, ali mislim da je generalno dobar za vracanje vere u ljubav, npr. melem posle nekog bolnog raskida i slicno, a GOSPODAR SITUACIJE je moj sadasnji decko, i mislim da je takav tip dobar za ozbiljnu vezu, eventualno brak (ako je nekom uopste do toga) :D :D :D

Eh, sad, pljujte, ako hocete, ali to je moje iskreno misljenje, i naravno, ogradjujem se, ovo apsolutno ne vazi za sve devojke, stavise,pomalo zavidim devojkama koje privlace fini muskarci, mislim da im je lakse nego nama koje padamo na gospodare situacije ili kraljeve drame :D
Pozdrav
I treba da zavidis... ja ne mogu da zamislim, kakve su to devojke koje privlace, yebotte :shock: 'kralj drame', il' nedajboze 'gospodar situacije'... zaboga... mozda one (bez ljutnje Mayo) nesigurne u sebe i iskompleksirane.
Fini muskarac, naravno. Ali ne kao nekakav papuchar, shonja, melasa od choveka, kao sto je (otprilike posprdno) opisan na pocetku topika.

Devojko draga, moj post se i odnosio na definiciju s pocetka foruma, dakle "fini" muskarac (onako kako je opisan na pocetku) me, najiskrenije, nikad nije privlacio.
Medjutim, stvar je u tome sto si ti prokomentarisala neku svoju definiciju "finog" muskarca, koju nisi objasnila do kraja, ili bolje, objasnila si je negacijama>>nije ovo, nije ono, pa sta jeste???
Kazes "fin, ali ne papucar, ne melasa od coveka"???
Pa cekaj, zar to nije svacija zelja???
Resenje je mozda da otvoris novu temu pod naslovom "Moje definicije", tako bi svima bilo lakse da prokomentarisu tvoje vidjenje stvari.
A to da je preferiranje "gospodara situacije" ili "kralja situacije" znak, kako ti tvrdis, "nesigurnosti" ili "iskompleksiranosti"..hm, pa ne bih se bas slozila.
Kao prvo, zakljucak ti je brzoplet, da ne kazem glup (bez ljutnje) i krajnje neosnovan. Ali, obzirom da si ga ti sebi dozvolila reci cu samo da cisto sumnjam da su devojke koje su sigurne u sebe gladne podrske, odobravanja, pa cak i povladjivanja koje je najcesce zastitni znak ponasanja jednog "finog" muskarca prema zanskom svetu.
Ali opet, sve je to relativno, posebno posto ja ne znam kako si ti u svojoj glavi zamislila pojam "finog" muskarca.
I na kraju, naravno, podrazumeva se da sve zavisi od coveka do coveka, i od toga, bar se nadam, svi polazimo, kad pokusavamo da iznesemo neka svoja misljenja na neku temu.
Pozdrav
 

Back
Top