Koliko su vam pomogli psiholozi/psihijatri ?

Koliko su vam pomogli psiholozi/psihijatri?

  • Vredjali su me

  • Odmogli su mi

  • Isto stanje samo sam gubila vreme

  • Malo poboljsanje

  • Stvarno poboljsanje


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Tema o psihijatriji postoji već na pf Zdravlje, lepljiva je, isto kao i siže pravilnika Foruma. Zato ova tema nije mogla da opstane tamo. Pitanje se odnosi na žene jer su žene nekako sklonije da priznaju problem i potraže pomoć u njegovom rešavanju. Tako bar ja to vidim. A da li su mi pomogli? U srednjoj sam išla skoro celo polugodište kod psihologa, žena mi je nekim savetima pomogla da se trgnem i povratim samopouzdanje. Sad bi mi ponovo trebala mala pomoć jer prolazim kroz jako stresan period u životu i to je prvi korak. Drugi će biti da odem kod psihologa. To ću nekako o istom trošku sa nutricionistom i ginekologom.
 
Врло ми је интересантна опција ''вређали су ме''...:roll:
Као да је то, оно као, нешто уобичајено при посетама психологу...:roll:

(Неко је овде канда очекивао да му психолог повлађује и да га подржава у свему, па је све што му није одговарало тумачио као вређање...:roll:)
 
Ja ozbiljno razmisljam da posetim psihijatra! Izgubila sam samopouzdanje, mada ne deluje tako! Ljudima delujem kao jako zadovoljna, srecna, pozitivna osoba... Ali nije bas sve tako. puna sam nepoverenja prema ljudima jer su me uvek povredjivali oni najblizi (od kako znam za sebe) i onda funkcionisem po principu: zeznuli su me najblizi, sto ne bi svi ostali? To se veoma lose odrazava na moje zdravlje. Zivim u stalnom strahu, da nesto nece biti u redu, da cu patiti, biti prevarena ili napustena... mislim da je sve posledica trauma iz detinjstva... Ukratko receno: sama sam sebi teska kao crna zemljica a i vrlo cesto i drugima... :(
 
Psihologiju kao nauku prezirem.
Kod psihijatra sam bila samo jednom i imala sam srecu da naletim na osobu kojoj sam odmah verovala. Razgovor sa njom je trajao sat i po vremena i iz ordinacije sam izasla u mnogo boljem raspolozenju. Razgovor mi je definitivno pomogao... i nisam osetila potrebu da se vratim kod te divne zene, iako mi je rekla da svratim kad hocu :)
 
Psihologiju kao nauku prezirem.
Kod psihijatra sam bila samo jednom i imala sam srecu da naletim na osobu kojoj sam odmah verovala. Razgovor sa njom je trajao sat i po vremena i iz ordinacije sam izasla u mnogo boljem raspolozenju. Razgovor mi je definitivno pomogao... i nisam osetila potrebu da se vratim kod te divne zene, iako mi je rekla da svratim kad hocu :)
Ja bih psihijatra verovatno ugnjecila... I rekao bi mi da se ne vracam vise...:(
 
Oni cesto rade sa ljudima koji imaju zesce probleme, ovi nasi svakodnevni problemi ih verovatno blago smaraju, ali nista vise od toga... ono, rutina :) Mislim da je meni ona zena rekla da dodjem kad hocu samo iz pristojnosti, i zato sto lekar tako nesto verovatno treba da kaze. P.S. da sam za sastanak platila, rekla bih da me je pozvala zbog love, al' posto je bilo za dz...
 
Oni cesto rade sa ljudima koji imaju zesce probleme, ovi nasi svakodnevni problemi ih verovatno blago smaraju, ali nista vise od toga... ono, rutina :) Mislim da je meni ona zena rekla da dodjem kad hocu samo iz pristojnosti, i zato sto lekar tako nesto verovatno treba da kaze. P.S. da sam za sastanak platila, rekla bih da me je pozvala zbog love, al' posto je bilo za dz...
Svakome je njegov problem najveci! Tu su, valjda, da nam pomognu da ih se resimo! Kakvi god da su ti problemi!
 
verovatno se znate kada je bilo za dz?

Ne, nego poznanica poznanice moje drugarice ... a svejedno ti ova moja ne bi odgovarala - daleko je.

Naravno da je svakome njegov problem najveci, ali mozemo da budemo i malo objektivni - ipak ima ljudi sa vecim problemima (ovo pricam za sebe, ne znam u kakvoj si ti situaciji). Sto naravno ne treba da nas spreci da ipak odemo i smaramo psihijatra :lol:
 
Ne, nego poznanica poznanice moje drugarice ... a svejedno ti ova moja ne bi odgovarala - daleko je.

Naravno da je svakome njegov problem najveci, ali mozemo da budemo i malo objektivni - ipak ima ljudi sa vecim problemima (ovo pricam za sebe, ne znam u kakvoj si ti situaciji). Sto naravno ne treba da nas spreci da ipak odemo i smaramo psihijatra :lol:
Znaci... Svi kod psihica.... Da smaramo!:D
 

Back
Top