apropo : sta samnom nije u redu?

googlica

Početnik
Poruka
34
Zabavljala sam se sa deckom par meseci,on je trcao zamnom,bio valjda zaljubljen,a ja sam bila grozna prema njemu.....a nije ni bio nesto vest u sexu....a za to vreme drugi momci me zvali na telefon,cuvala sam i neke sms od drugih momaka....ma ponasala sam se nezrelo.

posle nekog vremena on raskine samnom i tek tad meni dodje iz d u glavu da sam ja zaljubljena u njega i da je on najbolji!

i od tad ja pokusavam njega da ubedim da sam dobra,al od kad je raskinuo,prvi put kad sam pokusala da ga zovem on samo vice na mene,i prica da ga ne proganjam i da ga ostavim na miru! nisam uspela od raskida ni jednom da pricam sa njim,jer mi je spustao slusalicu, prekidao vezu,a kad se javio nije hteo da me slusa ...

ja pokusavam da lepo pricam sa njim i da mu objasnim da mi je zao sto sam bila tako nezrela,al svaki moj pokusaj on karakterise kao proganjanje. ne znam dal sam zaljubljena u njega,jer par meseci ga nisam videla,imala sam druge momke posle,al mi je i dalje zao sto sam to sa njim tako unistila i oterala ga...jer je miran decko...

kako da se on odljuti na mene ili ga ne zanimam?al ako pokusam da mu saljem poruke on ce da misli da nisam normalna....pa sta da radim?a ako ga pustim,on se nece nikad vise javiti jer sam bila grozna prema njemu:(
 
Ah,prica mog zivota.Samo sto je kod mene obrnuto.Sad on mene "proganja"isto ko ti njega.I volim ga jos uvek,al ne vredi-ne verujem ni jednu rec,pedala-gas je jedini nacin da se ne sjebem ponovo-pogotovo sto bi me to "ponovo"-dokrajcilo.Tako isto i taj tvoj-ne sme sebi da dozvoli da te vidi,ni da ti cuje glas-jer zna da je gotov:confused:
 
a samo jedan do "ludnice"....
sta je sa ovim ljudima danas?

Ma pusti, udarila im vrućina u glavu.

TEMA:Devojčice, žao mi je što moram ovo i ja da ti saopštim, popušila si! Svako ima neku granicu strpljenja. Ako je to bilo još pre par meseci a on još nije popustio, budi sigurna da i neće. Možda jednog dana, kad prođe još najmanje toliko i SLUČAJNO se sretnete negde, na nekoj neutralnoj teritoriji, i uspeš da razgovaraš s njim. Ali, znaš one izreke o zmiji&gušteru i o mleku&jogurtu.........?
 
nije u redu da ga vuces za nos i pokusavas da navuces na igru "da vidim koliko je tebi stalo do mene" pa kad preteras onda i "ispusis" pa ostanes sama....onda se pitas sta ti je to trebalo...i tako....onda odrastes i postavis temu "volime ali sam ga uhvatila u prevari"

p.s. kad porastes samo ti se kaze da EMOCIJE nisu za zaebavanje i da postujes svakog decka jer te niko nije silio da budete zajedno. sama pravis izbor...los ili dobar....vreme pokaze
 

Back
Top